Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Strzyżowicach: Nie żyje ranny 2-latek

Utworzony przez Ciekawski, 27 sierpnia 2009 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Jestem ciekawy który z kierowców zawinił??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiadam: Kierowca ciężarówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.######.co.uk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze kierowca tira bedzie sie smażył w piekle a sumienie nie da mu zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego w artykułach cały czas się podaje zderzenie ciężarówki z busem a potem z hanią przecież kolejność była odwrotna najpierw doszło do zderzenia ciężarówki z hondą a następnie z busem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P (*) i kondolencje dla rodziców ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam. kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam. kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem). Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-( Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja napisał:
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem). Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-( Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~aaaa~ napisał:
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka
Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne. Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszcze wyprzedzał bo niezdązy na czas i kara bedzie. Kondolencje dla Rodziny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to się mogło stać?! Nie wierze w to!! On nie mógł umrzeć! Ja byłam pewna, że on wyjdzie z tego... kurde ta dziewczyna tak się o niego bala... tak się martwiła... obwiniała się... a ten pajac z tira jeszcze zrzucał na nią winę... Jestem w szoku... łzy się same cisną... taki ładny chłopczyk... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asik2 napisał:
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widocznie nie posiadasz umiejętności trzeźwej oceny. Kobieta prowadząca samochód powinna skupić się przede wszystkim na jeździe nie zaś mieć oczy dookoła głowy. Twój komentarz mówi o tobie wiele. Zachowanie typowego plotkującego prymitywa czyli nie widziałem nie znam się ale dorzucę swoje 3 grosze bo na pewno mam racje. Skoro klepiesz w klawiaturę z takim podejściem to wracaj na Pudelka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~asik2~ napisało: "Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie" Dopisze coś jeszcze bo może nawet taka hmmm..... osoba jak Ty zrobi kiedyś prawo jazdy a ja mam zacięcie pedagogiczne. Pasy zatrzymują w niezbyt subtelny zresztą sposób ciało ludzkie które porusza się w momencie gdy pojazd w którym to ciało się znajduje gwałtownie się zatrzyma. Psy nie tworzą w koło człowieka bańki ochronnej i zbliżająca się do niego zmiażdżona blacha nie zostanie przez nie zatrzymana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...