Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

27 sierpnia 2009 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Strzyżowicach: Nie żyje ranny 2-latek

0 15 A A

2,5-letni chłopczyk, który kilka dni temu został ciężko ranny w wypadku w Strzyżowicach pod Rykami zmarł w środę w szpitalu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy. 17 sierpnia na krajowej "siedemnastce” zderzyły się trzy pojazdy: przewożąca butle z gazem ciężarówka, bus, którym podróżowało 16 pasażerów i honda. Auto zostało niemal doszczętnie zmiażdżony. Jadąca hondą kobieta i jej synekdoznali ciężkich obrażeń. Do szpitali trafiło także trzech pasażerów busa. Mimo wysiłków lekarzy, chłopczyk zmarł.

To nie pierwszy wypadek, jaki wydarzył się w tym miejscu. Dlatego mieszkańcy Strzyżowic apelowali o ograniczenie prędkości na feralnym odcinku i przebudowę skrzyżowania. I choć takie plany już są, to brakuje środków na ich realizację. Gmina zobowiązała się natomiast do ustawienia w tym miejscu fotoradaru, a policja do częstszych kontroli.

(tom)

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 31 sierpnia 2009 o 01:13
0
~asik2~ napisało: "Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie"

Dopisze coś jeszcze bo może nawet taka hmmm..... osoba jak Ty zrobi kiedyś prawo jazdy a ja mam zacięcie pedagogiczne. Pasy zatrzymują w niezbyt subtelny zresztą sposób ciało ludzkie które porusza się w momencie gdy pojazd w którym to ciało się znajduje gwałtownie się zatrzyma. Psy nie tworzą w koło człowieka bańki ochronnej i zbliżająca się do niego zmiażdżona blacha nie zostanie przez nie zatrzymana.
Avatar
~Tomek~ / 31 sierpnia 2009 o 01:02
0
asik2 napisał:
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widocznie nie posiadasz umiejętności trzeźwej oceny. Kobieta prowadząca samochód powinna skupić się przede wszystkim na jeździe nie zaś mieć oczy dookoła głowy. Twój komentarz mówi o tobie wiele. Zachowanie typowego plotkującego prymitywa czyli nie widziałem nie znam się ale dorzucę swoje 3 grosze bo na pewno mam racje. Skoro klepiesz w klawiaturę z takim podejściem to wracaj na Pudelka.


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widoczni... rozwiń
Avatar
asik2 / 29 sierpnia 2009 o 20:34
0
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
Avatar
Vivianne / 28 sierpnia 2009 o 21:21
0
jak to się mogło stać?! Nie wierze w to!! On nie mógł umrzeć! Ja byłam pewna, że on wyjdzie z tego... kurde ta dziewczyna tak się o niego bala... tak się martwiła... obwiniała się... a ten pajac z tira jeszcze zrzucał na nią winę... Jestem w szoku... łzy się same cisną... taki ładny chłopczyk... ...
Avatar
maciek142 / 28 sierpnia 2009 o 14:42
0
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszcze wyprzedzał bo niezdązy na czas i kara bedzie. Kondolencje dla Rodziny:(
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszc... rozwiń
Avatar
TW Jurek / 28 sierpnia 2009 o 13:42
0
~aaaa~ napisał:
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie.


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie. rozwiń
Avatar
~aaaa~ / 28 sierpnia 2009 o 11:08
0
No ja napisał:
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu!... rozwiń
Avatar
No ja / 28 sierpnia 2009 o 07:14
0
nik napisał:
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi. rozwiń
Avatar
nik / 28 sierpnia 2009 o 06:59
0
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Avatar
Ola* / 27 sierpnia 2009 o 22:46
0
R.I.P (*)
i kondolencje dla rodziców ...
Avatar
Tomasz / 31 sierpnia 2009 o 01:13
0
~asik2~ napisało: "Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie"

Dopisze coś jeszcze bo może nawet taka hmmm..... osoba jak Ty zrobi kiedyś prawo jazdy a ja mam zacięcie pedagogiczne. Pasy zatrzymują w niezbyt subtelny zresztą sposób ciało ludzkie które porusza się w momencie gdy pojazd w którym to ciało się znajduje gwałtownie się zatrzyma. Psy nie tworzą w koło człowieka bańki ochronnej i zbliżająca się do niego zmiażdżona blacha nie zostanie przez nie zatrzymana.
Avatar
~Tomek~ / 31 sierpnia 2009 o 01:02
0
asik2 napisał:
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widocznie nie posiadasz umiejętności trzeźwej oceny. Kobieta prowadząca samochód powinna skupić się przede wszystkim na jeździe nie zaś mieć oczy dookoła głowy. Twój komentarz mówi o tobie wiele. Zachowanie typowego plotkującego prymitywa czyli nie widziałem nie znam się ale dorzucę swoje 3 grosze bo na pewno mam racje. Skoro klepiesz w klawiaturę z takim podejściem to wracaj na Pudelka.


No chyba jesteś chora/chory!!!! Człowieku co za bzdury piszesz!!! Byłeś świadkiem tego wypadku?? skoro nie to nie wylewaj publicznie swoich wyssanych z d..y sądów!!! Informacja jest jednoznaczna-zawinił kierowca ciężarówki a nie kobieta kierująca Hondą!!! Fotelik??? Pasy??? A czy widzisz zdjęcie tego samochodu??? Fotelik i pasy niczego nie zdziałają w momencie gdy zmiażdżona zostaje połowa samochodu. Nie trzeba być biegłym sądowym aby to stwierdzić no ale widoczni... rozwiń
Avatar
asik2 / 29 sierpnia 2009 o 20:34
0
Moim zdaniem wszyscy zawinili w tym wypadku . Nie wieże że kierowca tira tyle lat jezdzac za kółkiem nie umie się zachować na drodze . Przecież on na bombce jeżdzi to wie jak . Z drógiej strony matka wioząca dziecko - gdzie miała głowe?? Powinna miecz oczy wszedzie w czasie jazdy a czy dziecko było zapięte w foteliku ?? gdyby tak to nie zrobiło by sobie takiej krzywdy . Moim zdaniem Pasy by zatrzymały uderzenie . Nie obwiniajmy kierowcy jednego auta jak nie wiemy co dokładnie sie wydazyło. ps ;uwazajmy na drogach to bedzie mniej wypadków..
Avatar
Vivianne / 28 sierpnia 2009 o 21:21
0
jak to się mogło stać?! Nie wierze w to!! On nie mógł umrzeć! Ja byłam pewna, że on wyjdzie z tego... kurde ta dziewczyna tak się o niego bala... tak się martwiła... obwiniała się... a ten pajac z tira jeszcze zrzucał na nią winę... Jestem w szoku... łzy się same cisną... taki ładny chłopczyk... ...
Avatar
maciek142 / 28 sierpnia 2009 o 14:42
0
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszcze wyprzedzał bo niezdązy na czas i kara bedzie. Kondolencje dla Rodziny:(
a jak doszło do tego wypadku ktoś wymusił czy jak no fakt kierowcy busów jeźdżą szybko sam jestem kierowcą busa ale z tego co mi wiadomo kolega po fachu nie zawinił tutaj ani trochę jechał normalnie. Jak mamy wariować nie rozumiem Cie? mamy tacho i które nas trzyma owszem zdaża się przekroczyć 90 przy wyprzedzaniu ale to tylko wtedy. Pewnie nie jeździłeś z ludzmi wiec nie wiesz jak to jest wieźć 21 osób i być za nich odpowiedzialnym wiece nie naskakuj na kierowców busów. Gdyby rozkłady były luźniejsze każdy z nas by jeżdził po 90 a nie jeszc... rozwiń
Avatar
TW Jurek / 28 sierpnia 2009 o 13:42
0
~aaaa~ napisał:
Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie.


Jeśli gmina kupi fotoradar to zyski ze zdjęć wpłyną do jej kasy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Policyjny fotoradar nie zawsze będzie mógł stać w Strzyżowicach - jest więcej miejsc gdzie takie urządzenie jest potrzebne.

Na Pomorzu niektóre gminy z własnych środków kupiły fotoradary - i w kilku przypadkach urządzenia te zwróciły się po jednym sezonie. rozwiń
Avatar
~aaaa~ / 28 sierpnia 2009 o 11:08
0
No ja napisał:
Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu! Bo wydaje się, że walisz w klawiaturę dla samej przyjemności stukania. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dziecka

Co ty piszesz gosciu???? Jaki gmina zrobi na tym interes? Gmina nie ma na swoim wyposażeniu fotoradaru. Taki ma policja puławska. I to policja będzie wstawiac fotografa w maszt wystawiony przez gminę. Gmina wręcz do tego dołoży - koszt zamówienia masztu, doprowadzenia prądu itd. Jedyny interes jaki na tym zrobi- to tylko to, że kierowcy widząc stojącego fotografa przy drodze - zwolnią i miejmy nadzieję, że nie dojdzie już tam do śmiertelnego wypadku. Taki będzie ZYSK gminy!!! Zastanów się co piszesz pajacu!... rozwiń
Avatar
No ja / 28 sierpnia 2009 o 07:14
0
nik napisał:
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi.


Ale winnnym spowodowania wypadku nie jest kierowca busa - tylko TIR-a (ciężarówki przewożącej butle z gazem).
Współczuję bardzo rodzicom i rodzinie :-(
Na tej tragedi gmina próbuje zrobić interes - wystawią fotoradar. Czy na jego postawienie środki się znajdą, a na przebudowę skrzyżowania - NIE??!! To chociaż kasę która będzie pochodziła z mandatów (z fotek) przeznaczcie na budowę (przebudowę) skrzyżowania. Jak znam życie - to nie nastąpi. Do kolejnego takiego wypadku - tragedi. rozwiń
Avatar
nik / 28 sierpnia 2009 o 06:59
0
Nic dziwnego kierowcy tego Busa jezdza jak waricaci - raz sie z nimi przyjechalam i podziekowalam.
kondolencje dla rodziny tego chłopczyka
Avatar
Ola* / 27 sierpnia 2009 o 22:46
0
R.I.P (*)
i kondolencje dla rodziców ...
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia 0 0

Kaplica rodziny Bielskich na zabytkowym cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej w Chełmie doczekała się remontu. Miejscowi miłośnicy zabytków upominali się o to już w latach międzywojennych.

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur
28 września 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wernisaż wystawy Projektowanie wszędzie.

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem 1 0

Czy rosyjski Smoleńsk zostanie nowym miastem partnerskim Puław? O tym, że to przyniesie nam wiele korzyści przekonuje radny PiS Ignacy Czeżyk.

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego
Historia

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego 0 0

Choć polityczne i życiowe drogi wybitnych polityków, marszałków Sejmu, Ignacego Daszyńskiego i Macieja Rataja, właśnie odznaczonych pośmiertnie najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego - układały się różnie, to jednak miały pewne punkty wspólne

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19 0 0

Do wypadku doszło około godz. 7.35 w Wandzinie na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem.

Jesień na zewnątrz, od jutra w kalendarzu. Prognoza pogody na weekend w woj. lubelskim
film

Jesień na zewnątrz, od jutra w kalendarzu. Prognoza pogody na weekend w woj. lubelskim 3 0

Kalendarzowa jesień 2018 - kiedy się zaczyna? Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni wypada w niedzielę 23 września. W piątek jeszcze mogliśmy cieszyć się latem, ale zapowiadane załamanie pogody sprawdziło się.

Daleka podróż Górnika po prezent urodzinowy

Daleka podróż Górnika po prezent urodzinowy 1 0

Górnik Łęczna w niedzielę o godzinie 16 zmierzy się w Stargardzie z tamtejszymi Błękitnymi i powalczy o drugą w tym sezonie wygraną na obcym terenie. Motywacji „zielono-czarnym” zabraknąć nie powinno, bo w czwartek klub obchodził 39 rocznicę powstania

Katastrofa w biało-czerwonych barwach. Polska przegrała z Argentyną

Katastrofa w biało-czerwonych barwach. Polska przegrała z Argentyną 2 0

To był jeden z najgorszych meczów w wykonaniu reprezentacji Polski od lat. Zespół prowadzony przez Vitala Heynena zaprezentował się fatalnie i przegrał 2:3 z Argentyńczykami. Polacy musieli sobie radzić w tym spotkaniu bez przeziębionego Michała Kubiaka, ale to nie usprawiedliwia tak koszmarnej gry.

Greg Gold: "Kocham to miasto". Słoneczny Lublin w jego najnowszym teledysku [wideo]
film

Greg Gold: "Kocham to miasto". Słoneczny Lublin w jego najnowszym teledysku [wideo] 78 5

Greg Gold, czyli Grzegorz Gołębiowski mówi o swoich muzycznych początkach i najnowszym teledysku, który był kręcony w rodzinnym Lublinie.