Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaborz. Strażacy zachęcają do picia piwa

Utworzony przez Wpisz swój nick, 16 maja 2008 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Disco party w remizie strażackiej = impreza artystyczna!!! hehehehe może by z tego jakiś temat na maturę ułożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaborze, nie Zaborz...haha, można było sprawdzic przed napisaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak są juwenalia to studenci organizują zawody w piciu piwa i jest dobrze, nikt nie bierze tego za jakąś aferę, nagrywają filmy i puszczają w neta, dziwi mnie to że w tym znalazł ktoś coś dziwnego, poza tym jeśli organizatorzy dostali z gminy pozwolenie na alkohol, to taki konkurs jest raczej legalny, wypowiedź wójta jest więc nie adekwatna do tego że sam wydał pozwolenie na alkohol... Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wiadomo o co w tym wszystkim chodzi... pewna osoba uwziela sie na OSP Zaborze i robi zamieszanie z byle powodu i kazdy wie o kogo chodzi oczywiscie gorace pozdro dla niej za to ze jest taka zalosna ;p przynajmniej teraz zacznie psy zamykac xD he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehheheh to jest poprostu smieszne!!!! w wypowiedz wojta jest za...... sam wydal pozwolenie na alkohol a teraz ma zamiar reagowac ehehhe a nasza pani kochana sasiadka nich wzywa dalej telewizje a imprezy i tak beda dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te piwa to jak?? kto szybciej 6 czy ile kto w minute?? bo ja mam rekord 6 w 15 sec. i nie wiem czy sie wybierać bo więcej niż 6 w siebie nie wleje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo nie od dziś, że po paru piwkach jest czym gasić ogień. Każdy strażak w Zaborzu ćwiczy najpierw na swojej sikawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ASP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to w OSP nie ma takiego nazewnictwa jak "komendant" , więc naucz się, że to dotyczy tylko Państwowej Straży Pożarnej. W OSP jest prezes i naczelnik. To nie pierwszy taki przypadek Waszej niekompetencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwa napisał:
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.
Chcę wyjaśnić pewną sprawę. Ludzie z Zaborza jeżdżą na primę, na tej dyskotece tak naprawdę niewiele jest ludzi stamtąd, bo ochrona jest z innej wioski(tj Bochotnica) i to tamci się panoszą. Byłam na jednej z imprez, gdzie ochrona(z Bochotnicy) trepowała niczego nie winnego chłopaka,a jak mój chłopak(z Zaborza) zareagował żeby go nie zatłukli na śmierć, to go odepchnęli i robili swoje, dopiero gdy poszedł po organizatora imprezy, zostawili chłopaka. Tak naprawdę jeśli ktoś tam skacze do bójki to jedynie te koksy z Bochotnicy, bo Zaborze przestało z nimi walczyć i znalazło sobie inną dyskotekę. Moim zdaniem istota problemu leży w ochronie(koksiarzy i ćpunów), którzy nie mają ani rozumu ,ani przede wszystkim kompetencji do tego by w niej pracować.Poza tym to jest tak ,że jak ktoś z Bochotnicy tłucze kogoś to oni nie reagują(wprost przeciwnie-pomagają), natomiast gdy ktoś zacznie z kimś z Bochotnicy to zamiast zareagować w taki sposób jak powinna to zrobić ochrona i załagodzić sytuacje, to jeszcze podgrzewają atmosferę, każą wyjść za remizę i tam robią swoje.To tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cypek napisał:
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!
o co ci chodzi? byles albo bylas na zaborzu ze tak mowisz? a ciekawe gdzie tacy 16 latkowie maja sie bawic... co moze lepiej jak jezdza samochodami albo kradna? stuknij sie w glowe zanim zaczniesz filozofować!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIEMA! WIECIE CO POWIEM TAK JA JAK IDE NA ZABORZE TO PO TO ZEBY SIE POBAWIC POZNAC FAJNYCH LUDZI SPOTKAC SIE ZE ZNAJOMYMI A JESLI KTOS POSTRZEGA WŁAŚNIE TĘ DYSKOTEKE JAKO JAKĄŚ MELINE TO NIE MOJA WINA!!! WIDOCZNIE TAKA OSOBA WIDZI TYLKO JEDNO NAPAKPWANYCH KOLESI Z BOCHOTNICY I JAKIS PIJAKOW Z ZABORZA CZY SKADS TAM JESZCZE... WCALE TAK NIE JEST I JA TO GWARANTUJE!!! W SUMIE ZNAJDZCIE MI TAKA DYSKOTEKE NA KTOREJ NIE MA ANI JEDNEJ ZADYMY I NIKT NIE PIJE PIWA ? TO CHYBA NIEREALNE. A CO DO TEGO ZE NA IMPREZY PRZYCHODZA MALOLATY TO NIE MAM NIC PRZECIWKO JA TEZ MAM 16 LAT I WCALE NIE PRZESZKADZA MI TO ZE TAM JEST TYLU LUDZI W MOIM WIEKU CZASEM SA ONI ROZSADNIEJSI NIZ INNI DWUDZIESTOLATKOWIE... POMYSLCIE SAMI ZANIM ZACZNIECIE PISAC BEZNADZIEJNE KOMENTY. NARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...