Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 maja 2008 r.
21:07
Edytuj ten wpis

Zaborz. Strażacy zachęcają do picia piwa

0 14 A A

Disco party w Zaborzu. 17 maj. Zawody w piciu piwa. Dla zwycięscy (pisownia oryginalna - red.) skrzynka browara.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Z uwagi na ilość chętnych kandydatów zostanie przeprowadzona selekcja”.

Plakaty z taką treścią pojawiły się kilka dni temu w Zaborzu oraz okolicznych wsiach. I już od kilku dni uczestnicy zabawy się do niej przygotowują. A wszystko organizuje Ochotnicza Straż Pożarna w miejscowej remizie.

- Muszą organizować takie imprezy, bo nie mają pieniędzy na działalność klubu. Gmina nic im nie daje - tłumaczy Tomasz Taracha, sołtys Zaborza i jednocześnie ojciec jednego ze strażaków.

Co na to komendant OSP w Zaborzu? - To tylko, chwyt marketingowy”. Po to, żeby przyszło jak najwięcej młodzieży. Teraz odbywa się dużo podobnych imprez artystycznych i trzeba jakoś walczyć o klienta. Nie będzie żadnego konkursu picia piwa - zapowiada Dariusz Kruk. - A pieniądze z imprez idą na klub. Zamierzamy zbudować nowe boisko.

O komentarz poprosiliśmy wójta Karczmisk, który jest jednocześnie prezesem ochotniczych straży w gminie. - Strażacy nie powinni organizować konkursów picia piwa. Sprawdzę czy to prawda i wtedy będę reagował - zapowiada Zenon Olszowy. - Ale to dziwne, że tłumaczą się brakiem pieniędzy na klub, bo w tym roku dostali od gminy 12,5 tys. zł.

- A w niedzielę bierzmowanie i biskup przyjeżdża - zafrasował się na wieść o sobotnim konkursie ks. Michał Walkowski, proboszcz kościoła w pobliskich Grabówkach. - Oczywiście nie popieram takich imprez. Ale mam przykład znajomego wikarego, który walczył z gospodą koło kościoła. I skończyło się tym, że wikary został przeniesiony.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 11:17
0
SIEMA! WIECIE CO POWIEM TAK JA JAK IDE NA ZABORZE TO PO TO ZEBY SIE POBAWIC POZNAC FAJNYCH LUDZI SPOTKAC SIE ZE ZNAJOMYMI A JESLI KTOS POSTRZEGA WŁAŚNIE TĘ DYSKOTEKE JAKO JAKĄŚ MELINE TO NIE MOJA WINA!!! WIDOCZNIE TAKA OSOBA WIDZI TYLKO JEDNO NAPAKPWANYCH KOLESI Z BOCHOTNICY I JAKIS PIJAKOW Z ZABORZA CZY SKADS TAM JESZCZE... WCALE TAK NIE JEST I JA TO GWARANTUJE!!! W SUMIE ZNAJDZCIE MI TAKA DYSKOTEKE NA KTOREJ NIE MA ANI JEDNEJ ZADYMY I NIKT NIE PIJE PIWA ? TO CHYBA NIEREALNE. A CO DO TEGO ZE NA IMPREZY PRZYCHODZA MALOLATY TO NIE MAM NIC PRZECIWKO JA TEZ MAM 16 LAT I WCALE NIE PRZESZKADZA MI TO ZE TAM JEST TYLU LUDZI W MOIM WIEKU CZASEM SA ONI ROZSADNIEJSI NIZ INNI DWUDZIESTOLATKOWIE... POMYSLCIE SAMI ZANIM ZACZNIECIE PISAC BEZNADZIEJNE KOMENTY. NARA
SIEMA! WIECIE CO POWIEM TAK JA JAK IDE NA ZABORZE TO PO TO ZEBY SIE POBAWIC POZNAC FAJNYCH LUDZI SPOTKAC SIE ZE ZNAJOMYMI A JESLI KTOS POSTRZEGA WŁAŚNIE TĘ DYSKOTEKE JAKO JAKĄŚ MELINE TO NIE MOJA WINA!!! WIDOCZNIE TAKA OSOBA WIDZI TYLKO JEDNO NAPAKPWANYCH KOLESI Z BOCHOTNICY I JAKIS PIJAKOW Z ZABORZA CZY SKADS TAM JESZCZE... WCALE TAK NIE JEST I JA TO GWARANTUJE!!! W SUMIE ZNAJDZCIE MI TAKA DYSKOTEKE NA KTOREJ NIE MA ANI JEDNEJ ZADYMY I NIKT NIE PIJE PIWA ? TO CHYBA NIEREALNE. A CO DO TEGO ZE NA IMPREZY PRZYCHODZ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 11:04
0
Cypek napisał:
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!

o co ci chodzi? byles albo bylas na zaborzu ze tak mowisz? a ciekawe gdzie tacy 16 latkowie maja sie bawic... co moze lepiej jak jezdza samochodami albo kradna? stuknij sie w glowe zanim zaczniesz filozofować!!!!!!!!!!!

o co ci chodzi? byles albo bylas na zaborzu ze tak mowisz? a ciekawe gdzie tacy 16 latkowie maja sie bawic... co moze lepiej jak jezdza samochodami albo kradna? stuknij sie w glowe zanim zaczniesz filozofować!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Agatek / 2 czerwca 2008 o 08:24
0
iwa napisał:
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.

Chcę wyjaśnić pewną sprawę. Ludzie z Zaborza jeżdżą na primę, na tej dyskotece tak naprawdę niewiele jest ludzi stamtąd, bo ochrona jest z innej wioski(tj Bochotnica) i to tamci się panoszą. Byłam na jednej z imprez, gdzie ochrona(z Bochotnicy) trepowała niczego nie winnego chłopaka,a jak mój chłopak(z Zaborza) zareagował żeby go nie zatłukli na śmierć, to go odepchnęli i robili swoje, dopiero gdy poszedł po organizatora imprezy, zostawili chłopaka. Tak naprawdę jeśli ktoś tam skacze do bójki to jedynie te koksy z Bochotnicy, bo Zaborze przestało z nimi walczyć i znalazło sobie inną dyskotekę. Moim zdaniem istota problemu leży w ochronie(koksiarzy i ćpunów), którzy nie mają ani rozumu ,ani przede wszystkim kompetencji do tego by w niej pracować.Poza tym to jest tak ,że jak ktoś z Bochotnicy tłucze kogoś to oni nie reagują(wprost przeciwnie-pomagają), natomiast gdy ktoś zacznie z kimś z Bochotnicy to zamiast zareagować w taki sposób jak powinna to zrobić ochrona i załagodzić sytuacje, to jeszcze podgrzewają atmosferę, każą wyjść za remizę i tam robią swoje.To tyle w tym temacie!

Chcę wyjaśnić pewną sprawę. Ludzie z Zaborza jeżdżą na primę, na tej dyskotece tak naprawdę niewiele jest ludzi stamtąd, bo ochrona jest z innej wioski(tj Bochotnica) i to tamci się panoszą. Byłam na jednej z imprez, gdzie ochrona(z Bochotnicy) trepowała niczego nie winnego chłopaka,a jak mój chłopak(z Zaborza) zareagował żeby go nie zatłukli na śmierć, to go odepchnęli i robili swoje, dopiero gdy poszedł po organizatora imprezy, zostawili chłopaka. Tak naprawdę jeśli ktoś tam skacze do bójki to jedynie te koksy z Bochotn... rozwiń
Avatar
iwa / 29 maja 2008 o 09:07
0
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.
Avatar
Cypek / 28 maja 2008 o 07:44
0
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub da... rozwiń
Avatar
do redaktorka / 22 maja 2008 o 09:22
0
Po pierwsze to w OSP nie ma takiego nazewnictwa jak "komendant" , więc naucz się, że to dotyczy tylko Państwowej Straży Pożarnej. W OSP jest prezes i naczelnik. To nie pierwszy taki przypadek Waszej niekompetencji.
Avatar
PSP / 18 maja 2008 o 17:42
0
ASP
Avatar
zaborzanin / 17 maja 2008 o 22:26
0
Wiadomo nie od dziś, że po paru piwkach jest czym gasić ogień. Każdy strażak w Zaborzu ćwiczy najpierw na swojej sikawce.
Avatar
piwosz / 17 maja 2008 o 13:58
0
te piwa to jak?? kto szybciej 6 czy ile kto w minute?? bo ja mam rekord 6 w 15 sec. i nie wiem czy sie wybierać bo więcej niż 6 w siebie nie wleje!!
Avatar
damiano1204 / 17 maja 2008 o 10:06
0
ehheheh to jest poprostu smieszne!!!! w wypowiedz wojta jest za...... sam wydal pozwolenie na alkohol a teraz ma zamiar reagowac ehehhe a nasza pani kochana sasiadka nich wzywa dalej telewizje a imprezy i tak beda dalej
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 11:17
0
SIEMA! WIECIE CO POWIEM TAK JA JAK IDE NA ZABORZE TO PO TO ZEBY SIE POBAWIC POZNAC FAJNYCH LUDZI SPOTKAC SIE ZE ZNAJOMYMI A JESLI KTOS POSTRZEGA WŁAŚNIE TĘ DYSKOTEKE JAKO JAKĄŚ MELINE TO NIE MOJA WINA!!! WIDOCZNIE TAKA OSOBA WIDZI TYLKO JEDNO NAPAKPWANYCH KOLESI Z BOCHOTNICY I JAKIS PIJAKOW Z ZABORZA CZY SKADS TAM JESZCZE... WCALE TAK NIE JEST I JA TO GWARANTUJE!!! W SUMIE ZNAJDZCIE MI TAKA DYSKOTEKE NA KTOREJ NIE MA ANI JEDNEJ ZADYMY I NIKT NIE PIJE PIWA ? TO CHYBA NIEREALNE. A CO DO TEGO ZE NA IMPREZY PRZYCHODZA MALOLATY TO NIE MAM NIC PRZECIWKO JA TEZ MAM 16 LAT I WCALE NIE PRZESZKADZA MI TO ZE TAM JEST TYLU LUDZI W MOIM WIEKU CZASEM SA ONI ROZSADNIEJSI NIZ INNI DWUDZIESTOLATKOWIE... POMYSLCIE SAMI ZANIM ZACZNIECIE PISAC BEZNADZIEJNE KOMENTY. NARA
SIEMA! WIECIE CO POWIEM TAK JA JAK IDE NA ZABORZE TO PO TO ZEBY SIE POBAWIC POZNAC FAJNYCH LUDZI SPOTKAC SIE ZE ZNAJOMYMI A JESLI KTOS POSTRZEGA WŁAŚNIE TĘ DYSKOTEKE JAKO JAKĄŚ MELINE TO NIE MOJA WINA!!! WIDOCZNIE TAKA OSOBA WIDZI TYLKO JEDNO NAPAKPWANYCH KOLESI Z BOCHOTNICY I JAKIS PIJAKOW Z ZABORZA CZY SKADS TAM JESZCZE... WCALE TAK NIE JEST I JA TO GWARANTUJE!!! W SUMIE ZNAJDZCIE MI TAKA DYSKOTEKE NA KTOREJ NIE MA ANI JEDNEJ ZADYMY I NIKT NIE PIJE PIWA ? TO CHYBA NIEREALNE. A CO DO TEGO ZE NA IMPREZY PRZYCHODZ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 czerwca 2008 o 11:04
0
Cypek napisał:
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!

o co ci chodzi? byles albo bylas na zaborzu ze tak mowisz? a ciekawe gdzie tacy 16 latkowie maja sie bawic... co moze lepiej jak jezdza samochodami albo kradna? stuknij sie w glowe zanim zaczniesz filozofować!!!!!!!!!!!

o co ci chodzi? byles albo bylas na zaborzu ze tak mowisz? a ciekawe gdzie tacy 16 latkowie maja sie bawic... co moze lepiej jak jezdza samochodami albo kradna? stuknij sie w glowe zanim zaczniesz filozofować!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
Agatek / 2 czerwca 2008 o 08:24
0
iwa napisał:
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.

Chcę wyjaśnić pewną sprawę. Ludzie z Zaborza jeżdżą na primę, na tej dyskotece tak naprawdę niewiele jest ludzi stamtąd, bo ochrona jest z innej wioski(tj Bochotnica) i to tamci się panoszą. Byłam na jednej z imprez, gdzie ochrona(z Bochotnicy) trepowała niczego nie winnego chłopaka,a jak mój chłopak(z Zaborza) zareagował żeby go nie zatłukli na śmierć, to go odepchnęli i robili swoje, dopiero gdy poszedł po organizatora imprezy, zostawili chłopaka. Tak naprawdę jeśli ktoś tam skacze do bójki to jedynie te koksy z Bochotnicy, bo Zaborze przestało z nimi walczyć i znalazło sobie inną dyskotekę. Moim zdaniem istota problemu leży w ochronie(koksiarzy i ćpunów), którzy nie mają ani rozumu ,ani przede wszystkim kompetencji do tego by w niej pracować.Poza tym to jest tak ,że jak ktoś z Bochotnicy tłucze kogoś to oni nie reagują(wprost przeciwnie-pomagają), natomiast gdy ktoś zacznie z kimś z Bochotnicy to zamiast zareagować w taki sposób jak powinna to zrobić ochrona i załagodzić sytuacje, to jeszcze podgrzewają atmosferę, każą wyjść za remizę i tam robią swoje.To tyle w tym temacie!

Chcę wyjaśnić pewną sprawę. Ludzie z Zaborza jeżdżą na primę, na tej dyskotece tak naprawdę niewiele jest ludzi stamtąd, bo ochrona jest z innej wioski(tj Bochotnica) i to tamci się panoszą. Byłam na jednej z imprez, gdzie ochrona(z Bochotnicy) trepowała niczego nie winnego chłopaka,a jak mój chłopak(z Zaborza) zareagował żeby go nie zatłukli na śmierć, to go odepchnęli i robili swoje, dopiero gdy poszedł po organizatora imprezy, zostawili chłopaka. Tak naprawdę jeśli ktoś tam skacze do bójki to jedynie te koksy z Bochotn... rozwiń
Avatar
iwa / 29 maja 2008 o 09:07
0
Byłam tam na tej dyskotece i chciałam powiedzieć że ludzie z tej wsi to kupa idiotów i pijaków którzy nie wiedzą co to znaczy bawić się kulturalnie ale tak to jest jak ktoś jest siłom od pługa oderwanym to czego się można spodziewać po takich ludziach.Mam nadzieje że ten syf zamkną bo szkoda tam wogóle chodzić a czemu mam takie zdanie bo pobili tam mojego kolege który nikomu nie zawadzał , zawsze tam sa zadymy ale jak można się bawić z prostymi ludzmi którzy pij tanie wina i nie wiedzą co to kultura.
Avatar
Cypek / 28 maja 2008 o 07:44
0
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub dawać kasy bo i tak się to rozleci!!!!!!
Po pierwsze to Wojt troche majaczy bo najpierw wydaje pozwolenia na alkohol a potem reaguje... po drugie panie sekretarzu troche wiecej medialnosci przed kamera po trzecie to na Zaborzu jest bardzo glup....kobieta która to wszystko bojkotuje... po czwarte to ludzie na Zaborzu to swiry....po piate to co to za dyskoteka jak 90 % ludzi na niej to 16 latkowie....po szóste roóbcie więcej dyskotek w szkołach bo dzieci przychodzą na dyskoteki piją piwo wymiotują ludziom w ogródkach. a po siódme to zamknijcie tą dyskotekę bo szkoda na ten klub da... rozwiń
Avatar
do redaktorka / 22 maja 2008 o 09:22
0
Po pierwsze to w OSP nie ma takiego nazewnictwa jak "komendant" , więc naucz się, że to dotyczy tylko Państwowej Straży Pożarnej. W OSP jest prezes i naczelnik. To nie pierwszy taki przypadek Waszej niekompetencji.
Avatar
PSP / 18 maja 2008 o 17:42
0
ASP
Avatar
zaborzanin / 17 maja 2008 o 22:26
0
Wiadomo nie od dziś, że po paru piwkach jest czym gasić ogień. Każdy strażak w Zaborzu ćwiczy najpierw na swojej sikawce.
Avatar
piwosz / 17 maja 2008 o 13:58
0
te piwa to jak?? kto szybciej 6 czy ile kto w minute?? bo ja mam rekord 6 w 15 sec. i nie wiem czy sie wybierać bo więcej niż 6 w siebie nie wleje!!
Avatar
damiano1204 / 17 maja 2008 o 10:06
0
ehheheh to jest poprostu smieszne!!!! w wypowiedz wojta jest za...... sam wydal pozwolenie na alkohol a teraz ma zamiar reagowac ehehhe a nasza pani kochana sasiadka nich wzywa dalej telewizje a imprezy i tak beda dalej
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1
film

Liga Narodów. Portugalia – Polska 1:1 1 2

W ostatnim meczu grupy 3 Dywizji A Polska zremisowała w Guimaraes z Portugalią 1:1 i dzięki temu zachowała miejsce w pierwszym koszyku przed eliminacjami do mistrzostw Europy

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia]
galeria

Kurów: Nowy wójt i radni zaprzysiężeni. Pierwszy raz głosowali elektronicznie [zdjęcia] 14 1

Pierwsza sesja nowej kadencji w powiecie puławskim odbyła się w Kurowie. We wtorek ślubowanie złożyli radni, a także nowy wójt Arkadiusz Małecki. Rada wybrała również swojego przewodniczącego. Po raz pierwszy zastosowano cyfrowy system liczenia głosów.

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem"

Zbigniew Ziobro nie zgodził się na kandydatkę do zarządu województwa lubelskiego? "Nominacja może być sporym zaskoczeniem" 2 8

W środę radni sejmiku wybiorą nowy zarząd województwa. Niewiadomą pozostaje obsada stanowiska należnego Solidarnej Polsce. To miejsce miała zająć Bogna Bender-Motyka, ale – według naszych informacji – nie zgodził się na to Zbigniew Ziobro.

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł, złapali go kilkaset metrów dalej [zdjęcia] 8 3

Do zdarzenia doszło po godz. 20 na skrzyżowaniu al. Solidarności z ul. Wodopojną.

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę

Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 26:17. Obrona na piątkę 1 2

W spotkaniu rozegranym awansem Azoty Puławy pokonały MMTS Kwidzyn 26:17. W drugiej połowie gospodarze stracili tylko pięć bramek, sami zdobywając 14

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem

Sprawa molestowania lekarek w szpitalu w Lublinie. Skazany nie zgadza się z wyrokiem 10 3

Sprawa molestowania młodych lekarek przez byłego już ordynatora oddziału gastroenterologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie znów trafi na wokandę. Pełnomocnik skazanego mężczyzny złożył apelację od wyroku skazującego lekarza.

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami

Sklepy na kolejnej kamienicy w Lublinie z estetycznymi szyldami 0 5

Były warsztaty z zakresu brandingu i reklamy zewnętrznej dla przedsiębiorców. Są efekty. Na kamienicy przy Lubartowskiej 74 pojawiły się szyldy semaforowe oraz płaskie. Robił je kowal artystyczny Kamil Słowik.

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem

Nowe śmieciarki jeżdżące po Lublinie są zasilane gazem 0 2

We flocie Kom-Eko znalazły się ostatnio trzy nowe śmieciarki Scania, w tym dwie zasilane gazem CNG. Pięć kolejnych pojazdów CNG zostanie dostarczonych w pierwszym kwartale przyszłego roku. Są to najczystsze pojazdy komunalne obsługujące Lublin i okolice.

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok
galeria

Czarnoziem: Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok 0 1

W poniedziałek rano w miejscowości Czarnoziem (pow. krasnostawski) doszło do wypadku.

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim

Odpowie za włamanie do kiosku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Radzyńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który włamał się do kiosku.

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany

Zabójstwo przy ul. Królewskiej w Lublinie. Szkolny kolega 18-letniej dziewczyny skazany 18 10

Na 15 lat więzienia i blisko 160 tys. zł zadośćuczynienia skazał Sąd Okręgowy w Lublinie Jana W. Mężczyzna odpowiadał za zabicie swojej szkolnej koleżanki. 18-letnia Marlena zginęła rok temu. Wykrwawiła się po serii ciosów zadanych nożem.

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie

Poszukiwany przez policję wpadł na zakupach w Dysie 16 2

Policjant w dniu wolnym od służby, wchodząc do sklepu w miejscowości Dys rozpoznał poszukiwanego mężczyznę.

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie
31 marca 2019, 18:30

Koncert Sylwii Grzeszczak w Hali Globus w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, Sylwia Grzeszczak, zawita do Lublina w ramach trasy na 10-lecie pracy artystycznej. Jedyny koncert odbędzie się 31 marca o godz. 18.30 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach

Nowy starosta tomaszowski. Po 12 latach 0 1

Po wyborach Henryk Karwan nowym starostą powiatu tomaszowskiego. Jego zastępcą będzie Jarosław Korzeń.

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę 93 15

31-letnia Marta Herda z woj. lubelskiego, tytułowana przez irlandzkie media jako „Ice Queen Killer” (Zimna Królowa Zabójczyni – red.) i odsiadująca dożywocie w tamtejszym więzieniu o zaostrzonym rygorze, prosi o pomoc Europejski Trybunał Praw Człowieka. To jej ostatnia szansa na obronę w sprawie morderstwa, którego – jak twierdzi – nie popełniła.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!