Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz reklam świetlnych i emitujących dźwięki. Miasto wprowadza duże restrykcje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2018 r. o 18:42 Powrót do artykułu
Znać właścicieli nieruchomości i pilotów zdatnych do wieszania szmat reklamowych jest mniej niż estetów którzy takimi miejscami ekspozycyjnymi nie dysponują i wygrała siermiężna arytmetyka przedwyborcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewódzki dziennik urzędowy wydawany jest przez wojewodę, czyli rządowego aparatczyka. Teraz jest to PiSlamski aparatczyk. Doucz się suwerenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak brawo radny Maj, że walczy o wolność dla krajobrazu, a nie dla zwyczajnych zapracowanych ludzi, którzy przede wszystkim myślą aby koniec z końcem spinać i na takie pierdóły i tak nie zwracają uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zwracam uwagę a te bicie jadem w radnego Maja jest juz żałosne i przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo to cieszy, że władze miasta chcą w końcu zadbać o krajobraz i estetykę, ale przeciwskuteczne w tym zakresie jest jednoczesne pozwalanie na usuwanie z tego krajobrazu obiektów wpisanych do rejestru zabytków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godna pochwały jest dbałość o walory estetyczne miasta i poparcie udzielane w tym zakresie władzom miasta przez radnego Maja, ale efekt tych rozwiązań jest przeciwskuteczny dla dochodów mieszkańców udostępniających swoje nieruchomości pod reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystej ciekawości, kto pokryje straty posiadaczy billboardów zwykłych i świetlnych? Kto zwróci dochody posiadaczy płotów, na których wieszane są reklamy??  To są czyste żywe pieniądze które ktoś zarabia. I pozbawia się tych ludzi ich dochodów. Tego jakoś nikt nie widzi? Szyldy tylko nad wejściami do lokali?  No to mali przedsiębiorcy mogą zamknąć biznesy, bo nie będzie ich stać na reklamy w mediach lokalnych o roznoszeniu gazetek po mieście nie wspomnę. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież w ramach zadośćuczynienia za straty właściciele plotów będą musieli w ciągu 10lat wybudować je na nowo wedle wskazówek wynikających z gustów i upodobań władz obecnej kadencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 letni okres na dostosowanie wyglądu ogrodzeń (także prywatnych) do wytycznych w zakresie wysokości, czy materiałów sugeruje, że te wytyczne w zakresie ich estetyki, a więc również ceny będą wysokie... czyli nasi kułacy i obszarnicy - zmienić pracę wziąć kredyt i rownież z upiększaniem ogrodzeń jedziemy! I bez marudzenia - bo następne mogą być nowe elewacje i pokrycia dachowe wg wytycznych dotyczących ich estetyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że w najbliższym czasie, nocą, zostanie uchwalona nowa uchwała RM Puławy o ujednoliceniu strojów dziennych jak i nocnych mieszkańców miasta. Przewidziałem to i już ściągnąłem z komunistycznej Korei Północnej mundurki i czapki dla całej rodziny. Nawet ładnie wyglądamy, tylko oczy mamy ciut za mało skośne, ale mam nadzieję, że zostanie to uwzględnione w uchwale. Czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy HUMAN CITY? Już nic mnie tu nie zdziwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać obracające wielkim piniondżem władze nasze już zapomnialy jakim piniondzem my obracamy i pomimo niewątpliwego sukcesu oraz wspaniałych wskaźników gospodarczych ciągle jak Włoch Francuz czy Niemiec nie zarabiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pan Grobel który tak dba o estetykę miasta zrobił żeby uratować bezpowrotnie zburzone zabytki miasta Puławy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 19:35: za to stwierdzenie powinieneś dostać Nobla z literatury. Uśmiało się z niego już kilkadziesiąt osób: " ... wybitny esteta stanu wojennego i wszelkich możliwych estetycznych koalicji towarzysz Grobel". Ale widzisz - jacy WYBORCY taki PAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka jedna reklama a właściwie informacja blisko ratusza. Informacja ta emituje dosyć głośny dźwięk gdy przechodzę codziennie w jej pobliżu. Emisja dźwięku polega na tym, że nie mogę powstrzymać się przed głośnym wypowiedzeniem, czasami wykorzystaniem dwóch słów, których nie chcę przytaczać. Czy ta reklama również zostanie zakazana. Czy w czasie kampanii wyborczej zakazany zostanie zakaz wywieszania plakatów wywołujących u mieszkańców podobne do opisanych reakcje. Dla twórców tego wybitnego dzieła polecam obejrzeć fragment ALTERNATYWY 4 o kolorze firanek w bloku. KTO BĘDZIE W PUŁAWACH ANIOŁEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=y632f8kkcsm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pan radny Maj wie dlaczego kodeks reklamowy ma regulować też kwestie przebudowy ogrodzeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A lubelscy mędrcy w ilości 2000 szt. użydników - dalej myślą i konsultują... 5 rok.
 Niestety ,a Reklam od 5 lat przybywa zwłaszcza tych ohydnych banerów i agresywnych ledowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
10 letni okres na dostosowanie wyglądu ogrodzeń (także prywatnych) do wytycznych w zakresie wysokości, czy materiałów sugeruje, że te wytyczne w zakresie ich estetyki, a więc również ceny będą wysokie...    czyli nasi kułacy i obszarnicy - zmienić pracę wziąć kredyt i rownież z upiększaniem ogrodzeń jedziemy! I bez marudzenia - bo następne mogą być nowe elewacje i pokrycia dachowe wg wytycznych dotyczących ich estetyki...
 Ja się zgadzam z wytycznymi dotyczącymi prywatnych ogrodzeń w przestrzeni publicznej. 2 metrowe ogrodzenie betonowe nie wygląda zbyt pięknie. Natomiast o wyglądzie miasta należało myśleć wtedy gdy rozparcelowano teren po byłej jednostce wojskowej. Blaszaki, szamba przed Brico, hektarowe reklamy na ścianach marketów. Tu jest syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BĘDZIE NICZEGO – Krzysztof Kononowicz Nareszcie! Puławy miastem ciszy, spokoju i estetyki Nie będą o 6 rano budzić mnie kościelne dzwony! Pielgrzymki nie będą przechodzić z radosnym śpiewem zakłócającym spokój mieszkańców! Procesja w Boże Ciało, Droga Krzyżowa tylko poza terenem miasta! Noe będzie hałaśliwych koncertów na Placu Chopina. Sylwestra spędzajmy w domu przy wyciszonym telewizorze lub na kulturalnym spotkaniu w Parku Naukowo-Technologicznym Na telebimie przy rondzie nie będzie wreszcie szpetnych reklam np. o Orszaku Trzech Króli czy zbiórce na hospicjum. Nie będzie oczywiście manifestacji „ kodziarskich”, „pisowych” „ narodowych” czy innych. Nie zobaczę już szpetnej gęby Pana X kandydata do Rady Miasta na jego własnym balkonie. Już przewiduję konieczność zakupu „decybelomierzy” dla Straży Miejskiej, która nareszcie zadba o słuch mieszkańców. Już widzę zakaz kibicowania na meczach Wisły czy Azotów, o szpetnych transparentach czy okrzykach nie wspomnę. Może komisja ds. estetyki sprawdzać będzie czy długość spódniczek mieszkanek miasta jest adekwatna do poziomu zgrabności ich nóg czy pośladków. I tak oto możemy śmiało ogłosić hasło Puławy miastem ciszy i spokoju bez alkoholu i brzydoty. PS. Zamiast decybelomierzy dla Straży Miejskiej kupmy „ imbecylomierze” dla „twórców” znakomitego pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...