Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozpieprzyta zakład i tyle będzie z tego strajkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty chołoto a nie strajkować. 5.000 zł to za mało? A jak by Azoty padły to 3.500 pracowników na zasiłek za 600 zł? co na to związki?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 5000 to jest średnia, niektórzy nie mają nawet 2000 a Ty piszesz o 5000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy przecież nie mogą mieć po równo to narmalne , że pracownik z nizszymi kwalifikacjami zarabia mniej a ten z wyższymi więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Do roboty chołoto a nie strajkować. 5.000 zł to za mało? A jak by Azoty padły to 3.500 pracowników na zasiłek za 600 zł? co na to związki?.
Jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj,kolejny zmanipulowany przez media człowieczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjasnie wam cos chodzi o to ze strajk jest po to aby te procenty dostali ludzie ktorzy nie maja swojego minimum!!!!czyli 90% zalogi a zwiazki ktore podpisaly propozycje zarzadu dostaja 70% najwyzszej stawki czyli z 10tys jest 7tys dla przewodniczacego zwiazku i teraz jak by strajk sie udal i dostaniemy swoje procenty to ci co najwiecej zarabiaja wlacznie ze zwiazkami (tymi co podpisaly akt z diablem ) nie dostaja nic bo oni juz osiagneli swoje minimum!!!!!!!!!! wiec o to wszystko chodzi a nie piszecie glupoty ! --- po 2 mowicie ze zarabiamy 5tys ? pytam sie gdzie???? wiekszosc zalogi nie zarabia 2500tys zlotych! a dlaczego srednia zakladowa jest taka wysoka ? proste wezmy np. zwyklego pracownika np aparatowy zarabia okolo 2000 zl i kogos na wyzszym stanowisku np prezesa czy kogos z zarzadu ich min to 10tys czyli proste liczenie sredniej zakladowej 10tys+ 2tys tys=12tys podziel to na 2 to srednia ci wyjdzie 6tys wiec kto nie w temacie niechsie nie wypowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Rozpieprzyta zakład i tyle będzie z tego strajkowania.
dłuższy strajk doprowadzi do tego, że firma zacznie tracić klientów. a akceptacja żądań Wręgi i ZZPRC skończy się katastrofą ekonomiczną zakładów. ktoś kto mówi o pracownikach nie doprowadza zakładów nad skraj przepaści swoimi wygórowanymi żądaniami, jeszcze wtedy kiedy na świecie hula kryzys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obolix napisał:
dłuższy strajk doprowadzi do tego, że firma zacznie tracić klientów. a akceptacja żądań Wręgi i ZZPRC skończy się katastrofą ekonomiczną zakładów. ktoś kto mówi o pracownikach nie doprowadza zakładów nad skraj przepaści swoimi wygórowanymi żądaniami, jeszcze wtedy kiedy na świecie hula kryzys.
TO CI CO BIORĄ 10000 I WIĘCEJ ROZPIEPRZĄ ZAKŁAD.NIECH ZREZYGNUJĄ ZE SWOICH PODWYŻEK,A ODDADZĄ NAM...MY NA TO PRACUJEMY,A NIE ONI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Do roboty chołoto a nie strajkować. 5.000 zł to za mało? A jak by Azoty padły to 3.500 pracowników na zasiłek za 600 zł? co na to związki?.
Pojebańcu!!!o czym ty piszesz.Pracuję na zmiany.5000zł to ja biorę pożyczkę w banku i rozkładam na 2 lata!!! "Ludzie z miasta nie mający nic wspólnego z ZA.pieprzą takie bzdury.Ne wpieprzaj się gdzie cię nie chcą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
wszyscy przecież nie mogą mieć po równo to narmalne , że pracownik z nizszymi kwalifikacjami zarabia mniej a ten z wyższymi więcej
Powiem inaczej...Ci z większymi plecami mają więcej pieniędzy...wyższe stanowiska...ale niższe wykształcenie.Tworzą prywatne folwarki na wydziałach.przyjmują do pracy rodzinę.Wtykają ich na wyższe stanowiska.Podnoszą pobory.....itd,itp.I TAK TO IDZIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujcie RYŻEMU i jego wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
Pojebańcu!!!o czym ty piszesz.Pracuję na zmiany.5000zł to ja biorę pożyczkę w banku i rozkładam na 2 lata!!! "Ludzie z miasta nie mający nic wspólnego z ZA.pieprzą takie bzdury.Ne wpieprzaj się gdzie cię nie chcą!!!
Tak napisano w DW że tyle wynosi płaca i to powtarzam. Aż się ździwiłem że takie dobre zarobki a są strajki. A jak kogoś uraziłem to PRZEPRASZAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Tak napisano w DW że tyle wynosi płaca i to powtarzam. Aż się ździwiłem że takie dobre zarobki a są strajki. A jak kogoś uraziłem to PRZEPRASZAM.
Wlasnie bo ludzie wierza w to co powiedza w tv czy uslysza w radiu lub przeczytaja w gazecie to samo bylo gdy wybierano rzad Tuska wszyscy uwierzyli w to co glosza media i co teraz mamy jeszcze wieksza biede niz wczesniej. Na Azotach nie jest tak rozowa jak sie podaje w mediach dlatego jestem z wami ludzie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie OTAKE Polskę walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek napisał:
Nie OTAKE Polskę walczyłem.
"Nie o takie Polskie walczyłem" - tak się mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUZA napisał:
Powiem inaczej...Ci z większymi plecami mają więcej pieniędzy...wyższe stanowiska...ale niższe wykształcenie.Tworzą prywatne folwarki na wydziałach.przyjmują do pracy rodzinę.Wtykają ich na wyższe stanowiska.Podnoszą pobory.....itd,itp.I TAK TO IDZIE...
Niestety w kapitalizmie tak jest , było i będzie i ten strajk niczego nie zmieni, poza tym cos mi się wydaje, że wielcy związkowcy załatwiają rekami załogi swoje partykularne interesy, bo przeciez sa nietykalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witm wszystkich. W mediach podajśą średnią zakładową 5100 a 3/4 załogi zarabia do 3 tys dyrekcia chce podnieść kierownikom stawkę z 9900 do 17400 czyli 7500 zł a zwykły pracownik weźnie 150 zl więc strajk jest uzasadniony !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racie lewiatan tego typu zagrywki są stosowane przez zarząd trzymajcie się razem a coś z tego będzie jestam z wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NAJMNIEJ ZARABIAJĄCY ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej że SOLIDARNOŚĆ ZDRADZIŁA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...