Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś chce na tym zarobić wiadomo i tylko po znajomości będzie kadra. To rola szkoły dobrze uczyć a nie płatnego uniwersytetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że zarobić. Pani w sklepie sprzedaje bułki i też chce zarobić, nie chcesz jej dać zarobić pieczesz bułki sam. W wypadku szkoły jest dokładnie tak samo. Chcesz to wysyłasz tam dziecko. Chyba to proste??? Jeśli jednak chce się zaistnieć na forum z byle wpisem to się zawsze powód znajdzie!!!!!! Pomijam fakt że odpowiedzialny rodzic stara się tak dziecku zaplanować czas, aby pozwolić maluchowi znaleźć jakąś pasję życiową. Ale jak widzę z wypowiedzi, zdarzają się rodzice którzy wola by dziecko swój wolny czas spożytkowało przed telewizorem, a w starszym wieku w piwnicy bloku z piwkiem w ręku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Janie-świetnie to ująłeś. Ja swe dziecko zapisuję,nie ze wzgledu na to,że to będzie cool wśród rodziców bo moje dziecko taaakie mądre tylko po to aby dziecko dowiedziało się czegoś więcej. Przyjemnie jest jak na koniec roku wyczytują nazwisko mojego dziecka po odebranie swiadectwa z czerwonym paskiem.Duma rozpiera bo poprzez zainteresownia rozwija swoje pasje i wiedzę.To procentuje na przyszłość. Super sprawa z tym uniwersytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty będziesz dumny? czyli to twoje niespełnione ambicje. nie ma to jak rodzić na siłę zapisujący dziecko na mnóstwo kółek i zajęć dodatkowych tylko po to, by sobie odkuć za własne porażki. super. a nie pomyślałeś czasem że dziecko musi mieć dzieciństwo? nie pomyślałeś że dziecko chce się wybiegać z kolegami na podwórku, pośmiać się, pojeździć na rowerze, pokopać piłkę? o tym już nie myślisz, bo po co, przecież będziesz taki dumny mając dziecko któremu zabrałeś dzieciństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kolegę na I roku studiów. Był najlepszy...średnia w okolicy 5.0(nie było 6.0). Nie rozpoczął II roku...zaczął widzieć i odczuwać więcej niż my normalni śmiertelnicy. Czasami jest to cena czerwonych pasków.... i bycia najlepszym. Poza tym to zajęcie na kilkanaście dni. Na piwko pozostało i tak dużo czasu... przed, po, i poza zajęciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tak mało ciekawych zajęć dla dzieci w Puławach, że uważam to za świetny pomysł, sama zapisałam syna na uniwerek ma 9 lat i bardzo spodobały mu się tematy tegorocznych wykładów może zachęci go to do nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co dziecku uniwerek? Po co dziecku studenckie czapki dla dzieci? Dzieci powinny mieć dzieciństwo, a nie dodatkową naukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...