Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaskakująca decyzja sądu w sprawie Domu Chemika. Prezydent Puław przerażony i zaskoczony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2019 r. o 17:46 Powrót do artykułu
Powinno być dawno wyburzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobiło tych 30 stowarzyszeń?? Bo trochę mnie to bawi, czy przystąpienie jako strona i spowodowanie że sąd wyda więcej kasy jest obroną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak taak wszystko co niezgodne a o zgrozo może nawet sprzeczne z wizją i jedynie słusznymi dzialaniami władzy to chaos i ferment - to chyba wszyscy już wiedzą z poprzedniej kadencji, ale druga część wpisu jest znacznie ciekawsza. To kto właściwie ma z tego zysk i na tym zarabia?
 Zyskuje oczywiście konkurencja, czyli Pożóg, Lubartów, Kozienice, Krosno, Tarnobrzeg... Dranie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobiło tych 30 stowarzyszeń?? Bo trochę mnie to bawi, czy przystąpienie jako strona i spowodowanie że sąd wyda więcej kasy jest obroną?
 Skoro ciebie to tylko bawi, to nie rozumiesz podstawowych pojęć i procesów. Z takim tokiem myślenia, to wymiar sprawiedliwości ograniczałby sie tylko do funkcji prokuratora. Obrońca byłby zbędny a sąd pełniłby tylko funkcję notariusza. Strasznie ograniczony jesteś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim wpisom "ale prezydent nic tu zupelnie zrobić nie może bo mu przepisy złe na zrobienie czegokolwiek dobrego nie pozwalają choć napewno chciałby wiele dobrego dla Puław swojej pasji uczynić - faktycznie prezydent wychodzi na człowieka "Nicniemoże". Najlepiej żeby rządy przejął wice, wyksztalcoony prawnik, a nie specjalista od krajobrazu. Jak widać po nim może zostać  piękna.... dziura budżetowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda oczekiwać należy, że vice świetnie i raz dwa sobie z tym problemem poradzi i zapewne podjął już konieczne kroki, tylko teraz cicho siedzi żeby swej taktyki a nawet strategii procesowej nie zdradzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takim wpisom "ale prezydent nic tu zupelnie zrobić nie może bo mu przepisy złe na zrobienie czegokolwiek dobrego nie pozwalają choć napewno chciałby wiele dobrego dla Puław swojej pasji uczynić - faktycznie prezydent wychodzi na człowieka "Nicniemoże". Najlepiej żeby rządy przejął wice, wyksztalcoony prawnik, a nie specjalista od krajobrazu. Jak widać po nim może zostać  piękna.... dziura budżetowa.
 Już kreujecie vice na konkurencje dla Pawła? Prawi i sprawiedliwi zaczyeli swoje obrzydliwe  gierki? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to do specjalistów od krajobrazu z pasją do rodzinnego miasta (o ile tylko jest ona autentyczna) nic nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie stanowisko w tej sprawie zajmuje SZEFOWA nadzoru budowlanego w Puławach? A może bawi się w strusia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj się wygodnie usadowił na stołku Grobla i wszedł w jego buty. Pasują mu, jak widać, skoro ledwie dwa lata temu popierał działania stowarzyszenia i zachowanie Domu Chemika, wypytywał Grobla o wykształcenie członków Puławskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Minęły ledwie dwa lata, i już uważa, że wyburzenie starego Domu Chemika jest świetną inwestycją, a stowarzyszenie jest B. Głosowałem na pana, panie Maj. Zrobiłem ogromny błąd, zagłosowałem na człowieka chorągiewkę, zmieniającego poglądy jak wiatr zawieje. Przykre. W następnych wyborach nie otrzyma Pan mojego głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oświadczenie UM w sprawie DCH świetne i nie pozostawiające pola do dyskusji oraz jakichkolwiek wątpliwości. Szkoda tylko, że nie ma pod nim żadnych podpisów - czy opublikowano gdzieś jakiś prawilny skan z pieczątkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oświadczenie UM w sprawie DCH świetne i nie pozostawiające pola do dyskusji oraz jakichkolwiek wątpliwości. Szkoda tylko, że nie ma pod nim żadnych podpisów - czy opublikowano gdzieś jakiś prawilny skan z pieczątkami?
 To oświadczenie kontynuuje najlepsze tradycje publikacji na stronie UM z czasów Janusza Grobla. I może własnie dlatego nikt nie chciał go podpisać. To że orzeczenie nie jest prawomocne to wszyscy wiedzą. Rzecz w tym że ta uchylona przez sąd decyzja ma również wstrzymaną wykonalność do chwili kiedy wyrok stanie sie prawomocny. I tu jest pies pogrzebany. Ale tego na stronie UM się nie przeczyta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa prawie nowa elewacja, pięknie się zapowiada, a jacyś marsjanie każą wstrzymanie robót i odbudowę tego paskudztwa co to było wcześniej. Nie czaję..... wpiszta jeszcze popękane chodniki z betonowych płytek 35xmx35cm z epoki PRL-u do rejestru zabytków. W końcu trącają modernizmem..... ja p.....lę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karczewski,o co panu chodzi?. Większość mieszkańców jest za przebudową. W czyim interesie chcesz pan zatrzymać miasto w rozwoju? Nikt pana tu nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie o co mu chodzi przecież tam już nie ma co ocalić bo wyburzone i powstaje nowy budynek niech powie gdzie tam on widzi zabytek a poza tym co ma do tego sąd przecież konserwator zdecydował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karczewski,o co panu chodzi?. Większość mieszkańców jest za przebudową. W czyim interesie chcesz pan zatrzymać miasto w rozwoju? Nikt pana tu nie lubi.
 Wierutne kłamstwa - ja go lubie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karczewski,o co panu chodzi?. Większość mieszkańców jest za przebudową. W czyim interesie chcesz pan zatrzymać miasto w rozwoju? Nikt pana tu nie lubi.
Wierutne kłamstwa - ja go lubie
 Ja go w ogóle nie znam, ale sie z nim solidaryzuję, jako z obywatelem korzystającym z przynależnych sobie praw. Dodatkowo solidaryzuję się z nim w obliczu braku jakichkolwiek argumentów osób, które są za kontynuowaniem prac w DCh, pomimo niewyjaśnienia stanu prawnego tej nieruchomości. Jedyne ich argumenty są czysto personalne (takie jak powyżej) albo zupełnie prymitywne ("większość chce przebudowy"). Co za dno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj się wygodnie usadowił na stołku Grobla i wszedł w jego buty. Pasują mu, jak widać, skoro ledwie dwa lata temu popierał działania stowarzyszenia i zachowanie Domu Chemika, wypytywał Grobla o wykształcenie członków Puławskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Minęły ledwie dwa lata, i już uważa, że wyburzenie starego Domu Chemika jest świetną inwestycją, a stowarzyszenie jest B. Głosowałem na pana, panie Maj. Zrobiłem ogromny błąd, zagłosowałem na człowieka chorągiewkę, zmieniającego poglądy jak wiatr zawieje. Przykre. W następnych wyborach nie otrzyma Pan mojego głosu.
 Maj chorągiewka??? A widziałeś jak załatwił sprawę wyboru dyrektora MOPS?  Powołał kobietę, która odpowiadała za politykę tej instytucji wobec mniejszości cygańskiej w Puławach, którą tak krytykował i na czym wypromował się w (populistycznej) kampanii wyborczej. To dopiero numer z jego strony!! Wygląda na to, że nie ma żadnej wiedzy i przygotowania do piastowania tej funkcji. Szczytem jego możliwośći był happening z alejkami na skwerku i nagonka na cyganów. Król jest nagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów zaskoczony? Kilka dni temu był zaskoczony że nie można odciąć wody (co obiecał uczynić) niepłacącym czynszu w mieszkaniach komunalnych. Zwykle zaskoczenie wynika z braku wiedzy. A tu?
 A gdzie konkretnie obiecywał, że odetnie wodę? Poza tym, co do niewiedzy - wodę można odciąć, zgodnie z ustawą. Trzeba doczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu kto firmuje to stanowisko UM o możliwości i kontynuacji prac budowlanych - tylko prezydent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...