Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle" na zakręcie. Co się wydarzyło na wyjeździe?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 17:57 Powrót do artykułu
"Marta" rozumiem, że jesteś stroną w tym konflikcie ? Bo zalecialo tu prywatą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat to, czy Powiśle ma się dobrze, to okaże się dopiero po jakimś czasie...czy pójdzie do przodu czy stanie w miejscu. Tak jak już wcześniej ktoś tu napisał - przyśpiewki na dożynkach to nie to samo co stworzenie czegoś od podstaw. To nie to samo co wyjazdy i wyloty na międzynarodowe festiwale, co wielokrotne tytuły Mistrzów Polski na turniejach tych par turniejowych...to ciężka praca nie tylko dzieci, ale również instruktorów, którzy jednak tworzą choreografie od początku do końca - a to właśnie robiły od lat Panie Rolskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio. Uwierz. Jeśli nie wierzysz to popytaj ludzi którzy z nią tańczyli, ich grupę też została rozwiązana, a Ani włos z głowy nie spadł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od podstaw to zespół stworzyła Mamcia. Nie Panie Rolskie. Nie wypisujcie bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio Misiek - akurat to wiem od ludzi...sam znam kilku, którzy chodzili do tej samej grupy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodziło mi o stworzenie Zespołu od podstaw...może nieprecyzyjnie się wyraziłem - chodziło mi o tworzenie choreografii od podstaw...może i część jest Mamci, ale chyba układy taneczne tych par co tańczą na turniejach to stworzyla P.Ania ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę tak jak w przyslowiu - prawda sama się obroni. A najwięcej mają do powiedzenia Ci, coś gdzieś tam coś tam usłyszeli...wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą, w którym kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układy taneczne w parach turniejowych... No faktycznie, sama nowość. Fakt, w tej dziedzinie p. Anna robiła wspaniałą robotę. Rozwinęła wspomniane "pary turniejowe" od zera, tu w Puławach. Ale o jakiej choreografii tu mowa? Poza tym, pary turniejowe to tylko poboczna działalności całego zespołu. Wszyscy piszecie o "kolesiowosci", a z tego co słyszałam obecna instruktorka została polecona osobiscie przez Panią Aleksandrę... O co tak właściwie chodzi p. Ani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest "obecną instruktorką"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***domchemika.pl/kadra.html na stronie pok dom chemia panie nadal są wśród kadry instruktorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i poboczna działalność...ale na bardzo wysokim poziomie. Tak jak już wspomniano w komentarzach - miło jest grzać się władzom w świetle reflektorów, sukcesów i splendoru naszych par na Turnieju w Pulawach; patrzeć jak nasze pary odbierają nagrody za cały rok pracy i wysokie lokaty w skali par z całej Polski. Wiadomo - macie zdolne dzieci w Zespole, ale zdolne dzieci są w całej Polsce, więc jednak duża zasługa tu p.Anny, że stworzyła w Puławach taką "potęgę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro słyszałaś, że obecna instruktorka została polecona przez Panią Olę, to musisz grzać dupsko gdzieś blisko dyrekcji. A jak nie wiesz, co to jest choreografia, to wykorzystaj pomoc wujka google, żeby się dokształcić. Choreografia, to nie tylko komponowanie tańca. Poboczna działalność zespłu? Dla ciebie może i poboczna. Dzięki Knkursowi Tańców Polskich o Pierścień Izabeli, Puławy zyskały na prestiżu. Zatem ta działalność poboczna czemuś służy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie - kto teraz będzie instruktorem ? Bo z artykułu wynika, że kompletuja kadrę. Będzie jeden instruktor od Zespołu i tych par turniejowych ? Czy turniejowych już nie będzie ? No ciekawe kto teraz temu podola i udzwignie to wszystko...a co najważniejsze tego nie spierniczy - jednak na tle tylu sukcesów tych dzieci to ogromna odpowiedzialność..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "kocia łapa": W Polsce znowu w 2017 r. wzrosła liczba ludności i po kilku latach urodziło się znowu ponad 400 tys. dzieci. Jak chcesz coś "kocia łapo" komentować to najpierw zapoznaj się z danymi GUS. To w Puławach ludzi ubywa, a nie w Polsce. A dlaczego?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ze młodzi wyprowadzają się na wies- w gminie Puławy i okolicznych oczywiście. Miasto może i pustoszeje- ale okoliczne wsie jakoś nie widać żeby pustoszaly-wręcz przeciwnieo-ceny działek prawie jak w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego Anna R robi taki problem. Kiedyś ona należała do wywalonej kiedyś kiedyś grupy a teraz robi gówno burze... zapomniał wół jak cielęciem był ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niektórych komentarzy można wywnioskować, że pretensje są do instruktorów, z którymi trwają rozmowy o przejęciu Zespołu do kontynuowania pracy. To co? Nikt ma się teraz nie zgłosić do pracy jako instruktor? Tego oczekujcie? Pani Aleksandra odeszła na emeryturę. Pani Anna sama zrezygnowała, składając wniosek o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Zabrały zabawki i poszły do domu. To teraz Turniej ma się nie odbyć? Powiśla ma nie być? No zastanówcie się wszyscy co piszecie. Ja ze swojej strony bardzo dziękuję tym, którzy się teraz podejmą zostać instruktorami. Przed nimi ogromna praca i do tego starcie z nieprzychylnymi ludźmi, którzy żółć i swoje kompleksy będą na nich wylewać tonami. Aż się tą żółcią zachlysną i zrobi się cicho...na forum i w Domu Chemika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Turniej się odbędzie, a jakże ! Przecież trzeba się grzać w świetle sławy turnieju puławskiego :) i zapewne sukcesów pulawskich par, które odtancza układy stworzone przez P.Anne bo wątpię, żeby nowy instruktor/instruktorka byli w stanie zbudować coś nowego w ciągu 2-3 tygodni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A instruktorem to się jest na cały etat a nie się bywa...chociaż...żeby tańczyć na dożynkach to w sumie można bywać w międzyczasie lepienia pierogów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor bez problemu stworzy nowy układ tylko czy wasze dzieci zdążą się go nauczyć w 2-3 tygodnie- to jest pytanie. Z korzyścią dla nich i dla turnieju powinny zatańczyć to co umieją, skoro ich instruktorka zostawiła tuż przed turniejem. Brak odpowiedzialności wziął górę nad wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...