Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zjazd muzułmanów w Puławach pod osłoną policji

Utworzony przez maciejjo, 2 lipca 2013 r. o 10:54 Powrót do artykułu
no, można pojechać. Zabrać grilla, dużo wieprzowiny i najlepiej jeszcze żywą świnkę żeby mogła sobie pobiegać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem nie zabrakło w programie zjazdu tak ulubionej przez islamistów dekapitacji !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej będzie jak wrócą do swojego kraju i tam niech robią sobie zjazdy, a nie tutaj. My do ich kraju nie pchamy się to i wara od naszego. w głowie nie mieści się żeby takie coś działo się naszym kraju. czy tu już nie ma ludzi, którzy umieją rządzić państwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zakłady tuż tuż - niby zjazd a węszyc mogą - a potem znowu nie znajdą tych co telefonowali do zakładu z informacją o bo-lonie.TAKI BĘDZIE EFEKT TEGO ZJAZDU...DLACZEGO AKURAT - PUŁAWY....CHEMIA ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba powiedzieć STOP!!!! :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będę uważał, że wiara to wojny. Sami zobaczcie, że tłem wszystkich konfliktów jest wiara. Jedni wieżąc w coś innego niż ci drudzy - nie mogą zaakceptować innowierców obok siebie. To było zawsze i nie przyjmuje do wiadomości, że coś się tu zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie sprawa zjazdu Jechowców w Puławach. Generalnie zjazdów tych wszystkich innowierców. WON z Puław!   Pisze to nieco ironicznie, chcąc podkreślić to, jak islamscy terroryści odnoszą się do ludzi nie będących wyznawcami islamu - śmierć innowiercom - tak krzyyczą wysadzając się w powietrze, czubki jedne. A skoro tak demonstrują swoje anty podejście do tychże innowierców, to co się dziwić, że i ich tutaj nie chcą....?!?....   "Dzięki" islamskim zamachowcom teraz cały świat kojarzy islam z zamachami. WIęc i ludzie sie tego boją, co się dziwić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie sprawa zjazdu Jechowców w Puławach. Generalnie zjazdów tych wszystkich innowierców. WON z Puław!   Pisze to nieco ironicznie, chcąc podkreślić to, jak islamscy terroryści odnoszą się do ludzi nie będących wyznawcami islamu - śmierć innowiercom - tak krzyyczą wysadzając się w powietrze, czubki jedne. A skoro tak demonstrują swoje anty podejście do tychże innowierców, to co się dziwić, że i ich tutaj nie chcą....?!?....   "Dzięki" islamskim zamachowcom teraz cały świat kojarzy islam z zamachami. WIęc i ludzie sie tego boją, co się dziwić....
I tak komuniści są PO stokroć gorsi od islamistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chcą nam zrobić drugą anglię albo francję nie mówiąc o belgii i holandii Polacy nie wiedzą w co pakują się i jeszcze władza która na takie coś pozwala   Wystarcy spojrzeć co dzieje się w ww krajach chyba że jest drugie dno tej chorej sytuacji Arabia Saudyjska sponsoruje tego typu zabiegi a wiemy że władza nasza to chciwa bestia jest oj chciwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam moc poruszania przedmiotow sila woli. oraz raz udalo mi sie wyjsc poza wlasne cialo.moja swiadomosc funkcjonowala poza cialem. zczytalem wtedy czym jest swiadomosc (dusza)a czym jest cialo. cialo stalo sie puste jak nie zamieszkale wiele lat mieszkanie  i zczylem ze mam max okolo 20 minut aby powrócic do ciala spowrotem bo moje cialo stopniowo powoli zwalnialo funkcje zyciowe prowadzac do calkowitego zatrzymania.z powodu braku duszy i energi z niej plynacej. odczuwajac różnice zczytujac czym jest cialo dowiedzialem sie w tedy ze cialo jest jak karton na jakis towar (swiadomosc) .i po wyjeciu towaru (swiadomosci )i tak dalej jest kartonem.po wyjciu z ciala przelecialem przez caly kosmos i poza kosmosem na obrzeżach .kosmos z zewnatrz jest jak piłka wypelniona materia gwiazdy planety.a granica w srednicy 360 stopni .jak granica panstwa.poza ta granica ukazala sie brama niebieska brama raju .wygladala w ksztalcie trujkata z pascha w srodku (komunia swieta)wygladala doklanie tak jak przelamany oplatek na wpół przez ksiedza na mszy kiedy to kaplan podnosci w czasie mszy komunie.mozesz byc pewien ze Bog istnieje.opisalem to dla ludzi niewierzacych aby zaczeli wierzyc w Boga.to nie jest wiedza z ksiazek ani zaden wymysl.opisane jest realne wydarzenie i doswiadczenie tego co faktycznie bylo.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...