Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzęta obdarte ze skóry trafiły do sortowni śmieci. To nie psy, to lisy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2017 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Wcześniej nasiał jakiś redaktor paniki, że psy obdarte na sortowni w Puławach. Redaktorzy - nie liczcie na ilość odsłon artykułu, tylko na wiarygodność informacji. W taki sposób umiera dziennikarstwo - a robi się szmatławstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWŁOKI, CIAŁA W ODNIESIENIU DO LISÓW /ZWIERZĄT/? NP. DZISIAJ JADŁAM ZWŁOKI ŚWIŃSKIE...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmowanie się pierdołami.Ile czasu i pieniędzy zmarnowano przez czyjąś ignorancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek i chyba czas zakończyć z polowaniami i fermami lisimi. Jedzenie się kupuje, więc jaki sens jest zabijać dla zabijania? Może czas pomyśleć nad jak najbardziej humanitarnym pozbywaniu życia zwierząt hodowlanych, a nie bawić się w człowieka lasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI wiek i chyba czas zakończyć z polowaniami i fermami lisimi....... O LA, LA..............NP. SZYNECZKA, ALBO KARPIK. MOŻE WYSTARCZY MARCHEWKA. TRZEBA JEDNAK SPRAWDZIĆ CZY PRZY SKROBANIU NIE ODCZUWA BÓLU???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znalazłem dziś kawałek pieczonego kurczaka w śmietniku w samym centrum miasta! A sam niedawno pozbyłem się kości z gotowanej golonki wieprzowej, ale nie wiem, czy już jej nie wywieźli... A lisy, cóż, tylko skórka jest coś warta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
XXI wiek i chyba czas zakończyć z polowaniami i fermami lisimi. Jedzenie się kupuje, więc jaki sens jest zabijać dla zabijania? Może czas pomyśleć nad jak najbardziej humanitarnym pozbywaniu życia zwierząt hodowlanych, a nie bawić się w człowieka lasu.
Ta.Najbardziej humanitarny pewnie ubój rytualny,w którym dla nielicznej grupy osób zwierzę jest torturowane przez parę minut.Od strzału myśliwego parę sekund.Czy jesz mięso z dziczyzny,czy zwierząt domowych to jednak z uboju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić takiemu traktowniu zwierząt?u nas jest i będzie głębokie średniowiecze,co widać choćby po komentarzach.Chłop żywemu nie przepuści będzie u nas na wieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, już zaczęło się beczenie dzieciaków którym się wydaje że kiełbaska którą mamusia dała na obiadek to się wzięła z magicznego pyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś pieprzona dama potrzebowała futerka z lisa i go obdarła ze skóry ???Każde futro ze zwierzątka ma zapach cierpienia,strachu i bólu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta.Najbardziej humanitarny pewnie ubój rytualny,w którym dla nielicznej grupy osób zwierzę jest torturowane przez parę minut.Od strzału myśliwego parę sekund.Czy jesz mięso z dziczyzny,czy zwierząt domowych to jednak z uboju.
Tylko po co zabijać dodatkowo dzikie zwierzęta, po co je hodować skoro ludziom wystarczą zwierzęta hodowlane takie jak krowy, świnie itd. Mogą być i zabijane strzałem, byle nikt się nad nimi nie pastwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał jak zakopać bo ziemia twarda jak skała. Wyrzucił do śmietnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta.Najbardziej humanitarny pewnie ubój rytualny,w którym dla nielicznej grupy osób zwierzę jest torturowane przez parę minut.Od strzału myśliwego parę sekund.Czy jesz mięso z dziczyzny,czy zwierząt domowych to jednak z uboju.
monika napisał:
Tylko po co zabijać dodatkowo dzikie zwierzęta, po co je hodować skoro ludziom wystarczą zwierzęta hodowlane takie jak krowy, świnie itd. Mogą być i zabijane strzałem, byle nikt się nad nimi nie pastwił.
Monisiu! nie porównuj dziczyzny,pozyskanej przez myśliwych i oddanej do skupu z mięsem świńskim bez zapachu i smaku,gdzie swinie w wielkich fermach karmione są nie wiadomo czym,aby tylko przybierały na wadze i do uboju.Pewna firma sprowadza tony chemii,która póżniej znajduje się w wędlinach polepszając walory smakowe,niestety z niekorzyścią dla nerek i wątroby.Co do pastwienia polecam filmy z transportu zwierząt do rzeżni.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...