Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

S17. Ryki ominiemy ekspresowo. Już wiadomo, kiedy otwarcie trasy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2019 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Ja te trase przejade w 40 minut, bo 70 minut to czas dla piernikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tylko raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja te trase przejade w 40 minut, bo 70 minut to czas dla piernikow
 To cienias jesteś, ja dam rade w 22 minuty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja te trase przejade w 40 minut, bo 70 minut to czas dla piernikow
To cienias jesteś, ja dam rade w 22 minuty :)
 poprosimy o numer rejestracyjny Twojego auta, markę, model i kolor. Przyda się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak jade do wszyscy mi muszo zjeżdżać, czuję sie ftedy maczczo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tylko raz.
 Nawet tego jednego razu nie dokończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze może by były dowcipne, gdyby nie były prawdziwe. Ekspresówki już od dawna są znane a nadal nie brakuje nastolatków, którym się wydaje że dużym osiągnięciem i sukcesem jest wdeptanie pedału gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Ryk mogłaby być już otwarta nawet jutro, ale nie będzie, wiecie czemu otwarcie będzie 6 września? Bo 7 września PiS ma w Lublinie konwencje, na której będą siać propagandę ze dzięki ich rządom wybudowano drogi, obwodnice i cała s17 to ich zasługa i ze przyspieszają i rozwijają woj lubelskie! A 8 września są dożynki wojewódzkie, wiec będą to samo Wam wmawiać! Bo dożynki organizuje PiS! Czysta propaganda, tylko cierpią ba tym kierowcy! Oczywiście otwarcia obwodnicy będą już dokonywać Tulajew - to ten, który po stażu dostał pierwsza praca od razu Minister, Czarnek, Soboń ten co załatwili produkcje śmigłowców w Świdniku, Sasin, to taki lubelski kandydat z dziada i pradziada jakby ktoś nie wiedział! I wielu innych artystów z tej partii, oczywiście już zapewne bez Pani Kruk i Mazurek, bo po co? One już maja mandat :) przygotujcie się na 3 dni propagandy :) powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że wybudowali ta ekspresówkę ale jakość wykonania ma wiele do życzenia.Rozpadające się odwodnienia na poboczach oraz nierówna płyta drogowa.(w niektórych miejscach już frezowana ).Jeżdżę trasa raz w tygodniu i widzę coraz więcej niedociągnięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cała s 17 to bubel budowlny i jak narazie nie jest skończony tak więc nie siejcie propagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Ryk mogłaby być już otwarta nawet jutro, ale nie będzie, wiecie czemu otwarcie będzie 6 września? Bo 7 września PiS ma w Lublinie konwencje, na której będą siać propagandę ze dzięki ich rządom wybudowano drogi, obwodnice i cała s17 to ich zasługa i ze przyspieszają i rozwijają woj lubelskie! A 8 września są dożynki wojewódzkie, wiec będą to samo Wam wmawiać! Bo dożynki organizuje PiS! Czysta propaganda, tylko cierpią ba tym kierowcy! Oczywiście otwarcia obwodnicy będą już dokonywać Tulajew - to ten, który po stażu dostał pierwsza praca od razu Minister, Czarnek, Soboń ten co załatwili produkcje śmigłowców w Świdniku, Sasin, to taki lubelski kandydat z dziada i pradziada jakby ktoś nie wiedział! I wielu innych artystów z tej partii, oczywiście już zapewne bez Pani Kruk i Mazurek, bo po co? One już maja mandat :) przygotujcie się na 3 dni propagandy :) powodzenia!
 A kiedy było inaczej, za rządów PO? Może mieli powierzyć otwarcie obwodnicy Karpinskiemu, temu od "Ch... Z POLSKĄ WSCHODNIĄ", a może prezydentowi Żukowi, bezpartjnemu samorządowcowi marzacemu o ksiestwie lubelskim na wzór zalewającego Wisłe gownem księstwa warszawskiego, czy będących na usługach Niemiec księstwa gdańskiego lub poznańskiego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ominąć Ryczmont? W życiu! spóźnię się a zajade na chwile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu. To może poczekaj aż PO wróci do władzy bo PIS sieje propagandę a PO głosi prawdę... powodzenia i miłego czekania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompetencje PO można wnikliwie rozważyć w czasie ogromnej katastrofy ekologicznej w Warszawie związanej z działalnością wspaniale zarzadzanego MPWIK przez "fachowców". Gdzie jest greenpeace i inni pseudo ekolodzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompetencje PO można wnikliwie rozważyć w czasie ogromnej katastrofy ekologicznej w Warszawie związanej z działalnością wspaniale zarzadzanego MPWIK przez "fachowców". Gdzie jest greenpeace i inni pseudo ekolodzy?
To jest awaria. To się może zdarzyć każdemu. Ale łapówkarstwo w KNF, horrendalne wynagrodzenia dwóch niekierunkowo wykształconych blondyn w NBP, afera łapówkarska przy planach budowy dwóch wieżowców w Warszawie, nieudolność w sprawie wraku Tupolewa, hejtowanie ludzi z Ministerstwa Sprawiedliwości i cała masa innych kwestii - to są kompetencje. A w zasadzie ich brak i "jazda" wyłącznie na sianiu nienawiści, najniższych instynktach i mierności idącej w parze z wiernością wobec ręki, która karmi. Tak - to faktycznie są kompetencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Ryk mogłaby być już otwarta nawet jutro, ale nie będzie, wiecie czemu otwarcie będzie 6 września? Bo 7 września PiS ma w Lublinie konwencje, na której będą siać propagandę ze dzięki ich rządom wybudowano drogi, obwodnice i cała s17 to ich zasługa i ze przyspieszają i rozwijają woj lubelskie! A 8 września są dożynki wojewódzkie, wiec będą to samo Wam wmawiać! Bo dożynki organizuje PiS! Czysta propaganda, tylko cierpią ba tym kierowcy! Oczywiście otwarcia obwodnicy będą już dokonywać Tulajew - to ten, który po stażu dostał pierwsza praca od razu Minister, Czarnek, Soboń ten co załatwili produkcje śmigłowców w Świdniku, Sasin, to taki lubelski kandydat z dziada i pradziada jakby ktoś nie wiedział! I wielu innych artystów z tej partii, oczywiście już zapewne bez Pani Kruk i Mazurek, bo po co? One już maja mandat :) przygotujcie się na 3 dni propagandy :) powodzenia!
 Otwarcie nowo wybudowanej drogi to propaganda czy fakt????  Jeśli propaganda to ja chcę jak najwięcej takiej propagandy, jak naczęściej... niech malkontnci nazywają to jak chcą ale ważniejsze są fakty niż zapowiedzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisdzielce to mogą se siać propagandę półgłówkom ze wsi. Nikt zdrowo myślący i tak na nich nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od dawna trabicie, że ten odcinek będzie przejezdny przed końcem walkacji! Nie winię redakcji lecz Gdakę. Poza tym: skąd tyle minusów na osoby, które krytykują wykonanie tej trasy? Trolle Gdaki czy oszołomy pińcet plus, które bezkrytycznie wszystko łykają?? Fakty sa takie, że jadąc od np. Świdnika: początek trasy ok, jedzie się ładnie, po zjeździe w prawo na Warszawę widać łaty, czuć uskoki (porażka), wjazd na betonową nawierzchnię w Kurów Zachód to trauma! Beton nie jest głośniejszy; JEST GŁOŚNY i w wielu miejscach nierówny, most na Wiperzu: dlaczego tak pozagradzany!!!??? MNie widać pięknej rzeki! Po wjeździe na obwodnicę Garwolina czuć ulgę, cicho i równa trasa. Gdaka przymyka oko na wiele niedoróbek, powinni się na ten temat wypowiedzieć znający temat a CBA sprawdzić czy wszystko było ok. No i otwarcie z tygodniowym poślizgiem: kij wam w d... i  oko! Macie w poważaniu Lud Pracujący, niewiele widzicie z tylnych kanap limuzyn, z kogutami na dachu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica Ryk mogłaby być już otwarta nawet jutro, ale nie będzie, wiecie czemu otwarcie będzie 6 września? Bo 7 września PiS ma w Lublinie konwencje, na której będą siać propagandę ze dzięki ich rządom wybudowano drogi, obwodnice i cała s17 to ich zasługa i ze przyspieszają i rozwijają woj lubelskie! A 8 września są dożynki wojewódzkie, wiec będą to samo Wam wmawiać! Bo dożynki organizuje PiS! Czysta propaganda, tylko cierpią ba tym kierowcy! Oczywiście otwarcia obwodnicy będą już dokonywać Tulajew - to ten, który po stażu dostał pierwsza praca od razu Minister, Czarnek, Soboń ten co załatwili produkcje śmigłowców w Świdniku, Sasin, to taki lubelski kandydat z dziada i pradziada jakby ktoś nie wiedział! I wielu innych artystów z tej partii, oczywiście już zapewne bez Pani Kruk i Mazurek, bo po co? One już maja mandat :) przygotujcie się na 3 dni propagandy :) powodzenia!
Otwarcie nowo wybudowanej drogi to propaganda czy fakt????  Jeśli propaganda to ja chcę jak najwięcej takiej propagandy, jak naczęściej... niech malkontnci nazywają to jak chcą ale ważniejsze są fakty niż zapowiedzi..
Nie ulega dla mnie wątpliwości, że PiS całe to oddanie do użytku fragmentu S17 wykorzysta propagandowo i zrobi to po swojemu perfidnie i pewnie niejeden fakt przeinaczy przypisując zasługi przede wszystkim, albo nawet wyłącznie sobie, ale z drugiej strony czy jest o co kruszyć kopie? Toż to raptem za tydzień, no, za 8 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wiadomość, że w końcu wiadomo od kiedy Ryki i Moszczanka usłyszą ciszę, Tirowcy pojadą szybciej płynniej, osobówki też przyspieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...