Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hmmm.... Nie chce mi sie wierzyc, ze Policja w mocno oswietlonym oraz czesto uczeszczanym miejscu uzywa bezpodstawnie sily. Na logike w takim miejscu dla zabawy nikt by nie pobil. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd podchorążowie, wasi rówieśnicy walczyli w POwstaniu Listopadowym, bronili mostu na rozkaz prezydenta przed puczem Piłsudskiego a tutaj grupka milicjantów was tłucze i się skarżycie. W noramlnych warunkach na waszym terenie nikt nie powinien wyjść cało z takiego incydentu. Jeden z podchorażych zaczął uciekać WSTYD. Co na to kadra dowódwcza jak szkolicie przyszłych obrońców naszej Ojczyzny jak przed pałką milicjanta uciekają!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytajac większość komentarzy pod tym artykułem czuje zazenozażen... Jak można być tak przesiąkniętym komuną ?! Mamy rok 2018, młodzi ludzie zostali bezpodstawnie zaatakowni w miejscu publicznym a tu taki wylew komentarzy w stylu że " im tak dobrze ". Mam nadzieję że za jakiś czas z naszego społeczeństwa znikna w sposób naturalny takie kreatury jak komentujący i Panowie Policjanci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mieli bić się z policją ? Jak to zostało by odebrane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...