Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalne zabójstwo. Były starosta świdnicki zamordowany przez biznesmena podczas imprezy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 14:13 Powrót do artykułu
Gazeta z każdego zrobi szmate! Andrzej jest niewinny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzeja ktoś wrabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójek,trzymaj się znam Cię tyle lat i wiem że jesteś niewinny ,ktoś chce żebyś spędził resztę życia za kratkami zrobimy wszystko żeby prawda wyszła na jaw .Zwierząt nie krzywdzi a człowieka miałbyś skrzywdzić to kłamstwo w które ja nie wierzę. Wierzę w Ciebie nie tylko dlatego ,że jesteśmy rodziną ja porostu wiem jakim dobrym człowiekiem jesteś.Piszę to i łzy zalewają mi oczy mam nadzieje że już niedługo znowu będziemy mogli się razem śmiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez uwazam ze ktos go wrabia wazne zeby policji chcialo sie szukac winnego a nie byle statystyki sie zgadzaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiadce Andrzej R. groził spaleniem domu oraz gospodarstwa nachodząc ją i męża będać pod wpływem alkoholu, a wszystko rozchodziło sie o trzymane zwierzeta nieraz w nieodpowiednich warunkach fetor oraz niezabezpieczenie klatek zwierząt uciekajacych po terenie Franciszkowa. Więc nie uwazam Andrzeja R za tak swietego człowieka jak go opisuja wyżej. Ocsywiście wyniki śledztwa oraz slady na ciele denata czy napastnika w tym materia genetyczny potwierdzą kto jest winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujeczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujeczku jestesmy z toba winny niewiezymy w to ze ty zrobiles to bardzo dobry z ciebie człowiek a winny w końcu sie znajdzie i on odpowie za ta zbrodnie będą cie przepraszać za ta cala sytuacje sprawiedliwości stanie sie zadość niedlugo sie zobaczy bedziemy znowu żartować śmiać sie trzymaj sie a dziennik wschodni niech sie wstydzi jeszcze nic nie wiadomo poszlaki sa a oni odrazu oskarżają niewinnego człowieka brak szacunku do innego człowieka widac pracują tam same barany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierd.... Wujek!!! co to ma być??? Co to za przedsiębiorca??? czy tam biznesmen??? ze Świdnika!!! Bez powodu go nie zatrzymali, niech właśnie śledztwo wykaże co tam się stało, ale coś mi się wydaje, że winnego to oni mają już w areszcie!!! To, że był pijany hmmm... jak nie panuje nad sobą po alkoholu tzn. że ma jakieś problemy!!! a tak na marginesie to jeżeli miało by chodzić o kogoś z mojej rodziny też bym nie wierzył i wmawiał sobie, że to nie on...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej to prawy człowiek, który by muchy nie skrzywdził.To jest niemożliwe, żeby zabił człowieka. Andrzej jesteśmy z Tobą!! Janusz z żoną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnuczka będzie dumna z dziadzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...