Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Sadło w godzinach pracy może na forach hejtować , no tak ale to przecież w ramach zakresu obowiązków w starostwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie skoro tak to wszyscy powinni w jednomandatowych być z jednej opcji skoro fałszowali to dlaczego weszli np Borkowski czy Lipniowiecka ? Co mieli lepszy skład komisji ? Bez sens nie siejecie propagandy tutaj. W każdym demokratycznym kraju okręgi jednomandatowe są niekorzystne dla komitetów słabszych i tyle w temacie. Widać to np w senacie po ostatnich jednomandatowych okręgach. Wygrywa wtedy opcja silniejsza a taką obecnie jest w Świdniku Rodzina i Prawo i temu nie zaprzeczajmy bo to jak zaklinanie rzeczywistości. Wybory do powiatu też wygrał PiS i to trzeba chyba przypomnieć ? Nie rządzi gdyż zabrakło do samodzielnych rządów 1 mandatu i to jest niezaprzeczalne. Osinie do samodzielnego tworzenia zarządu jakby nie liczył zabrakło 10 radnych Wspólna Sprawa ?! I taka siła w mieście Osiny czy w jednomandatowych 2 mandaty czy w powiecie jeden to jednak ogon
Czytaj ze zrozumieniem , albo nie rżnij głupa . Borkowskiemu unieważniono 40 głosów , Lipniowieckiej ponad 50 i g..o z tego wam wyszło . Unieważnienie np 100 byłoby za bardzo widoczne . Zresztą udowadnianie wam ,że ziemia jest okrągła i tak nic nie da - a tu można to postudiować :http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/061701 "Opcja silniejsza" ? Z oszustami uczciwie w karty się nie wygrywa . A jeszcze mieliście sprzymierzeńca Świerczyńskiego, bez któregobyście polegli nawet z wałkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszę Was!  To początek końca PISu. To co pisowcy wyczyniają w sejmie z ustawami, jak się zachowują, jak Nas zwykłych Polaków traktują, to każdy widzi, a będzie jeszcze gorzej. Ustawa medialna ograniczy nam, że być może nie będzie takiej opcji jak komentarze. Swoją złość i niezadowolenie przeciwko komu zwrócimy? Otóż przeciwko najbliższemu pisiorowi z naszego otoczenia. Niedługo będziemy "pluli" w twarz wszystkim pisiorom świdnickim. Na razie jeszcze trochę podskajują, ale coraz niżej. Co tam taki Brzózka, jest już na spalonej pozycji, a Reszka?, Król? - chylią się ku upadkowi, itd. pozostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie gdzie można znaleźć pełną listę beneficjentów Sobieskiego? najlepiej z nazwiskami a nie z tymi durnymi nazwami  
szukaj dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pełna lista na stronie: www.szlaksobieskiego.info, pozycja: aktualności, str. 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to 8 lat rządów PO to były czasy zero korupcji układów no po prostu demokracja jak ta lala tylko wyborcy się nie poznali i wybrali PiS i to na samodzielne rządy ! Głupi naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako zwykłego Polaka nie trzeba mnie pocieszać, mam się spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początek końca PiS szczególnie po wygranych wyborach prezydenckich, większości w sejmie i senacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry żart ! Zaklinanie rzeczywistości ! Wygrywamy wybory ale TVN powie że to koniec PiS no to powtarzajmy hop hop koniec PiS i lepiej nam od razu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera taśmowa, hazardowa, stoczniowa itd za te demokratyczne sukcesy nas nie wybrali hop hop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma piernik do wiatraka? Nie rozmawiamy tu o PO tylko o sytuacji niejakiego Brzózki i swidnickim układzie mafijnym PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto połączyć z Lubliniem, a powiat zlikwidować łącząc go z powiatem lubelskim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pełna lista na stronie: www.szlaksobieskiego.info, pozycja: aktualności, str. 2
wyślij całą ścieżkę do listy bo tam trudno się połapać może zostało to nazwane jakąś "nowomową" ja tam tego nie widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto niech Pan pokarze, że ma honor i cywilną odwagę. Niech Pan poda się do dymisji. To jedyny męskie wyjście z tej całej sytuacji. Po co czekać, aż trolle wyciągnął sprawy Pańskiej rodziny, czy żony przedszkolanki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, możne ktoś z Was mi odpowie? Słyszałam, że Artur Soboń (poseł) założył w Świdniku Biuro Poselskie. Co ciekawsze zostało założone w budynku, którego właścicielem jest pan Joć- przedsiebiorca, który czynnie wspierał kampanię wyborczą kandydata na posła. Czy to spłata długu czy zwykły zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, możne ktoś z Was mi odpowie? Słyszałam, że Artur Soboń (poseł) założył w Świdniku Biuro Poselskie. Co ciekawsze zostało założone w budynku, którego właścicielem jest pan Joć- przedsiebiorca, który czynnie wspierał kampanię wyborczą kandydata na posła. Czy to spłata długu czy zwykły zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech zakłada gdzie u mnie w domu też może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że jest to spłata długu,przecież musi się zwrócić panu Joć te 300 tysięcy za kampanie wspaniałego posła Sobonia. Wiadomo że Soboń to jedna klika z Reszką i innymi pisowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł dotyczył kwestii P. Brzozki i P.Starosty. Po co ktoś nakręca jakaś chora atmosferę I na forum publicznym pisze takie oszczerstwa na temat Panów z zarządu. No tak to putinowska polityka-oczywiście PiSiory. Ale po co?? Mało Wam że poobsadzaliscie cała rodzinkę na stanowiskach urzędniczych to fajnie co nie ee??? Boli Was ze ludzie delikatnie mówiąc zdolniejsi od Was zaczynają coś robic i dlatego jazdę trzeba robic co nie??? Brudy czyjeś prac na forum i wyciągać wszelkie inne prywatne kwestie.taka politykę potraficie prowadzić. Np mój kolega chciał pracować w PEGIMEKu iii co nie udało się bo taka Reszki siostry niż u Pana twaroga prace dostała ciekawe. A w starostwie to mało przyjaciół i rodzinki poprzedniego zarządu pracuje??? Ze za maaalo tak??? Zenuuua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa już wyciągaliście, że matka Sobonia w UM pracuje. Kuba i co z tego? Zapomnieliście, że miecz jest obosieczny. Panowie z zarządu... Kruczka żona w starostwie naczelnikiem została bez konkursu z powodu kultury języka, dyrektorem biura pracy został Troć bo był super urzędnikiem w agencji rolnej a jego mamusia kampanie Cholewie nie robiła. Jego zastępcą jest Kulak- którą wszyscy w urzędzie pracy kochają i której mąż kampanii nie opłacał Osinie. Białowąs żonę na dyrektorkę basenu w Lublinie wsadził bo świetnie umie pływać. Czechowski synka umocował u marszałka bo jest piękny i przystojny. Szabała była sekretarką Cholewy i z powodu świetnego parzenia kawy została naczelnikiem w powiecie. A Sadło, Lubas to urzędnicy z krwi i kości i takich potrzeba w starostwie, żadnego związku z Osiną nie mają! Zalewski sołtys z Piask i Cholewy człowiek tak w sobieskim się sprawdził, że starostwa o niego osobiście się upomniał. A jeszcze zostaje Pochwatka nagle wyciągnięta z kapelusza, która wie jak parę złoty dorobić. Narodowiec do zarządu wciągnięta przez Cholewę nie dlatego, że dobra była w …. „Bezpłatne” porady prawne organizowane przez SIS, nie mają oczywiście związku z Kulak. Obsługę prawną kto w powiecie prowadzi? Przecież nie kancelaria ta sama co w Piaskach i Mełgwi. To jest dopiero wierzchołek góry lodowej. Rzeczywiście zdolni, pracowici i uczciwi! Ale jeszcze tylko skąd jest Starosta? Czy to nie pracownik stacji benzynowej z Piask, potem jakoś cudownie trafił do urzędu a stamtąd do pomocy społecznej. Od polewacza do włodarza, cudowna kariera w 3 lata. Darek pokaż, że masz jaja. Waldek i Kuba Cię na mine wsadzili i się cieszą. Pogoń hołotę i rządź sam!! Michał zapomni Ci nieposłuszeństwo a Krzysiek wesprze. Dasz rade! To ostatnia szansa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...