Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga - tak, ale nie przez nasze ogrody

Utworzony przez abc, 15 lutego 2008 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Lubelszczyzna niema ałtostrady z Warszawy i niema lotniska jak tego niebędzie żaden więkrzy biznes donas nie przyjdzie i będziemy zostawać za resztą kraj ,i chcecie żebyśmy dalej natych działeczkach gracowali cebulkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Lubelszczyzna niema ałtostrady z Warszawy i niema lotniska jak tego niebędzie żaden więkrzy biznes donas nie przyjdzie i będziemy zostawać za resztą kraj ,i chcecie żebyśmy dalej natych działeczkach gracowali cebulkę
A co tych dziadków obchodzi. Dla nich lotnisko czy dobra droga nia maja juz znaczenia. Poza ty, czy to jest ich własnosć? Dostali te działki w użytkowanie i nikt nigdy nie powiedział, że będą mieli te działki zawsze. Poza tym co to za działka obok lotniska i drogi gdzie latają potężne samoloty dymiące spalinami a obok jeżdżą samochody? A może zrezygnujemyz lotniska na rzecz siwrzej marchewki i pietruszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszelkiego rodzaju petycje i protesty to narodowy sport Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogródki działkowe od zawsze były rezerwą pod inwestycje.Jak ktoś dostaje do użytkowania a nie kupi sobie po cenach obowiązujących musi postąpić tak jak mówi przysłowie.-"Z cudzego złazi się nawet w środku drogi"-.Tak więc z wozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej żeby ludzie nie mieli pracy i nic sie nie działo w świdniku niż poświecić kilka działek pod dojazd do lotniska, ogrodnicy zastanówcie sie co robicie!! Prawie jak durni ekolodzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protesty mieszkańców Felina i obrzeży Świdnika , susły - natura 2000, kupno za 12 mln ziemi na starym nieaktualnym terenie lotniska, przeniesienie lokalizacji lotniska na teren lasów, przeszkody w postaci komina EC i ujęcia gazu, próby wycięcia 160 ha lasu, wywłaszcanie kilkunastu nowych domó na nowej lokalizacji lotniska, protesty działkowców w związku z konkwiskatą ich ogródków pod drogę dojazdową do lotniska, szereg opinii rzeczoznawców o błędnej lokalizacji lotniska w Świdniku a grupa oszołomów ze Świdnika ( czytaj Hamburga ) brnie dalej z tą miniaturą ( pas 1800m bez możliwości dalszej rozbudowy - patrz Jasionka - rozbudowują pas 2500 m do 3200 i już latają do Nowego Yorku) pseudolotniska CITY PORT dla Vipów - nie dla dostępnych dla wszystkich tanich linii lotniczych, wszystko w plecy, a mimo tym wszyskim przeciwnościom Hamburg brnie dalej, bo tanią Niedżwiadę zaczęła uruchamiać inna opcja polityczna ( wykupiono 85 % ziemi za 2,5 melona, brak ograniczeń długości pasa startowego, brak jakichkolwiek przeszkod i protestów, tania jałowa ziemia, blisko uruchomienia planowana droga ekspresowa S19, po zbudowaniu odcinka 5km toru od niewykorzystywanej linii kolejowej NR 30 lublin - Łuków - dojazd z centrum Lublina sztybką kolejką do lotniska w Niedźwiadzie, ale jest jeden najważniejszy feler to wszysko wymyślili buraki z PSL i tylko dlatego nie będzie realizowane. Ot taka nasza Polska rzeczywistość - nie można połączyć Lublina z Hamburbiem i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, Świdnik (czy jak napisałeś Hamburg) nigdy nie zostanie włączony do Lublina, bo i po co. Sam świetnie sobie radzi, a żaden zdrowo myślący mieszkaniec tego zadbanego, ładnego, spokojnego miasta w życiu nie chciałby zostać w przyszłości lublinianinem. A tak w ogóle to pisząc Hamburg, widać co przez ciebie tak naprawdę przemawia, zazdrość, że to w małym podlubelskim Świdniku, a nie metropolitarnym Lublinie, powstanie to lotnisko. Masz jakiś kompleks Świdnika, i pokazałeś to, pisząc Hamburg. Nie interesują ciebie merytoryczne argumenty, ze lotnisko w Niedźwiadzie w życiu na siebie nie zarobi (lublin to nie Kraków czy Warszawa, no chyba że masz dużą rodzinę i ona będzie wykupować wolne miejsca w samolotach tanich linii, ażeby taki w ogóle wystartował, inaczej nie będzie to opłacalne dla tanich linii), poza tym proszę cię, podlicz ile jeszcze trzeba by było dołożyć do budowy całej infrastruktury, drogi, kolej, jakieś kable, żeby prądu nie zabrakło na wielkim lotnisku w Niedźwiadzie, w Świdniku to wszystko już jest, więc nie pier*** głupot, że w Niedźwiadzie będzie taiej, bo wybudowanie drogi, podciągnięcie torów, jak to ująłeś, będzie 2 razy droższe niż wybudowanie samego lotniska. I przeczytaj sobie zalecenia Komisji Europejskiej co do budwy nowych lotnisk - ja czytałem i wiem, ze szansę na dofinansowanie mają tylko małe lotniska typu City Airport, bo budowa tylko takich lotnisk zyska aprobatę KE - na zasadzie budujemy małe, modernizujemy i rozbudowujemy duże. Ale y uwierzyłeś w bajki, pewnie w majtki też jeszcze sikasz, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE siuśmajtek marz rację tylko z tym przyłączeniem to jest tak skasuje się karła powiat świdniczan zwolni się z pracy w Lublinie i będziecie mieli murowaną wieś a lotnisko to tereny Lublina bo je kupił a na warzym choduiecie susły i wybudowalisce sobie domki jednorodzinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie śuśmajtek, pewnie masz coć wspólnego z mocherami , bo żadne oczywiste argumenty do Ciebie nie przemówią. A propo Hamburk - to dawne określenie Twojego "miasta" z powodu że zamieszkuje w nim trochę Hamów trochę burkow. Ciesz się że będziesz miał "lotnisko" trupa z którego nigdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie śuśmajtek, pewnie masz coć wspólnego z mocherami , bo żadne oczywiste argumenty do Ciebie nie przemówią. A propo Hamburk - to dawne określenie Twojego "miasta" z powodu że zamieszkuje w nim trochę Hamów trochę burkow. Ciesz się że będziesz miał "lotnisko" trupa z którego nigdzie nie polecisz bo nie będzie Cię stać. To tak jakbyś wznowił produkcję malucha , a następnie próbował zrobić przewz rozbudowę na prawdziwye AUTO. Po prostu szkoda pieniędzy na budowę trupa. Spojrzyj na sąsiednie również biedne miasta - Białystok, Kielce nie patrz na połowę mniejszy Rzeszów. Już zbudowali nam Halę na Globusie której zabrakło 700 miejsc by spełniasła wymogi do rozgrywania spotkań międzypaństwowych, a możliwość powiększenia jest taka sama jak pseudolotniska w Świdniku. Żyj sobie siuśmajtku w swoim zamkniętym na świat Hamburku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedz mi na jedno podstawowe pytanie - kto to lotnisko w Niedźwiadze utrzyma, bo samo na siebie na pewno nie zarobi. I za co je zbudujesz, bo jak pisałem UE ani myśli dokłądać do budowy takich lotnisk (poczytaj sobie trochę o tym, bo mam wrażenie że to do ciebie żadne merytoryczne argumenty nie docierają). Poza tym lotnisko w Świdniku będzie wystarczająco duże, żeby mogły tu lądować np. średniej wielkości Boeingi, które są w posiadaniu tanich linii i żebyś mógł sobie takim samolotem polecieć na saksy czy gdzieś indziej w Europie. No ale ty byś chciał od razu do Stanów, ale jak wiesz (bądź też nie) do Stanów można latać na razie tylko z 3 lotnisk w Polsce, jak myślisz dlaczego? Może takie jest po prostu zapotrzebowanie na takie loty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram merytoryczne argumenty Lubelaka2 .Wszystkie porty lotnicze w Polsce wszem i wobec głoszą potrzebe rozbudowy .A wszystkie mają dłuższe pasy i większe terminale niż to co planowane jest w Świdniku. Jak widać do Hamburka i idiotów decydentów to nie dociera. Utopiono miliony w rezerwat dla suła a teraz następnę bedą topione w bzurne lotnisko.Miało być szybko i tanio a jest drogo i gównianio Gdzie dziennikarze i prokurator!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz i po raz ostatni odpiszę (dużymi literami, bo niedowidzicie) - KOMISJA EUROPEJSKA WYRAŹNIE WSKAZAŁA, ŻE WŁAŚNIE OWE DUŻE PORTY LOTNICZE O KTÓRYCH PISZESZ NALEŻY ROZBUDOWYWAĆ, NATOMIAST W PRZYPADKU BUDOWY NOWYCH LOTNISK ISTNIEJE MOZLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA TYLKO I WYŁĄCZNIE MAŁYCH PORTÓW TYPU CITY AIRPORT (JAK TO W śWIDNIKU). WIĘC NAJPIERW ZNAJDŹCIE PIENIĄDZE NA DUŻE LOTNISKO W NIEDŹWIADZIE, GDYŻ JAK NAPISAŁEM, UE NA TO PIENIĘDZY NIE DA, A PÓŹNIEJ MARUDŹCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że pomysl "SZALEŃCOW" lobbujacych lotnisko w Świdniku juz dawno upadł?? Aż trudno uwierzyć, że takie szalone pomysły chce sie realizować!! Niedzwiada - to jedyna rozsądna lokalizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby budowano świątynie nikt by nie protestował . Powstanie portu lotniczego daje dużą szanse dla rozwoju tego regionu, przy tym powstaną inne inwestycje , powstaną miejsca pracy , zmniejszy się bezrobocie . Nikt tego nie docenia .Pracownicy otrzymali działki na ogrodach po dwa trzy ary na których wybudowali altany warte jeden tysiąc do trzech tysięcy złotych i to jest ich majątek , wiele z tych działek jest zaniedbanych warte funta kłaków. Niema tu czego bronić . Młodzież tymi działkami nie jest wcale zainteresowana . Wybudowanie portu daje dużą szanse dla młodzieży w przyszłości .W przeszłości chciano budowę zakładu obuwniczego i nie doszło do realizacji ,chciano budować zakład elektroniczny również nie doszło i tak wiele by można wyliczać. Ktoś tymi mieszkańcami manipuluje . Panowie port musi być wybudowany w świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.