Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Losy lotniska w Świdniku w rękach wojewody

Utworzony przez ANTYLUBLIN, 21 maja 2010 r. o 12:49 Powrót do artykułu
PROSZĘ CZYM ZAJMUJĄ SIĘ NASZE MATOŁKI Z WŁADZ WOJEWÓDZTWA, CO TAM POWÓDŹ!!!TO MALUCCZY DOSTAJĄ PO du*** A NIE NASI BARONOWIE!!!ONI MAJĄ WILLE W PROMINENCKICH DZIELNICACH, FURY Z KIEROWCAMI I ŻYJĄ W CHMURACH!!WIDAĆ TO PO ICH PODEJŚCIU DO SPRAW WOJEWÓDZTWA, JEGO ROZWOJU GOSPODARCZEGO!!!TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI I KOLESIOSTWA!!LUBLESKIE JEST W OGONIE W KAŻDEJ KATEGORII !!!WSTYD I HAŃBA!!TO LOTNSIKO TO POWINNO BYĆ ZBADANE PRZEZ CBA,ABW,BO TO JEDEN MEGA PRZEKRĘT!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku poczytaj troche na temat i nie pisz bzdur co ma sobczak z grabczukiem do wałów? to są zadania zlecone na podstawie ustawy samorządowi gminnemu/powiatowemu + wojewoda ktory ma nadzór pod wzgledem legalnosci gospodarnosci i rzetelnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ty tez Lublisz Swoją Wieś ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko na śmietnik wynoszą w tych paczkach i tyle radochy mają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolenie wrecz ich rozsadza niczym woda waly przeciwpowodziowe na administracyjnie podleglych im terenach. Pewnie tego mojego komentarza by nie bylo gdyby nie aktualna sytuacja powodziowa w regionie i histori PLL S.A - ktora wlasnie chyba konczy 13 lat swojego "preznego" dzialania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dalszym ciągu nie wierzę, że już po kłopotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko to KATASTROFA EKOLOGICZNA dla tego terenu. Świdnik (także Felin, duża część Lublina) będzie bardzo płakał za absurdalne pomysły tych nieudaczników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sobczak się cieszy, a okoliczna ludność płacze - ale wyczyn!! Dla mnie, te działania, przypominają STALINOWSKIE METODY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech juz bedzie to mini lotnisko a podrzygacze niech krytykuja jak czytam to tych internautow to Ci ludzie nie lubia Motoru -pilki noznej tylko zuzel niech ida do licha .Wiadomo lokalizacja nieszczeliwa blisko miasta brak rozbudowy oraz pas startowyo 280 metrow za krotki dotyczy bezpieczenstwa ,ale moze te 280 metrow wykupia grunt i po 3 latach wydluzyc ten pas startowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bende latal z zzagramanicy do lublina pelnego brudasow i walil dresow w ryj na lubartowskiej.. brAVo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !! Prosze dzialac jak najszybciej! Cala lubelszczyzna czeka na to lotnisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za buraki na tym zdjęciu przy artykule, chyba jacyś naćpani albo pod wpływem innych używek. Najgłupszy wygląd ma ten w środku, zna go ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niosą na skup makulatury dokumentację dotyczącą lotniska.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytną drzewa i zbudują LOTNISKO W BUDOWIE przez 20 lat. Typowy PRL. A może zróbcie coś z bezrobociem w regionie żłoby niedouczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!
Czym Ty się kolego tak frustrujesz, że do neta jak ćma do światła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
sobczak się cieszy, a okoliczna ludność płacze - ale wyczyn!! Dla mnie, te działania, przypominają STALINOWSKIE METODY.
Metody jak za wczesnego PRLu.Okoliczna ludność jednak nie płacze, tylko rozkłada na części pierwsze decyzję srodowiskową do zaskarżenia i zbiera kase na kasację i Strasburg Jesienią wybory samorządowe, to możliwe, że niektóre brzydkie gęby znikną z rozkładówki. Jest takie powiedzenie " ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" i " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!
Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu. Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś. Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukryty pod nickiem Internauto? Skoro pytasz to powiem Ci kilka słów o sobie - o działającym od ponad 20 lat przedsiębiorcy. Wróciłem spoza kraju w 1989 żeby tu i teraz zmieniać i budować. Zrezygnowałem z azylu politycznego w jednym z krajów UE - z uznanych tam wszystkich nabytych tu w kraju praw takich jak staż, wykształcenie, miejsce pracy itp. Wróciłem i zaangazowałem sie nie tylko w budowanie własnej firmy ale również społeczeństwa obywatelskiego. Mając firmę w kraju, tu w Lublinie i kilku innych krajach ościennych, płaciłem straszną cenę działalności w warunkach układów, braku infrastruktury transportowej, wszechobecnej korupcji oraz urzędniczej niekompetencji, arogancji i nieodpowiedzialności. Brak w Lublinie lotniska i Cargo przypłaciłem zdrowiem i pieniędzmi. Brak w Lublinie i okolicach normalnych i spełniłających podstawowe normy jakości dróg przypłaciłem niemal życiem, swoim i najbliższych życiem. Obroty mojej firmy w 99% oparte są o sprzedaż i usługi świadczone poza Lublinem i regionem - widzę jednocześnie jak gigantyczne pieniądze topione są w lokalnych układach. Współpracuję z mniejszymi i większymi firmami w różnych częściach świata - od USA po Izrael przez Rumunię i Rosję. Spotkałem na swojej migracyjnej, społecznej, zawodowej i biznesowej drodze wielu wspaniałych ludzi - jestem przekonany, że każdy gdyby tu żył i działał, byłby 1000 razy większym krytykiem niż największy tu posty swoje piszący. Skoro jest tak dobrze, to czemu ten cały głodny sukcesu świat, nie licząc różnej maści cwaniaków - omija nasze miasto szerokim łukiem? Wiem jak się czujesz bo podobnie jak Ty myślałem 21 lat temu - wtedy kiedy podziekowałem za polityczny azyl w Niemczech i wróciłem do Lublina. Wiem nawet jak Ty będziesz się tu czuł za 21 lat. Zapytasz skąd mogę to wiedzieć - odpowiem z najszczerszą prawdą, że ja to znam z autopsji!!! Wybacz, że zakładał się z Tobą nie będę, ale w trakcie tych swoich ponad 21 letnich doświadczeń społecznych, zawodowych i biznesowych nauczono mnie, że są na świecie tacy, którym ręki podawać się nie powinno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy "lotnisko w Świdniku" oznacza zmianę podziału terytorialnego kraj? Czy część obszaru planowanej inwestycji obejmująca m.in drogę startową zostanie przeniesiona z powiatu Lublin/gm. Wólka do powiatu i gminy Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trx napisał:
Lotnisko to KATASTROFA EKOLOGICZNA dla tego terenu. Świdnik (także Felin, duża część Lublina) będzie bardzo płakał za absurdalne pomysły tych nieudaczników!!!
Gośćiu czy Ty cokolwiek na Świecie widziałeś że zabierasz w tym temacie głos myślę że nie. Ostatnio była transmisja z lotniska w Balicach pod Krakowem po obu tronach lotnisdka są wioski i jakoś tam KATASTROFY EKOLOGICZNEJ niema inikt nie protestuje anieudacznikiem to Ty jesteś i siejesz wrogą propagandę.Nadmieniam że natysh łamach niejesteśmy anonimowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...