Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

21 maja 2010 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Losy lotniska w Świdniku w rękach wojewody

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 23 A A

Dziś o godzinie 10 władze województwa i Portu Lotniczego Lublin złożyły do wojewody lubelskiego wniosek o wydanie pozwolenia na budowę lotniska w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Było to możliwe, ponieważ od czwartku w rękach PLL jest już decyzja środowiskowa, dokument, od którego zależy rozpoczęcie inwestycji.

Na wydanie decyzji wojewoda ma 95 dni. Czy zrobi to szybciej? Czytaj w tekście
Budowa lotniska w Świdniku coraz bliżej

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 7 czerwca 2010 o 13:40
0
..bzdury ..bzdury i jeszcze raz bzdury..ta nierzetelność i brak profesjonalizmu lokalnych dziennikarzy jest przerażająca..aby cos budować trzeba mieć pozwolenie na budowę..aby mieć pozwolenie to najpierw trzeba posiadać ziemie na której chce się budować...skoro sie nie posiada to i pozwolenia się nie uzyska..to po co ten cały cyrk i szumny artykuł? ktos dobrze za to zapłacił?
Avatar
jon / 26 maja 2010 o 08:56
0
DemoKrata napisał:
Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukryty pod nickiem Internauto?
Skoro pytasz to powiem Ci kilka słów o sobie - o działającym od ponad 20 lat przedsiębiorcy.
Wróciłem spoza kraju w 1989 żeby tu i teraz zmieniać i budować. Zrezygnowałem z azylu politycznego w jednym z krajów UE - z uznanych tam wszystkich nabytych tu w kraju praw takich jak staż, wykształcenie, miejsce pracy itp.
Wróciłem i zaangazowałem sie nie tylko w budowanie własnej firmy ale również społeczeństwa obywatelskiego.
Mając firmę w kraju, tu w Lublinie i kilku innych krajach ościennych, płaciłem straszną cenę działalności w warunkach układów, braku infrastruktury transportowej, wszechobecnej korupcji oraz urzędniczej niekompetencji, arogancji i nieodpowiedzialności.
Brak w Lublinie lotniska i Cargo przypłaciłem zdrowiem i pieniędzmi. Brak w Lublinie i okolicach normalnych i spełniłających podstawowe normy jakości dróg przypłaciłem niemal życiem, swoim i najbliższych życiem.
Obroty mojej firmy w 99% oparte są o sprzedaż i usługi świadczone poza Lublinem i regionem - widzę jednocześnie jak gigantyczne pieniądze topione są w lokalnych układach.
Współpracuję z mniejszymi i większymi firmami w różnych częściach świata - od USA po Izrael przez Rumunię i Rosję.
Spotkałem na swojej migracyjnej, społecznej, zawodowej i biznesowej drodze wielu wspaniałych ludzi - jestem przekonany, że każdy gdyby tu żył i działał, byłby 1000 razy większym krytykiem niż największy tu posty swoje piszący.
Skoro jest tak dobrze, to czemu ten cały głodny sukcesu świat, nie licząc różnej maści cwaniaków - omija nasze miasto szerokim łukiem?

Wiem jak się czujesz bo podobnie jak Ty myślałem 21 lat temu - wtedy kiedy podziekowałem za polityczny azyl w Niemczech i wróciłem do Lublina.
Wiem nawet jak Ty będziesz się tu czuł za 21 lat. Zapytasz skąd mogę to wiedzieć - odpowiem z najszczerszą prawdą, że ja to znam z autopsji!!!

Wybacz, że zakładał się z Tobą nie będę, ale w trakcie tych swoich ponad 21 letnich doświadczeń społecznych, zawodowych i biznesowych nauczono mnie, że są na świecie tacy, którym ręki podawać się nie powinno...

w Polsce coś koło 0,5 % masy towarowej przewozi się drogą lotniczą.
proponuję nie podniecać się lotniskiem

w Polsce coś koło 0,5 % masy towarowej przewozi się drogą lotniczą.
proponuję nie podniecać się lotniskiem rozwiń
Avatar
Hubercik / 23 maja 2010 o 16:05
0
Przewiduję następujący scenariusz: W połwie czerwca ( za tydzień wybory) z wielkim szumem i biciem w bębny uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Obowiązkowo eminencja abp. Potem dlugo, długo nic. Cisza jak na zlikwidowanym cmentarzu. Powód? Są trzy. Po pierwsze pieniądze, po drugie pieniądze i po trzecie pieniądze. A szkoda. BO JESTEM ZA!!!!!
Avatar
jan / 22 maja 2010 o 21:53
0
Trx napisał:
Lotnisko to KATASTROFA EKOLOGICZNA dla tego terenu. Świdnik (także Felin, duża część Lublina) będzie bardzo płakał za absurdalne pomysły tych nieudaczników!!!

Gośćiu czy Ty cokolwiek na Świecie widziałeś że zabierasz w tym temacie głos myślę że nie. Ostatnio była transmisja z lotniska w Balicach pod
Krakowem po obu tronach lotnisdka są wioski i jakoś tam KATASTROFY EKOLOGICZNEJ niema inikt nie protestuje anieudacznikiem to Ty jesteś
i siejesz wrogą propagandę.Nadmieniam że natysh łamach niejesteśmy anonimowi

Gośćiu czy Ty cokolwiek na Świecie widziałeś że zabierasz w tym temacie głos myślę że nie. Ostatnio była transmisja z lotniska w Balicach pod
Krakowem po obu tronach lotnisdka są wioski i jakoś tam KATASTROFY EKOLOGICZNEJ niema inikt nie protestuje anieudacznikiem to Ty jesteś
i siejesz wrogą propagandę.Nadmieniam że natysh łamach niejesteśmy anonimowi rozwiń
Avatar
mzimu / 22 maja 2010 o 08:41
0
Czy "lotnisko w Świdniku" oznacza zmianę podziału terytorialnego kraj? Czy część obszaru planowanej inwestycji obejmująca m.in drogę startową zostanie przeniesiona z powiatu Lublin/gm. Wólka do powiatu i gminy Świdnik?
Avatar
DemoKrata / 21 maja 2010 o 21:48
0
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!


Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukryty pod nickiem Internauto?
Skoro pytasz to powiem Ci kilka słów o sobie - o działającym od ponad 20 lat przedsiębiorcy.
Wróciłem spoza kraju w 1989 żeby tu i teraz zmieniać i budować. Zrezygnowałem z azylu politycznego w jednym z krajów UE - z uznanych tam wszystkich nabytych tu w kraju praw takich jak staż, wykształcenie, miejsce pracy itp.
Wróciłem i zaangazowałem sie nie tylko w budowanie własnej firmy ale również społeczeństwa obywatelskiego.
Mając firmę w kraju, tu w Lublinie i kilku innych krajach ościennych, płaciłem straszną cenę działalności w warunkach układów, braku infrastruktury transportowej, wszechobecnej korupcji oraz urzędniczej niekompetencji, arogancji i nieodpowiedzialności.
Brak w Lublinie lotniska i Cargo przypłaciłem zdrowiem i pieniędzmi. Brak w Lublinie i okolicach normalnych i spełniłających podstawowe normy jakości dróg przypłaciłem niemal życiem, swoim i najbliższych życiem.
Obroty mojej firmy w 99% oparte są o sprzedaż i usługi świadczone poza Lublinem i regionem - widzę jednocześnie jak gigantyczne pieniądze topione są w lokalnych układach.
Współpracuję z mniejszymi i większymi firmami w różnych częściach świata - od USA po Izrael przez Rumunię i Rosję.
Spotkałem na swojej migracyjnej, społecznej, zawodowej i biznesowej drodze wielu wspaniałych ludzi - jestem przekonany, że każdy gdyby tu żył i działał, byłby 1000 razy większym krytykiem niż największy tu posty swoje piszący.
Skoro jest tak dobrze, to czemu ten cały głodny sukcesu świat, nie licząc różnej maści cwaniaków - omija nasze miasto szerokim łukiem?

Wiem jak się czujesz bo podobnie jak Ty myślałem 21 lat temu - wtedy kiedy podziekowałem za polityczny azyl w Niemczech i wróciłem do Lublina.
Wiem nawet jak Ty będziesz się tu czuł za 21 lat. Zapytasz skąd mogę to wiedzieć - odpowiem z najszczerszą prawdą, że ja to znam z autopsji!!!

Wybacz, że zakładał się z Tobą nie będę, ale w trakcie tych swoich ponad 21 letnich doświadczeń społecznych, zawodowych i biznesowych nauczono mnie, że są na świecie tacy, którym ręki podawać się nie powinno...


Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukr... rozwiń
Avatar
ktosik / 21 maja 2010 o 21:27
0
aa napisał:
sobczak się cieszy, a okoliczna ludność płacze - ale wyczyn!! Dla mnie, te działania, przypominają STALINOWSKIE METODY.


Metody jak za wczesnego PRLu.Okoliczna ludność jednak nie płacze, tylko rozkłada na części pierwsze decyzję srodowiskową do zaskarżenia i zbiera kase na kasację i Strasburg Jesienią wybory samorządowe, to możliwe, że niektóre brzydkie gęby znikną z rozkładówki. Jest takie powiedzenie " ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" i " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie"


Metody jak za wczesnego PRLu.Okoliczna ludność jednak nie płacze, tylko rozkłada na części pierwsze decyzję srodowiskową do zaskarżenia i zbiera kase na kasację i Strasburg Jesienią wybory samorządowe, to możliwe, że niektóre brzydkie gęby znikną z rozkładówki. Jest takie powiedzenie " ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" i " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie" rozwiń
Avatar
ktosik / 21 maja 2010 o 21:22
0
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!


Czym Ty się kolego tak frustrujesz, że do neta jak ćma do światła?
Avatar
siergiej / 21 maja 2010 o 19:31
0
Wytną drzewa i zbudują LOTNISKO W BUDOWIE przez 20 lat. Typowy PRL. A może zróbcie coś z bezrobociem w regionie żłoby niedouczone.
Avatar
cyrus / 21 maja 2010 o 18:47
0
Niosą na skup makulatury dokumentację dotyczącą lotniska.....
Avatar
~gość~ / 7 czerwca 2010 o 13:40
0
..bzdury ..bzdury i jeszcze raz bzdury..ta nierzetelność i brak profesjonalizmu lokalnych dziennikarzy jest przerażająca..aby cos budować trzeba mieć pozwolenie na budowę..aby mieć pozwolenie to najpierw trzeba posiadać ziemie na której chce się budować...skoro sie nie posiada to i pozwolenia się nie uzyska..to po co ten cały cyrk i szumny artykuł? ktos dobrze za to zapłacił?
Avatar
jon / 26 maja 2010 o 08:56
0
DemoKrata napisał:
Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukryty pod nickiem Internauto?
Skoro pytasz to powiem Ci kilka słów o sobie - o działającym od ponad 20 lat przedsiębiorcy.
Wróciłem spoza kraju w 1989 żeby tu i teraz zmieniać i budować. Zrezygnowałem z azylu politycznego w jednym z krajów UE - z uznanych tam wszystkich nabytych tu w kraju praw takich jak staż, wykształcenie, miejsce pracy itp.
Wróciłem i zaangazowałem sie nie tylko w budowanie własnej firmy ale również społeczeństwa obywatelskiego.
Mając firmę w kraju, tu w Lublinie i kilku innych krajach ościennych, płaciłem straszną cenę działalności w warunkach układów, braku infrastruktury transportowej, wszechobecnej korupcji oraz urzędniczej niekompetencji, arogancji i nieodpowiedzialności.
Brak w Lublinie lotniska i Cargo przypłaciłem zdrowiem i pieniędzmi. Brak w Lublinie i okolicach normalnych i spełniłających podstawowe normy jakości dróg przypłaciłem niemal życiem, swoim i najbliższych życiem.
Obroty mojej firmy w 99% oparte są o sprzedaż i usługi świadczone poza Lublinem i regionem - widzę jednocześnie jak gigantyczne pieniądze topione są w lokalnych układach.
Współpracuję z mniejszymi i większymi firmami w różnych częściach świata - od USA po Izrael przez Rumunię i Rosję.
Spotkałem na swojej migracyjnej, społecznej, zawodowej i biznesowej drodze wielu wspaniałych ludzi - jestem przekonany, że każdy gdyby tu żył i działał, byłby 1000 razy większym krytykiem niż największy tu posty swoje piszący.
Skoro jest tak dobrze, to czemu ten cały głodny sukcesu świat, nie licząc różnej maści cwaniaków - omija nasze miasto szerokim łukiem?

Wiem jak się czujesz bo podobnie jak Ty myślałem 21 lat temu - wtedy kiedy podziekowałem za polityczny azyl w Niemczech i wróciłem do Lublina.
Wiem nawet jak Ty będziesz się tu czuł za 21 lat. Zapytasz skąd mogę to wiedzieć - odpowiem z najszczerszą prawdą, że ja to znam z autopsji!!!

Wybacz, że zakładał się z Tobą nie będę, ale w trakcie tych swoich ponad 21 letnich doświadczeń społecznych, zawodowych i biznesowych nauczono mnie, że są na świecie tacy, którym ręki podawać się nie powinno...

w Polsce coś koło 0,5 % masy towarowej przewozi się drogą lotniczą.
proponuję nie podniecać się lotniskiem

w Polsce coś koło 0,5 % masy towarowej przewozi się drogą lotniczą.
proponuję nie podniecać się lotniskiem rozwiń
Avatar
Hubercik / 23 maja 2010 o 16:05
0
Przewiduję następujący scenariusz: W połwie czerwca ( za tydzień wybory) z wielkim szumem i biciem w bębny uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Obowiązkowo eminencja abp. Potem dlugo, długo nic. Cisza jak na zlikwidowanym cmentarzu. Powód? Są trzy. Po pierwsze pieniądze, po drugie pieniądze i po trzecie pieniądze. A szkoda. BO JESTEM ZA!!!!!
Avatar
jan / 22 maja 2010 o 21:53
0
Trx napisał:
Lotnisko to KATASTROFA EKOLOGICZNA dla tego terenu. Świdnik (także Felin, duża część Lublina) będzie bardzo płakał za absurdalne pomysły tych nieudaczników!!!

Gośćiu czy Ty cokolwiek na Świecie widziałeś że zabierasz w tym temacie głos myślę że nie. Ostatnio była transmisja z lotniska w Balicach pod
Krakowem po obu tronach lotnisdka są wioski i jakoś tam KATASTROFY EKOLOGICZNEJ niema inikt nie protestuje anieudacznikiem to Ty jesteś
i siejesz wrogą propagandę.Nadmieniam że natysh łamach niejesteśmy anonimowi

Gośćiu czy Ty cokolwiek na Świecie widziałeś że zabierasz w tym temacie głos myślę że nie. Ostatnio była transmisja z lotniska w Balicach pod
Krakowem po obu tronach lotnisdka są wioski i jakoś tam KATASTROFY EKOLOGICZNEJ niema inikt nie protestuje anieudacznikiem to Ty jesteś
i siejesz wrogą propagandę.Nadmieniam że natysh łamach niejesteśmy anonimowi rozwiń
Avatar
mzimu / 22 maja 2010 o 08:41
0
Czy "lotnisko w Świdniku" oznacza zmianę podziału terytorialnego kraj? Czy część obszaru planowanej inwestycji obejmująca m.in drogę startową zostanie przeniesiona z powiatu Lublin/gm. Wólka do powiatu i gminy Świdnik?
Avatar
DemoKrata / 21 maja 2010 o 21:48
0
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!


Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukryty pod nickiem Internauto?
Skoro pytasz to powiem Ci kilka słów o sobie - o działającym od ponad 20 lat przedsiębiorcy.
Wróciłem spoza kraju w 1989 żeby tu i teraz zmieniać i budować. Zrezygnowałem z azylu politycznego w jednym z krajów UE - z uznanych tam wszystkich nabytych tu w kraju praw takich jak staż, wykształcenie, miejsce pracy itp.
Wróciłem i zaangazowałem sie nie tylko w budowanie własnej firmy ale również społeczeństwa obywatelskiego.
Mając firmę w kraju, tu w Lublinie i kilku innych krajach ościennych, płaciłem straszną cenę działalności w warunkach układów, braku infrastruktury transportowej, wszechobecnej korupcji oraz urzędniczej niekompetencji, arogancji i nieodpowiedzialności.
Brak w Lublinie lotniska i Cargo przypłaciłem zdrowiem i pieniędzmi. Brak w Lublinie i okolicach normalnych i spełniłających podstawowe normy jakości dróg przypłaciłem niemal życiem, swoim i najbliższych życiem.
Obroty mojej firmy w 99% oparte są o sprzedaż i usługi świadczone poza Lublinem i regionem - widzę jednocześnie jak gigantyczne pieniądze topione są w lokalnych układach.
Współpracuję z mniejszymi i większymi firmami w różnych częściach świata - od USA po Izrael przez Rumunię i Rosję.
Spotkałem na swojej migracyjnej, społecznej, zawodowej i biznesowej drodze wielu wspaniałych ludzi - jestem przekonany, że każdy gdyby tu żył i działał, byłby 1000 razy większym krytykiem niż największy tu posty swoje piszący.
Skoro jest tak dobrze, to czemu ten cały głodny sukcesu świat, nie licząc różnej maści cwaniaków - omija nasze miasto szerokim łukiem?

Wiem jak się czujesz bo podobnie jak Ty myślałem 21 lat temu - wtedy kiedy podziekowałem za polityczny azyl w Niemczech i wróciłem do Lublina.
Wiem nawet jak Ty będziesz się tu czuł za 21 lat. Zapytasz skąd mogę to wiedzieć - odpowiem z najszczerszą prawdą, że ja to znam z autopsji!!!

Wybacz, że zakładał się z Tobą nie będę, ale w trakcie tych swoich ponad 21 letnich doświadczeń społecznych, zawodowych i biznesowych nauczono mnie, że są na świecie tacy, którym ręki podawać się nie powinno...


Jak widać po Twoim komentarzu, Internet przyciąga również antydemokratów i przeciwników wolności słowa. Żeby uzupełnić Twoje przeuczenie dodam encyklopedyczną definicję wolności słowa: "Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych". Nie ma tam ani słowa o szydzeniu, wyzywaniu, lżeniu i insynuowaniu.
Wolności trzeba się również uczyć - ten egzamin totalnie oblałeś.

Pytasz o innych dokonania a kim sam jesteś ukr... rozwiń
Avatar
ktosik / 21 maja 2010 o 21:27
0
aa napisał:
sobczak się cieszy, a okoliczna ludność płacze - ale wyczyn!! Dla mnie, te działania, przypominają STALINOWSKIE METODY.


Metody jak za wczesnego PRLu.Okoliczna ludność jednak nie płacze, tylko rozkłada na części pierwsze decyzję srodowiskową do zaskarżenia i zbiera kase na kasację i Strasburg Jesienią wybory samorządowe, to możliwe, że niektóre brzydkie gęby znikną z rozkładówki. Jest takie powiedzenie " ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" i " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie"


Metody jak za wczesnego PRLu.Okoliczna ludność jednak nie płacze, tylko rozkłada na części pierwsze decyzję srodowiskową do zaskarżenia i zbiera kase na kasację i Strasburg Jesienią wybory samorządowe, to możliwe, że niektóre brzydkie gęby znikną z rozkładówki. Jest takie powiedzenie " ten sie śmieje, kto sie śmieje ostatni" i " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie" rozwiń
Avatar
ktosik / 21 maja 2010 o 21:22
0
Irasiad napisał:
Internet przyciąga frustratów i neudaczników życiowych, których jedyną radością jest wylewanie pomyj na wszystko i wszystkich. Anonimowa bando powiedź cos więcej o sobie, swoich zyciowych dokonaniach, sukcesach, społecznej aktywności, miejscach w olimpiadach i awansach zawodowych. Bez tego nie jestem w stanie zrozumiec waszej krytyki na okrągło...!


Czym Ty się kolego tak frustrujesz, że do neta jak ćma do światła?
Avatar
siergiej / 21 maja 2010 o 19:31
0
Wytną drzewa i zbudują LOTNISKO W BUDOWIE przez 20 lat. Typowy PRL. A może zróbcie coś z bezrobociem w regionie żłoby niedouczone.
Avatar
cyrus / 21 maja 2010 o 18:47
0
Niosą na skup makulatury dokumentację dotyczącą lotniska.....
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 5 9

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 0 2

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 2 1

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 48 12

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 37 26

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców