Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie piękny, będzie duży, będzie z prawdziwego zdarzenia, będzie miał wymiary... boiska piłkarskiego? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi się podoba perspektywa pójścia na przystanek mpk, wybrania trajtka 150, dojechania na dworzec PKP skąd szynobusem prosto na terminal a stamtąd o ile będą ale pewnie tak będzie, polecieć sobie gdzieś w Europe na weekend. żadnych strzeżonych parkingów dla samochodów, żadnych pazernych taksówkarzy tylko wpierw trajtkiem czy innym autobusem, później szynobusem, parę kroków i do samolotu. super sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś rano pomyślałem sobie."hmm. Dawno w Dzienniku Wschodnim nie było artykułu o lotnisku. Powinien być dziś" I jest. Powinny one mieć informację "artykuł sponsorowany". Bo nie ulega wątpliwości że lotnisko płaci za umieszczanie takich artykułów aby ocieplić wizerunek. Według mnie dziennikarze są nieetyczni. Ja wciąż pamiętam o oszustwie z wielkością terminalu i ciągle czekam na przeprosiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze budują ale nie szybkośc a JAKOŚĆ PRAC Terminala Pasa Startowego jest ważna ,poniewaz i tak na Euro nie dokonczymy lotnika a szkoda.Map pytanie do dziennikarzy i budowniczych dlaczego mało pisze się o budowie trakcji szynobusa oraz o Wieży startowej lotniska niewiem ,czy to dobre określenie ,poniewaz w tej materii jestem lajkiem.PYtam decydentów czy jest szansa na rozbudowe [podłoze pasa startowego około 400mb to tylko boisko,oraz ogrodzenie większej części terenu lotniska].Piszę o tym ponieważ przez najbliższe lata 10 a moze i wiecej nie będzie szans rozbudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie ile torów będzie przy samym lotnisku? Tylko jeden, bez żadnych bocznic? Powinni zrobić przynajmniej jedną bocznicę przy samym terminalu. Dzięki temu jeden szynobus mógłby sobie czekać na lotnisku na odjazd i ruszyć zaraz po przyjeździe na lotnisko drugiego szynobusu. I tak w kółko, wymieniałoby się tych kilka szynobusów. Na początku może nie jest to konieczne, ale w przyszłości, gdy lotnisko będzie obsługiwać sporą ilość lotów, powinna tak być, aby pasażerowie nie czekali godzinami na odjazd z lotniska do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP ssie napisał:
Ciekawi mnie ile torów będzie przy samym lotnisku? Tylko jeden, bez żadnych bocznic? Powinni zrobić przynajmniej jedną bocznicę przy samym terminalu. Dzięki temu jeden szynobus mógłby sobie czekać na lotnisku na odjazd i ruszyć zaraz po przyjeździe na lotnisko drugiego szynobusu. I tak w kółko, wymieniałoby się tych kilka szynobusów. Na początku może nie jest to konieczne, ale w przyszłości, gdy lotnisko będzie obsługiwać sporą ilość lotów, powinna tak być, aby pasażerowie nie czekali godzinami na odjazd z lotniska do Lublina.
Szynobusy mogą się mijać na stacji PKP w Świdniku. Przecież dojaz z lotniska do stacji Świdnik nie będzie trwał godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
a mi się podoba perspektywa pójścia na przystanek mpk, wybrania trajtka 150, dojechania na dworzec PKP skąd szynobusem prosto na terminal a stamtąd o ile będą ale pewnie tak będzie, polecieć sobie gdzieś w Europe na weekend. żadnych strzeżonych parkingów dla samochodów, żadnych pazernych taksówkarzy tylko wpierw trajtkiem czy innym autobusem, później szynobusem, parę kroków i do samolotu. super sprawa
Gratuluje, tez mam takie marzenia,malo tego, ja nie mialabym nic przeciwko temu, by sie one spelnily. Kto wie, Wigilia, Nowy Rok tuz,tuz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena B. CZOPEK!!!!! Zero profesjonalizmu, ale jak płacą to pisze, pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena B. CZOPEK!!!!!!!! Ale jak płacą to pisze, pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...