Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://satkurier.pl/news/53876/swobodna-in...w-holandii.html o wyroku Trybunału ws. montażu anten - na razie w Holandii, ale wyrok może mieć charakter precendensowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto sposób jak zostać naganiaczem dla kablówki, dalej to .... tylko domysły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z moich werfikacji firma Świdman może dostarczyć sygnał do tego budynku w ciągu 1-go(Czyt.jednego)dnia,aby byli chętni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji, na ich miejscu natychmiast bym się wyprowadził !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### głosujcie na Krakowskie Przedmieście - Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem chętny,i gdzie mam sie zgłosić-do Świdmana?(z tego co sie orientuje,anteny mają na dachu a nie na elewacji,także w czym problem????)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro ide do ŚwiDmana zobaczymy co mi powiedzą a jak to nie pomoże(brak pozwolenia)odrazu cisne do urzędu miasta,święta bez neta-nie wyobrażam sobie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do roboty! A nie ręce wyciągać po darmowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kablówki niechcę,tragedia-Świdman ma renomę na Świdniku,także mam nadzieje,że podłączą mnie do sieci-wkońcu normalny internet;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO CDX-wal sie chłopie na ryj bo sam własnymi rękoma pracuje na rodzinę a nie jak ty -POMOCY POMOCY POMOCY od bliskich-lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dadzą rade to jutro ide umowe podpisywać ze świdmanem-teraz jesteśmy w czarnej dziurze jeżeli chodzi o neta-mam nadzieje,że świdman podłączy mnie;](święta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alojzy mam nadzieje ,że nie oszukujesz???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem pytałem w Świdamnie,wszystko zależy od naszych podpisów do spółdzielni,lista jest w firmie Świdman(im więcej tym lepiej)Ja sie podpisałem,i mam nadzieje że na śWIęta bede mial neta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że,świdman nam pomoże!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie będziesz miał na święta i nie licz na to, jest to kwestia czasu Swidman musi wystąpić do spółdzielni ( właściciela ) o pozwolenie na przyłączenie do tego budynku internetu i rozmieszczenie w nim okablowania, a to nie takie proste, fakt antenę mogą postawić na dachu a co dalej ? do każdego mieszkania internet idzie już kablem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi się zdaje ze mieszkania socjalne powinny być dla biednych ludzi z wielodzietnymi rodzinami którzy naprawdę nie maja co do garnka włożyć i jak dzieci ubrać. a w LSW płacą za nowe mieszkania śmieszne pieniądze za czynsz, udają biednych( tak w Panoramie ich przedstawiono-gdy dostawali klucze), robią na czarno to i żadnych dochodów- ja bezrobotny!!! I Wielka Haloo--- Kablówki nie maja!!!!!! a na abonament się znajdzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja niech każdy sobie kupi Internet wifi i po problemie Plus, Play i inne koncerny udostępniają taki Internet , w socjalnych blokach dużo się nie płaci za utrzymanie lokalu to myślę że nie zbawi was te 50zł za miesiąc Internetu i bez wiercenia i bez czekania i to jeszcze w parę minut masz dostęp do sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne wezmę z playa-awaria i zero odzewu przez tydzień;[=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to że w Świdniku w blokach Spółdzielni każdy mieszkaniec płaci za konserwację sieci kablowej TKŚ 5 zł/ miesiąc. Opłata jest obowiazkowa doliczona do czynszu, czy kożystasz czy nie - płać. Myślę że tylko dzięki temu nasza kabłówka jeszcze istnieje. Jestem ciekaw czy takie działanie jest zgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to super,płace za coś z czego nie korzestam-to mozliwe tylko w Świdniku,żeby prywata brała kase za nic-układy układziki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...