Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniej samolotów, mniej pasażerów. Marzec na lotnisku Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 kwietnia 2019 r. o 08:48 Powrót do artykułu
dajcie w końcu loty do Gdańska a nie na ukrainę gdzie sami jej mieszkańcy nie latają bo autobusem taniej i moga więcej przemycić..... A do Gdańska sam polecę do mojej laseczki Marysi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, ze mam blisko lotnisko, skoro tam gdzie chcę polecieć nie mogę, bo zlikwidowali loty...Sheffield, Monachium, Barcelona....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Rzeszowie 2xMonachium, 5xWarszawa, Nowy Jork i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie problem. Lecisz do Warszawy, a na miejscu masz 40 minut na przesiadkę do Gdańska. Wylot z Lublina jest 15:10, a w Gdańsku jesteś o 17:40. Nie raz tak leleciałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby wyło więcej lotów międzymiastowych do Gdańska, Wrocławia, Poznania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej lotów do Irlandii w tym do Corku, jest tam bardzo dużo Polaków z naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy władca rozwiaże problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile baniek dorzuci zunio w tym roku do tego szmoncesu? 20? 25? Kiedyś dotacja na 1 pax wynosiła 80 zł, w tym roku dobije pewno do 200.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32 pasażerów w ponad 100 miejscowym samolocie . nie wróżę sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może referendum w sprawie zaorania tego airportu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, ze mam blisko lotnisko, skoro tam gdzie chcę polecieć nie mogę, bo zlikwidowali loty...Sheffield, Monachium, Barcelona....
 To załóż linię lotniczą i zaoferuj takie loty do tych destynacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ten errorport, bizancjum marnotrawstwa publicznych środków, już nas kosztuje? Dzięki takim jałowym "inwestycjom" wzrasta kosmicznie DŁUG miasta = podnoszą nam podatki, opłaty, itp., rosną koszty życia. Dlaczego lubelacy mają ponosić koszty lotów ukrainców i żydów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko półtora roku, no dwa maksymalnie. Otworzą całą S17 do Warszawy i lotnisko Żukowo zupełnie straci rację bytu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto korzysta z tego lotniska? Bogaci Polacy i obcokrajowcy. A kto dopłaca w podatkach kilkadziesiąt milionów rocznie? Głównie biedni Polacy (bo bogaci podatki mają "zoptymalizowane"). Taki nowoczesny model socjalizmu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile baniek dorzuci zunio w tym roku do tego szmoncesu? 20? 25? Kiedyś dotacja na 1 pax wynosiła 80 zł, w tym roku dobije pewno do 200.
 myślę, że mimo wszystko lepiej żeby dorzucał do lotniska niż miałby dolewać do publicznej telewizji albo Rydzykowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32 pasażerów w ponad 100 miejscowym samolocie . nie wróżę sukcesu
 To dopiero inauguracja a ty już przesądzasz o sukcesie bądź klapie połączenia? Bądź poważny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto korzysta z tego lotniska? Bogaci Polacy i obcokrajowcy. A kto dopłaca w podatkach kilkadziesiąt milionów rocznie? Głównie biedni Polacy (bo bogaci podatki mają "zoptymalizowane"). Taki nowoczesny model socjalizmu ;)
 Co za bzdury, żal to w sumie nawet komentować. Myślisz, że tylko tych najbogatszych stać, żeby kupić bilet na lot z lubelskiego lotniska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie są wyloty urlopowe na południe Europy czy ciagle musimy dojezdżać do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dewelo/ratuszowe trolle wzięły się za robotę. Mało wam jeszcze porażki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trole nie śpią jak widzę, trole działają. Na 17 wpisów przynajmniej 10 ich autorstwa. Trol to zawód prawie taki sam jak prostytucja a nawet gorszy, bo z prosty*tutki jest jakiś pożytek społeczny, a trol się k*rwi ale jedynie on wie po co bo społeczeństwo nic z tego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...