Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie mieli powodów, by \"aresztować” autokar?

Utworzony przez asdf, 10 lipca 2008 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Pokażcie zdjęcie tego zbitego reflektora... czy nie był on przypadkiem "pęknięty" ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniccy policjanci z drogówki do banda kretynów nie znają dobrze przepisów ruchu drogowego sam miałem przyjemność z nimi dyskutować, naprawdę aż przykro mówić ale to półgłówki zagiąłem ich przepisem o ustąpieniu pierwszeństwa przejazdu pojazdowi, który zawraca a tym który skręca z podporządkowanej; oczywiście mylili się osły a'propos tego autokaru jak oni mogą diagnozować czujkę kontroli klocków hamulcowych. co niby się podłączają laptopem z oprogramowaniem diagnostycznym bo nie sądzę aby byli w stanie na oko stwierdzić jaki przewód i od czego jest w wiązkach elektrycznych. pozdrawiam nieuków z drogówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni panowie. nie widzieli panowie stanu tego autokaru, a autokar któremu robiono zdjęcia, to był ten drugi, podstawiony na nasze życzenie. Nie ładnie, tak oceniać jeśli się nie było na miejscu zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
Szanowni panowie. nie widzieli panowie stanu tego autokaru, a autokar któremu robiono zdjęcia, to był ten drugi, podstawiony na nasze życzenie. Nie ładnie, tak oceniać jeśli się nie było na miejscu zdarzenia.
tak tak ... a wy rodzice to byście chcieli jeździć za darmo autobusami typu setra , bova z 2008 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez wszyscy wiedza ze na stacjach kontroli w lublinie, przeglądy podbijane są za odpowiednią łapówkę i nawet niesprawne samochody dopuszczalne do ruchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Świdniccy policjanci z drogówki do banda kretynów nie znają dobrze przepisów ruchu drogowego sam miałem przyjemność z nimi dyskutować, naprawdę aż przykro mówić ale to półgłówki zagiąłem ich przepisem o ustąpieniu pierwszeństwa przejazdu pojazdowi, który zawraca a tym który skręca z podporządkowanej; oczywiście mylili się osły a'propos tego autokaru jak oni mogą diagnozować czujkę kontroli klocków hamulcowych. co niby się podłączają laptopem z oprogramowaniem diagnostycznym bo nie sądzę aby byli w stanie na oko stwierdzić jaki przewód i od czego jest w wiązkach elektrycznych. pozdrawiam nieuków z drogówki
MUSISZ BYć NIE ZłYM ZNAWCą PRZEPISóW SKORO DOSTAJESZ OD NICH TYLE MANDATóW BO INACZEJ BYś TAK NIE PISAł. A PO DRUGI NIE WYPOWIADAJ SIę NA TEMAT O KTóRYM NIC NIE WIESZ. TRZEBA BYłO ZOBACZYć TEN AUTOKAR ! ! ! I CIEKAWE CZY WTEDY BYś TAK PISAł I WYSłAł SWOJE DZIECKO TYM GRATEM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo świdniccy policjanci. Mam nadzieję, że będą dalej tacy skrupulatni i nie pozwalą pozabijać naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...