Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezwykły pomysł nauczyciela. Zamiast przynosić kwiatka na koniec roku pomóż Jasiowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 r. o 21:28 Powrót do artykułu
a u nas ksiądz od kilku lat (2-3) za przygotowywanie dzieci do I komunii świętej życzy sobie karnet do ekskluzywnych sklepów min. np. sklep odzieżowy. Zgroza. Ksiądz i żadnej pokory, skromności itp. odwrotnie w stosunku do tego co naucza. Litości a nauczyciel, zwykły człowiek lituje się nad potrzebującymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PiSowce gdzie, na 500+ dla zdrowych. młodych jak cholera rodziców na 500+ mają a już na leczenie chorych dzieci nie, i oni twierdza, że są katolikami, zaraz chyba mnie trafi, w mordę bym ich wytrzaskała obydwoma rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda klauzula ortodoksy niejakiego Radziwiłła pisowskiego kłamcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PiSowce gdzie, na 500+ dla zdrowych. młodych jak cholera rodziców na 500+ mają  a już na leczenie chorych dzieci nie, i  oni twierdza, że są katolikami, zaraz chyba mnie trafi, w mordę bym ich wytrzaskała obydwoma rękami
Jaki Ty jesteś głupi.. według tego co napisałeś było lepiej za PO - no tak,  wtedy nie było ani 500+ ani pomocy dla chorych. Teraz przynajmniej Ci pierwsi cos dostali. Ale boli Cię to, bo sam pewnie nie masz dzieci i nic nie dostajesz, dlatego musisz pokazać jaki jesteś zawistny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
a pisowce gdzie, na 500+ dla zdrowych. młodych jak cholera rodziców na 500+ mają  a już na leczenie chorych dzieci nie, i  oni twierdza, że są katolikami, zaraz chyba mnie trafi, w mordę bym ich wytrzaskała obydwoma rękami
jaki ty jesteś głupi.. według tego co napisałeś było lepiej za po - no tak,  wtedy nie było ani 500+ ani pomocy dla chorych. teraz przynajmniej ci pierwsi cos dostali. ale boli cię to, bo sam pewnie nie masz dzieci i nic nie dostajesz, dlatego musisz pokazać jaki jesteś zawistny.  
ale komuna zasiłek rodzinny dawała, jak po nie trzymało palca w *** to wy możecie pisowce, cholerne, chcesz dawać pieniądze to ze swoich baranie dawaj, pieniądze z podatków należą się wszystkim pracującym bo oni na to pracują, dotrze to do ciebie czy za trudne do zrozumienia, np. moje dziecko nie dostaje bo jest jedynakiem a na drugie dziecko mnie nie stać, i co mam go według twojej cholernej pisowskiej polityki ubić, bo według pisowców jedynaki nie mają prawa żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna zasiłek rodzinny dawała wszystkim, później jak cholerne katolickie pieprzone solidaruchy w latach 80 objęły władze zaczęło sie dzielenie dzieci na lepszych i gorszych, bo solidaruchy musieli mieć co garnąć dla siebie i to trwa do dzisiaj i to jest po Bożemu, widocznie tak Bozia karze pisowcom robić, skłócać dzieci już od urodzenia i później rosną dzieci z nienawiścią jedne do drugich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asd napisał:
a PiSowce gdzie, na 500+ dla zdrowych. młodych jak cholera rodziców na 500+ mają  a już na leczenie chorych dzieci nie, i  oni twierdza, że są katolikami, zaraz chyba mnie trafi, w mordę bym ich wytrzaskała obydwoma rękami
Jaki Ty jesteś głupi.. według tego co napisałeś było lepiej za PO - no tak,  wtedy nie było ani 500+ ani pomocy dla chorych. Teraz przynajmniej Ci pierwsi cos dostali. Ale boli Cię to, bo sam pewnie nie masz dzieci i nic nie dostajesz, dlatego musisz pokazać jaki jesteś zawistny.  
ty patafianie aby wydrzeć dla siebie 500+ bo napieprzyłeś dzieci jesteś  w stanie patrzeć na chorobę tego dziecka, no nie, oto kolejny cholerny katolicki pisowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny gest. Godzien powielania. Brawo dla Belfra przez duże B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany katolickie napisał:
komuna zasiłek rodzinny dawała wszystkim, później jak cholerne katolickie pieprzone solidaruchy w latach 80 objęły władze zaczęło sie dzielenie dzieci na lepszych i gorszych, bo solidaruchy musieli mieć co garnąć dla siebie i to trwa do dzisiaj i to jest po Bożemu, widocznie tak Bozia karze pisowcom robić, skłócać dzieci już od urodzenia i później rosną dzieci z nienawiścią jedne do drugich.
 Za komuny też dzieci byly dzielone ( proszę sobie przypomnieć klasy z dziecmi lekarzy, dyrektorów a inna z dziećmi robotników- sławetny wpis w dzienniku o zawodach rodziców). W pracy tez były stanowiska lepiej płatne dla czerwonych i gorzej dla innych..... Nie oglupiaj ludzie pamietają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
barany katolickie napisał:
komuna zasiłek rodzinny dawała wszystkim, później jak cholerne katolickie pieprzone solidaruchy w latach 80 objęły władze zaczęło sie dzielenie dzieci na lepszych i gorszych, bo solidaruchy musieli mieć co garnąć dla siebie i to trwa do dzisiaj i to jest po Bożemu, widocznie tak Bozia karze pisowcom robić, skłócać dzieci już od urodzenia i później rosną dzieci z nienawiścią jedne do drugich.
Za komuny też dzieci byly dzielone ( proszę sobie przypomnieć klasy z dziecmi lekarzy, dyrektorów a inna z dziećmi robotników- sławetny wpis w dzienniku o zawodach rodziców). W pracy tez były stanowiska lepiej płatne dla czerwonych i gorzej dla innych..... Nie oglupiaj ludzie pamietają.
 u mnie czegoś takiego nie było, razem wszyscy chodziliśmy, a stanowiska pracy były widełki i jednakowe były wynagrodzenia, każdy podpisywał listę i widział kto ile dostaje, a teraz utajnione po to aby nie widzieć kto ile dostaje, nie pieprz takich glupot jak teraz nie było, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak te kwiatki potem wyrzucają pewnie, tak jak na uczelniach, co mają zrobić z nimi wszystkimi jak tak każdy student po bukiecie przyniesie na obrone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...