Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odeszli z PZL Świdnik i musieli zapłacić nawet 30 tys. zł podatku. Dostaną zwrot?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2017 r. o 19:52 Powrót do artykułu
nie jeden pracownik za różnych zakładów likwidowanych został bez odpraw przez tych pioruńskich solidarnościowców z lat 80 min. i ze świdnika i musiał dawać sobie radę, nikt się nimi n ie przejmował za co żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nie jeden pracownik za różnych zakładów likwidowanych został bez odpraw przez tych pioruńskich solidarnościowców z lat 80 min. i ze świdnika i musiał dawać sobie radę, nikt się nimi n ie przejmował za co żyją
 Nie dostali odpraw? Niech podziękują Bolkom, Frasyniukom, Filozofom i ich kolegom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niektórym sie powodziło ,jak wychodzi 30 tys podatku ,a wiekszość dostała kopa w du.pe i bez sentymentu było,tak też ,że bedzie katastrofa dla tych sytych kotów do mnie jakoś nie trafiała,zwykłe mieszanie ludziom we łbach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry - też zostałem zwolniony ( z innej firmy ) i dostałem odprawę - zgodnie z polskim prawem musiałem od tego zapłacić podatek - czy pracownicy WSK są ponad prawem ? ponadto osoba płacąca 30tyś podatku otrzymała bardzo wysoką odprawę - conajmniej 100tyś ponad drugi próg podatkowy - czyli łacznie ponad 180 tyś pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna w tej montowni wiecznie żywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n o niestety w tym cholernym kraju są robole i nietykalni, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
sorry - też zostałem zwolniony ( z innej firmy ) i dostałem odprawę - zgodnie z polskim prawem musiałem od tego zapłacić podatek - czy pracownicy WSK są ponad prawem ? ponadto osoba płacąca 30tyś podatku otrzymała bardzo wysoką odprawę - conajmniej 100tyś ponad drugi próg podatkowy - czyli łacznie ponad 180 tyś pln
na 180 tys. brutto to ja musze 5,5 roku " dybać w robocie" w tym .... kraju, a oni za darmo dostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to Polska właśniem raz nie musisz płacić, a za chwilę musisz i cię zniszcza w imie pieprznietego prawa które mozna interpretować na tyle sposobow na ile się chce, wykładni jednolitej brak bo i po co, tak łatwiej oskubac Polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kijowa ścianka z reklamą własnej osoby? Facet nie ma wstydu tak się lansować i wykorzystywać do tego emerytów z PZL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy poseł Soboń to towarzysz z czasów komuny? Wszyscy płacą podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmigłowce dla wojska, Artur powiedź :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest równość obywateli wobec prawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ robią ludzi w balona. I to na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ILE DOSTALI ODPRAWY PIENIĘŻNEJ SKORO PRACOWNIK MUSI ODDAĆ FISKUSOWI 30 TYS ZŁOTYCH ?.KTO TĄ ODPRAWĘ WYLICZAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidaruchy z komuchami najpierw oddali fabrykę z ludźmi za bezcen makaronom a teraz obdarowali się odprawami i jeszcze chcieliby nie płacić podatku... jak ich tak boli zapłacenie podatku to trzeba było nie brać tych ponad 100 tys. "odpraw"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę kwestię wyjaśnia dzisiejsze wydanie Gazety Prawnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...