Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hej proboszczu trzymaj się jesteśmy z tobą .pamiętaj o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • ten dworek jest prywatny jeszcze trochę i wszyscy z tamtont polecą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo jak sie nie ma pojecia to trzeba tak mówic,ale niema sie co tym przejmowac to takie głupoty pisza o ksiedzu bo zazdroszcza ze jest człowiek co ma pojecie cos zrobic i zostawmy to juz bez kometarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam,widziałam to ogrodzenie i miał rację że to rozebrał,kupa gruzu i nic więcej,a jak rozebrał to zrobi jeszcze ładniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki jest proboszcz to każdy wie, ale inną sprawą jest to co zrobił dla parafii. A zrobił dużo. I bardzo dobrze ze rozebral ten parkan, który walił sie z każdej strony. Moją ciotkę cegła odpadająca od frontowej części parkanu o mało co nie uderzyła w głowę, wiec to cud ze żyje. To sie nawet nie nadawało do remontu, więc nie rozumiem skąd to oburzenie. Ale tak, najlepiej gdyby jakiś odpadający fragment zrobił krzywdę dziecku któregoś z tych wielkich obrońców zabytków to może by i zaczęli mowić inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGLIBY GO W KONCU GDZIES INDZIEJ PRZENIESC.JEST TAKI NIESYMPATYCZNY ZE SZKODA GADAC.WZROKIEM ZABIJA JAK BAZYLISZEK.ZA TO CO ZROBIŁ STANIE PRZED SĄDEM BOŻYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za swoje czyny każdy z nas odpowie przed sądem Bożym i za każde słowo fałszywie wypowiedziane również. Skoro nie możesz patrzeć na Niego to dla czego siedzisz w pierwszej ławce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rutkowski skończ pisać te komentarze katoliku z pierwszej ławki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...