Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wierzę. Bzdury i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludu Polan powstań z kolan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wpuszczam batmana już pare lat i jestem szcześliwy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne dawny proboszcz z Rudnika k.Lublina, który dostał przeniesienie do Piask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało dali w kopercie i tyle. Często obfita koperta zasłania wszystkie mankamenty wierzacego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do tych co uważają, że dziecko samo powinno zadecydować cz chce się ochrzcij...W takim razie po co dziecko uczyć języka, jak dorośnie samo zadecyduje w jakim chce mówić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiejętność posługiwania się językiem jest niezbędna do funkcjonowania w społeczeństwie.Religia nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na przyszłość będą wiedzieli, że księdzu daje się 20 sekund, a później spuszcza psa ....Moi znajomi, pomimo prośby o "niezaszczycanie" ich tzw. wizytą duszpasterską, zostali narażeni na  zakłócenie miru domowego przez katabasa i po prostu poszczuli kanalię psem. Wątpimy, aby swój haniebny czyn powtórzył w następnym roku. Należy uszanować ludzi oraz ich wolę nieutrzymywania kontaktów z przedstawicielami Watykanu! W ten sposób unikniemy niemiłych, a wręcz upokarzających obie strony sytuacji!  Zarówno ja, jak i moi najbliżsi nie nachodzimy plebanii i nie zawracamy nikomu głowy jakimiś problemami. Posiadamy więc moralne prawo do żądania wzajemności i nie nachodzenia wbrew naszej woli ..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znam wspaniałego księdza Grzesia, który ma wielki szacunek odnośnie osób po rozwodzie, zatem po jednym przypadku nie osądzajmy księży, PLISSSSSSSSS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIADZ zaczał wyzywać? Słowo przeciw słowu - jakoś ćwokom nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie go ksiedza tylko kopnal w dupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co nie wierzą są z PiS-u czyli ćwoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wy ksiedza zapraszacie, lepiej wam od tej wizyty skonczonej zubozeniem budzetu domowego??? co za durny, sklerykalizowany narod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ksiądz taka i parafia.Skoro on jest debilem i łazi po burdelach za pieniądze parafian to czego wymaga od ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pislam to pislam. Trzeba niszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...na przyszłość będą wiedzieli, że księdzu daje się 20 sekund, a później spuszcza psa ....Moi znajomi, pomimo prośby o "niezaszczycanie" ich tzw. wizytą duszpasterską, zostali narażeni na  zakłócenie miru domowego przez katabasa i po prostu poszczuli kanalię psem. Wątpimy, aby swój haniebny czyn powtórzył w następnym roku. Należy uszanować ludzi oraz ich wolę nieutrzymywania kontaktów z przedstawicielami Watykanu! W ten sposób unikniemy niemiłych, a wręcz upokarzających obie strony sytuacji!  Zarówno ja, jak i moi najbliżsi nie nachodzimy plebanii i nie zawracamy nikomu głowy jakimiś problemami. Posiadamy więc moralne prawo do żądania wzajemności i nie nachodzenia wbrew naszej woli ..  
  Przecież nikt Cie nie zmusza do przyjmowania księdza - mówisz nie dziękuję i tyle w temacie -czy każdą osobę szczujesz psem ? no chyba że miałeś taką informację na drzwiach / płocie zawieszoną -to OK wtedy bym to nazwał zakłócaniem miru - z drugiej strony zakłócanie miru jakoś zawsze kojarzy mi się ze sprawami sądowymi, opieką nad dzieckiem itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem z Piask Nie byłam u tych ludzi w domu, wiec nie mogę potwierdzić ich wersji, Natomiast byłam w kościele w pierwsza niedziele 2016 roku - występował wtedy chór . Byłam na galerce, na piętrze, Zachowanie proboszcza wobec niektórych chórzystów i organisty - skandaliczne, Zaczął im publicznie wytykać błędy - inne osoby stojące koło mnie tez to zauważyły -wstyd było na to patrzeć, Jak tak można ludzi traktować? Mógł im zwrócić uwagę po występie, bez świadków, ale nie przy wszystkich - Nie dziwne, że ludzie nie chcą już w chórze śpiewać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować, a na to miejsce wpuścić islam (bo próżni  nie będzie, nie masz co na to liczyć). Sytuacja od razu się poprawi bo już takiego komentarza nie napiszesz. 
  nie strasz nie strasz bo się zesr... i tak w ogóle twój proboszcz wie że  gadasz jak z PO. Oni też nas straszyli pisLAMEM....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś w te sensacje nie wierzę.Jeśli nawet do tego doszło to myślę,że wina leży po stronie rodziny. Ksiądz napewno nie przyszedł, aby zrobić awanturę.Jakoś o potulności rodzinki nic się nie pisze. Słowo przeciwko słowu. Jeśli chodzi o tzw.kopertę to widzę,że najwięcej jest krzykaczy (chyba 100%) wśród tych co nie przyjmują i nic nie dają. Więc od tych spraw wam wara-nie powinno was to obchodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...