Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cezar pozdrooo !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L...S...W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest żulernia i siada za kółko !!! ... A ty z góry co pozdrawiasz, to gdzie stoisz w Świdniku ??? Koło którego sklepu zbierasz na prytę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łosiu nic nie musze zbierać ale z chęcia po 15 moge sie z Toba spotkać i wyjaśnić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschód, czy jak ci tam kolesiu. Twój post można podciągnąć pod grozby karalne. Kierowany był do konkretnej osoby i jeśli wzbudzą u niej obawę spełnienia to masz zarzucik jak ta lala. A propos pal gumowca chłoptasiu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~CYC~ napisał:
Wschód, czy jak ci tam kolesiu. Twój post można podciągnąć pod grozby karalne. Kierowany był do konkretnej osoby i jeśli wzbudzą u niej obawę spełnienia to masz zarzucik jak ta lala. A propos pal gumowca chłoptasiu......
Ciekaw jestem czy mu dobrze wpiepszyli zanim go do szpitala dowieźli?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja. W dyby tego pijanego bydlaka, potencjalny zabujca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to były czasy chłopaków z ZOMO nawet nie pomyślałby o kopaniu a tym bardziej "bójce" policjantów.Ale cóż-nastały nowe porządki.Można tylko współczuć chłopakom, taka to już jest ta robota prawdziwych "gliniarzy".Trzymajcie się chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Ciekaw jestem czy mu dobrze wpiepszyli zanim go do szpitala dowieźli?.
Podejrzewam, że musieli odreagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYC czy jak Ci tam dzbanku podczep to sobie ale mózg ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak galgan przyjerzda na interwencje to bylo pewne ze bedzie afera ten A'la stroz prawa jest nieogarniety i pozbawiony myslenia kieruje sie tylko dwoma wykutymi na pamiec przkazaniami cyt. znalesc ,zniszczyc. kierowca byl pijany zrobil blad nic go nie wytlumaczy. Pozdro cezar i niepozdrawiam twojej wife która zadzwonila na ciebie do oficera dyzurnego o godz 0.34.z powodow dalej znanych. I zeby was niewierni zaatakowal kiedys galgan co wtedy napiszecie HWDP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, ze poparcie dla pijanych kierowców recydywistów króluje w naszym mieście, tajemnicą poliszynela jest oczywiscie fakt ze opisany kierowac miał zabrane prawko za jazde po pijaku i nie raz jezdził po pijanemu pomimo braku dokumentu, sama z okna widziałam- nie tylko ja zreszta, bo ludzie wrcajacy do domów zatrzymywali sie i "podziwiali" poczynania tego kolesia jak któregos razu jadac po pijaku cofał auto pod blokiem i rozbijał sie o auta na parkingu, gdy juz udało mu sie zaparkowac to gdy wysiadł ledwo stał na nogach. Akcje z zatrzymani tez widziałam i widziałam jak z tym gosciem uzera sie policjia i jak agresywnie zachowuje sie zatrzymany. Głupi jest i tyle, nic go nie tłumaczy a jego zonie i dzieciom to współczuje ze trafili na tak nieodpowiedzialna osobe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie Pani carmen jak sie nazywa osoba która siedzi w oknie [cenzura]!!!!! widze ze sie niepowiodlo w zyciu pani i odreagowac trza na innych. Napisz pani jeszcze ktorego okna maja ludzie unikac bardzo bym prosil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoleczniara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebra napisał:
wie Pani carmen jak sie nazywa osoba która siedzi w oknie [cenzura]!!!!! widze ze sie niepowiodlo w zyciu pani i odreagowac trza na innych. Napisz pani jeszcze ktorego okna maja ludzie unikac bardzo bym prosil.
Trudno nie podejsc do okna jak o pierwszej nad ranem wydziera sie ktos jak zarzynane zwierze przez prawie godzine i budzi pół osiedla, ciekwe jak wy kolesie bedziecie popierac waszego kumpla jak przyjdzie mu placic grzywne za zniszczone mienie, zrobicie wtedy zrzute? A co do mojego zycia to jest w najlepszym porzadku , gorzej z waszym "Cezarem", topi smutki w wódzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
carmen napisał:
Trudno nie podejsc do okna jak o pierwszej nad ranem wydziera sie ktos jak zarzynane zwierze przez prawie godzine i budzi pół osiedla, ciekwe jak wy kolesie bedziecie popierac waszego kumpla jak przyjdzie mu placic grzywne za zniszczone mienie, zrobicie wtedy zrzute? A co do mojego zycia to jest w najlepszym porzadku , gorzej z waszym "Cezarem", topi smutki w wódzie.
CARMEN cały WSCHÓD Cie pozdrawia i Twoje okno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenio napisał:
spoleczniara!
caly swidnik taki jest. zbudowac lotnisko, rozwalic im ta ich kulturke wiejska, wprowadzic kulture miastowa, niech sie prymitywy za lby lapia i dziwuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cezuaur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...