Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Propaganda dzieli ludzi”. Świdnicki Spacer w porze "Wiadomości" TVP

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 21:25 Powrót do artykułu
TY JESTEM Z WAS DUMNA !!! Chyba ci oczy mocherem P - dizielskim zaszły i Legion zobaczyłaś !!! Każ się leczyć dewoto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY JESTEM Z WAS DUMNA !!! Chyba ci oczy mocherem P - dizielskim zaszły i Legion zobaczyłaś !!! Każ się leczyć dewoto !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe. Osina, SLD-owski aparatczyk (nawet w komuszym rządzie był), karierowicz i antyklerykał, - obrońca wolności i wolnych mediów?????? Przebrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni :). Ja też mieszkam w Świdniku (Osina to mój rocznik) od urodzenia i chodziłem jako dzieciak na spacerach z kolegami ale tego Osiny jakoś z tamtych spacerów nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia wieku grubo powyżej 50-tki, podobnie jak na marszach KOD - czyli jedną nogą w grobie :-). Leśne dziadki, niedobitki po PRL z nudów wyszły na ulicę. To nie grzech. Ale wstyd :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda to jest w TVN na Faktach. Poza tym tylko 250 osób? Trochę to zakrawa na angielski humor, gdy UBecy zaczynają bronić "naszej" wolności. Ciężko walić ściemę w TVN i POlsacie, gdy TVP przedstawia argumenty nie do obalenia. Wreszcie mamy rząd, który dotrzymał obietnicy wyborczej. Teraz czas na kolejne zmiany... posłuchajcie Kukiza15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu dużo troli pisowskich. Od dawna nie oglądam tvp-pis. Świdniczanie mają rację. Olewawać tvp-pis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a temu/tej już nic nie pomoże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i temu też już nic nie pomoże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolszewia chce odebrać nam kraj TVP KŁAMIE to nowy reżim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To helikopterki wam odleciały!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto na tych eunuchów głosował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ubecja z rodzinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tlumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik! PiS demoluje nam Polskę, a na to nie ma zgody. TVP przypomina TV z lat osiemdziesiątych! Szczyle przywiezieni busikiem tego nie pamiętają. A że łatwiej jest powtarzać podrzucane hasła, niż myśleć - bezrefleksyjnie drą japy. Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna akcja. Kiedyś nie było wyboru, dziś wystarczy przełączyć TV na propagandę gorszego sortu czyli TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla Świdnika :-) w latach 80-tych to tu się zaczęło, może i tym razem stąd pójdzie? Dosyć psucia Polski przez Kaczyńskiego i spółkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tam ormowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik. Polacy się budzą jak za Solidarności. A psy szczekają ........ takie bojówki esbeckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kundle szczekają a karawana ( TVP ) jedzie dalej i ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Sokołowski to POkraczna gnida a nie manifestant. Idż cepie do w.c i oddaj kał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 13 z 31

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...