Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód zatrudni w przetargu

Utworzony przez Gość, 22 lutego 2011 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Zatrudniony w przetargu ma robić to samo, co średnio doświadczony urzędnik sądowy: protokołować rozprawy, wysyłać wezwania i ponaglenia, dołączać pisma do akt, wprowadzać dane do systemu informatycznego, upominać się o niezapłacone należności, sporządzać odpisy orzeczeń itp. W przetargu, sąd w każdym z 22 przypadków zamawia po 680 godzin pracy od 1 marca do 30 czerwca. Ma być wykonywana w dni powszednie od 7.30 do 15.30. W ogłoszeniu przetargowym sąd zapewnia, że bezpłatnie udostępni w swojej siedzibie stanowiska do wykonywania takich obowiązków. Praca ta jest tożsama z pracą wykonywaną przez pracowników zatrudnionych na umowę pracę, więc z mocy prawa umowa zlecenie jest umową o pracę. Co na to PIP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zastosować tą procedurę przy kolejnych wyborach prezydenta Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIP tyle, że póki nikt nie zgłosi oficjalnie, to oni nie podejmują czynności? Czyżby najciemniej pod latarnią?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby polactwo było zdolne do jakiejkolwiek współpracy, to by się polactwo dogadało i każdy wystartowałby w przetargu za, powiedzmy, 100000,01 zlotego brutto za godzinę, a jeden za 100000 zł. potem kaska by sie zwyciezca przetargu podzielil z pozostalymi. a tak pewnie trafi sie zwyciezca gotow zasuwac za puszke coli na godzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.