Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Niebezpieczne skrzyżowanie w Nowym Krępcu

Utworzony przez MOnika, 30 marca 2011 r. o 14:27 Powrót do artykułu
To jest rozbój w biały dzień!!! Wójt teraz zmowi że właścicielka drogi nie chce sie zgodzić, a jak było pisane pismo do niego to uzył argumentów, że wszystko jest zgdonie z przesami ruchu drogowego i nie ma zagrożenia dla życia i nie postawią lustra. Nie wiem komu wierzyć. Z drugiej strony jeśli właścicielka nie chce sie zgodzić, to ciekawe jak bedzie żyć jeśli tam ktoś zginie, bo ona nie chciała lustra. Opamiętania trochę. Osiedle coraz bardziej się rozbudowuje, więc może czas coś zmienić, a nie czekać śmierci jakiegoś człowieka by zmienić zdanie!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pana wójta!!! Wprowadzi ruch jednokierunkowy na ul. Kasztanowej i dzieci na rowerach, zamiast najkrótszą drogą do szkoły, będą zmuszone jechać dłużej i jeszcze bardziej ruchliwą ulicą. Wydaje mi się, że najwyższy czas na poszerzenie tych uliczek (mijać się trzeba polem), bo mieszkańców i uczestników ruchu przybyło i przybywa nadal w niezłym tempie, no chyba, że wójt wpadnie na pomysł żeby przestać wydawać pozwolenia na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt to wszyscy wiedza co robi ale ciemny naród glosuje na niego to umorzy podatek to dopłaci za wożenie dzieci to zrobi za nasze pieniądze kawałek żużlówki i tak się mści nad narodem i bierze kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kierowcy bez wyobraźni są niebezpieczni, a nie skrzyżowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, czemu robicie problem ? to są lokalne wąskie dróżki, i nie trzeba tam rajdować , tylko ostrożna jazda z ograniczonym zaufaniem, jak mówią przepisy - i będzie OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim którzy uważają, że to kierowcy są niebezpieczni to polecam przejechać się omawianą trasą. Łatwo napisać o czymś czego się nie widziało. A Panu wójtowi to może jednokierunkową pod domem zrobić? Najlepiej od strony gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Nowego Krępca napisał:
Wszystkim którzy uważają, że to kierowcy są niebezpieczni to polecam przejechać się omawianą trasą. Łatwo napisać o czymś czego się nie widziało. A Panu wójtowi to może jednokierunkową pod domem zrobić? Najlepiej od strony gminy
jechałem nie raz, widziałem jak jeżdżą kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ograniczenie do 40 jest i tyle sie powinno jechać, było by bezpieczniej. Ja bym jeszcze przed próg zwalniający walną i po kłopocie. Ale dla nie których czytelników widzę że najlepiej żeby tam ślimaka zrobić i może w ogóle dwupasmówke z ekranami dźwiękoszczelnymi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...