Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Plac został otwarty tylko na chwilę. "To jest bardzo dziwna inwestycja"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2019 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Buhahaha glosujcie dalej na antypolski PiS a bedziecie w zimie boso chodzic co chyba jednak i tak nie przeszkadzaloby moherowej ciemnocie byleby wiedzili zadowolenie na kraglutkich i jakze "aryjskich" buziaczkach Kaczki i ksiedza proboszcza;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary , nowy plac idealnie pasuje do otaczających go budynków , może teraz je również przebudują , drzewka w doniczkach , ani skrawka trawy , ławki bez oparć przypominające trumny wręcz zachęcają do wypoczynku zwłaszcza latem , jak beton się nagrzeje . Za żywopłot posadzony przy placu wzdłuż ul. Niepodległości podziękują kierowcy wyjeżdżający z ul. 3 Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na nich nie głosowałem.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto smie dopytywac o inwestycje na placu w Swdniku! Byla akcja beton teraz akcja opady sniegu.Czy w Swidniku na placu nawet snieg nie moze w zimie spokojnie polezyc? O co Wam chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam się nie da chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to badziewie było już poświęcone.Pytam??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaką karę dowalą wykonawcy za nie dotrzymanie terminu? Chyba nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie przestreganie terminów umownych, coś mi tu śmierdzi bo nie każdemu wykonawcy by takie uchybienie przepuścili bez kary. Roboty powinny zakończyć się w tamtym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Wielka plyta betonowa placu najprwdopodobniej zostala wylana jako lita.Nastepnie zostaly wykonane naciecia delatacyjne.Byc moze nie spodziewano sie tak niskich temperatur ,ktore moga zdeformowac poziom.Mam pytanie -czy o czas niekorzystania z placu bedzie wydluzony okres gwarancyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Wielka plyta betonowa placu najprwdopodobniej zostala wylana jako lita.Nastepnie  zostaly wykonane naciecia delatacyjne.Byc moze nie spodziewano sie tak niskich temperatur ,ktore moga zdeformowac poziom.Mam pytanie -czy o czas niekorzystania z placu bedzie wydluzony okres gwarancyjny?
 gwarancja t będzie po zakończeniu prac i odbiorze końcowym. a szczeliny dylatacyjne to robi się nawet wewnątrz budynków - popatrz po marketach czy galeriach handlowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczyło uzupełnić ubytki w płytach piaskowca i poprawić murki, a tak mamy betonową ślizgawkę , same płyty z piaskowca szydłowieckiego są więcej warte niż ten cały tzw "nowy plac"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej chodzi o to że wykonawca nie wyrobił się z uszczelnieniem masą elastyczną dylatacji między płytami betonowymi. Ściemniacz z tego piotrowicza... a tak na marginesie to wygląda to tragicznie...po prostu wylali beton...masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten plac wygląda..  tragicznie. Nawet jeśli na tą chwilę jest nieskończony to finalnie nie zmieni on jakoś znacząco już swojego wyglądu. Szkoda... p. s ja na obecnego (niestety) burmistrza nie głosowałem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik sie zwija i to widac gołym okiem. Teraz do tego dojdzie powiat z nieudacznikami u wladzy. Trudny czas przyszedl dla naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto to jeden wielki przekręt czy Reczka odda pieniadze wziete z Avi a dzieciaki musialy placic słono za treningi. A kaska sie rozeszla na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jeden wielki przekręt! Pomysł przebudowy placu wyskoczył nagle z nikim nie konsultowany a przeciez to duża inwestycja a tak szybko ja zatwierdzili.Dlaczego z innymi inwestycjami nie poszło im tak szybko.Temat placu się nagłośnił jak ludzie zobaczyli to cudo po chwilowym otwarciu na Świeto Niepodległości.Ciekawe tylko jakim prawem został otwarty ten plac?Ludzie weszli zobaczyli fuszerkę i zaczeli pisać do burmistrza.Ten odpowiadał że to kwestia gustu-jednym sie podoba drugim nie.Jak zaczęły sie dosyc masowe narzekania na tą "WIZYTÓWKĘ MIASTA" jak to Jakson nazwał,okzało się że plac jest niedokończony.Drugi termin to koniec listopada ale już takiego zaangażowania nikt tam nie widział,pojedyncze osoby szwędały sie po placu.Oczywiście nie skończyli a teraz kolejny termin 30 kwietnia.Na pytanie czy firma która wykonuje tą przebudowę poniesie jakąś karę-zero odpowiedzi.Poza tym kwestia tego betonu-kto to wymyslił gdzie to się takie coś stosuje?Obrzydliwstwo,to juz stary plac z tymi piaskowcami miał swój większy urok a tak zostaliśmy uszczęśliwieni przez naszego burmistrz i jego widzi mi się.Koszt 12 baniek za to badziewie,a tem sie chwali że dostanie dofinasowanie do tego bubla.Czy to jest zdrowe?.Kwestia lokali była nie raz poruszana,ale mieli to gdzieś nasze urzędasy.Ciekawe jeśli nastapi jakaś awaria mimo tego że wsszystko było wymienione pod tym placem-jak szybko sie dostaniecie do uszkodzenia?Piekna ta nasza wizytówka miasta,ale jeszcze piękniejsza jest gburowatość naszych władz-tak jak napisałem wcześniej"kwestia gustu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na informację czy wykonawca został rozliczony z przekroczenia terminu robót jeśli tak to w jaki sposób b powinien zapłacić kary umowne. Tyle uliczek jest nieutwardzonych w Świdniku, wywalili taką ogromną kwotę na ten plac, wybudowanych by było kilka ulic. Brak gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...