Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik w 2009 r: Powstaną nowe drogi i mieszkania socjalne

Utworzony przez Skalpel, 11 grudnia 2008 r. o 17:14 Powrót do artykułu
....już to widzę jak budują Klonową.Jak wybudują cała Klonową w tym roku to się publicznie na placu Bolka i Lolka wykastruję.ooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jeden slams stoi na klonowej teraz bedzie drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe, kiedy remont Jarzębinowej? Rano i po południu nie można tam przejść ani przejechać. Wszyscy do szkoły, lekarza, przedszkola, a na to wszystko kałuże, dziury i syf. Co rano pół miasta sie tam przewija a nikogo nie obchodzi taki meksyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peteros napisał:
A ciekawe, kiedy remont Jarzębinowej? Rano i po południu nie można tam przejść ani przejechać. Wszyscy do szkoły, lekarza, przedszkola, a na to wszystko kałuże, dziury i syf. Co rano pół miasta sie tam przewija a nikogo nie obchodzi taki meksyk.
ul.Jarzębinowa (nie wiem czy w całości) należy do S-ni Mieszkaniowej . Pani v-ce P. już raz zrobiła sobie kpiny z mieszkańców bloku nr 7 . A teraz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!! Co prawda bardzo pobieżnie , ale sprawdziłam. ŻADEN PROMINENT NIE MIESZKA PRZY UL. JARZĘBINOWEJ !!!!!!!!!!!!!! Zatem moi mili nie spodziewajmy się niczego dobrego . Nikt nam tej ulicy nie wyremontuje, gdyż "NIKT" nie jest zainteresowany. Moja mama złamała tam nogę - jedyna rada. Teraz chodzi uważniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peteros napisał:
A ciekawe, kiedy remont Jarzębinowej? Rano i po południu nie można tam przejść ani przejechać. Wszyscy do szkoły, lekarza, przedszkola, a na to wszystko kałuże, dziury i syf. Co rano pół miasta sie tam przewija a nikogo nie obchodzi taki meksyk.
Ja z Jarzębinowej !! Powiem tylko tyle,że wybierałem, ale nawet nie pamiętam kto reprezentuje we władzach Świdnika ul. Jarzębinową. Tym samym nie wiem kogo ponaglać o dbanie o nasze interesy ! Następnym razem DOKŁADNIE zwrócę uwagę. Ale próżne są nasze żale . Jestem przekonany, że NIKT /NIKT !!!!!/ nie czyta tych uwag i tak naprawdę nikogo to nie interesuje. Można walić głową w mur. Może nastanie taki dzień..."że mury runą,runą, runą....."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o ul. Jagiełły to już całkiem zapomnieli. Mieszkam tu 28 lat i ciągle czytam w wieloletnim planie inwestycyjnym, że kiedyś zrobią nam nawierzchnię. Uliczka na wprost kina, prawie w mieście, a taka wiocha aż wstyd. I jeszcze ul. Ściegiennego, tuż obok, z drugiej strony Wojska Polskiego. Ale kogo to obchodzi - lepiej w mieście wymieniać asfalty na kostki, bo tak jest ładniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak się paliło na Jagiełły to straż pożarna nie miała jak dojechać i jeszcze nie było hydrantów z wodą do gaszenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pisałam wcześniej "próżne żale".......przecież NIKT , kto mógłby coś pomóc tego nie czyta !!!!!!!!!! Przeszukałam FORUM - żadne "władze" nigdy nic nie odpowiedziały. Zastanówmy się jak ICH do tego zmusić ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak.... Jeśli da się zlokalizować jakiegoś decydenta w pobliżu naszych bolączek - trzeba go wywołać z imienia i nazwiska i zmobilizować do odpowiedzi..... Są oni osobami publicznymi , tak czy siak przez nas wybranymi. Niech przynajmniej odpowiedzą....... Zatem rozejrzyjmy się wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...