Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta ścieżka rowerowa co chwilę kończy się i zaczyna. Ale będą zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2018 r. o 22:35 Powrót do artykułu
Tak to jest, gdy dać głupkom dotacje na fajansiarskie i mało potrzebne przedsięwzięcia typu fontanna, toaleta publiczna ścieżka rowerowa wzdłuż lasu, zamiast prawdziwych inwestycji w rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Gminy przepalają setki tysiecy EUR z ujemną stopą zwrotu, czyli nie zostają na jej terenie żadne zyski , sama generując dług. MARNUJĄ KASE i OSZUKUJĄ LUDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legalnie przejeżdżać będziemy mogli. parami naturalnie i nie zamierzając zjeżdżać jak ktoś jedzie z naprzeciwka . bo przecież dialog na rowerze to podstawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swiete krowy zwolnione od myslenia. Wspolczuje kierowcom ktorzy beda probowac tam wjechal lub wyjechac. Jezdzilem tam rowerem nie raz i nie widze problemu zeby kilka razy przejsc na piechote. Co za debilna zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą to zmiany na gorsze. To jakaś klątwa wschodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy ktory ulegnie wypadkowi bedzie mógł liczyć na wysokie odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jezdzilem tam rowerem nie raz i nie widze problemu zeby kilka razy przejsc na piechote." - a jadąc samochodem masz problem, żeby zwolnić, rozejrzeć się i ewentualnie zatrzymać zatrzymać. Raz. Tylko raz, bo tyle razy przecina się DdR samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jezdzilem tam rowerem nie raz i nie widze problemu zeby kilka razy przejsc na piechote." Jak się jeździ w tempie 5 km/h i jest się tzw. chodnikowcem to można. Ale jak się jeździ rowerem na prawdę, tj. 30-40 km/h to na odcinku 100 metrów nie zdążysz się rozpędzić. Dlaczego na autostradzie nie robi się bramek co kilka kilometrów? Ja nie miał bym problemu, żeby zatrzymywać się 140km/h do zera co kilka kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wspolczuje kierowcom ktorzy beda probowac tam wjechal lub wyjechac." - jak się nie umie jeździć to trzeba oddać prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sytuacja z wczoraj ( stałem jako pieszy na przejściu ze ścieżką rowerową) : jadą samochody - mają zielone światło, jakieś sto metrów dalej jest rondo. Coś tam się z przodu porobiło,że się zakorkowało i jedno z aut zostało "dupą" na połowie ścieżki rowerowej. Rowerzysta( taki w kasku , z bajerami na rowerze itp) dostał zielone światło, rusza, podjeżdża do auta i bębni mu garściami w dach i wali krzywe teksty .... . Myślałem,że mu zap....lę za takie zachowanie. Buraki wybierają sobie tylko przestrzeganie takich przepisów które są im wygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak bywa, że wykorzystywane są środki na nieprzemyslane do końca projekty - daja trzeba brac, chyba takie jest założenie władz obecnie. Dlatego warto pomyslec nad zmianami, może młodzi, chętni pracy ludzie, zechcą słuchac mieszkańców i i ch potrzeb, realizować projekty które słuzyc będa mieszkańcom? Czytałam założenia Świdnik Wspólna Sprawa - jak do tej pory chyba najbardziej aktywnej grupy osób skupiających przedstawieiclei kilku partii. W samorzadach nie powinno być podziałów, a wspólne cele i tu tak jest w ich przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak bywa, że wykorzystywane są środki na nieprzemyslane do końca projekty - daja trzeba brac, chyba takie jest założenie władz obecnie. Dlatego warto pomyslec nad zmianami, może młodzi, chętni pracy ludzie, zechcą słuchac mieszkańców i i ch potrzeb, realizować projekty które słuzyc będa mieszkańcom? Czytałam założenia Świdnik Wspólna Sprawa - jak do tej pory chyba najbardziej aktywnej grupy osób skupiających przedstawieiclei kilku partii. W samorzadach nie powinno być podziałów, a wspólne cele i tu tak jest w ich przypadku.
ŚWS jest najrozsądniejszym w tej chwili wyborem. Nie ma chyba innej partii, na którą warto byłoby oddać w tej chwili głos. Mi, bardzo podoba się, że chcą zainwestować środki w program invitro. Inne partie nie są zbyt pozytywnie nastawione do tego typu pomysłów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...