Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahahah PCEZ to zwykła farsa, kilka lat temu konczyłem tą szkołe jako technik mechanik. Przez cały okres kształcenia jak i przed wmawiano nam ze nacisk kładziony będzie na obsługę i programowanie maszyn cnc. Dwie godziny tygodniowo z programowania w 4 klasie i to przed maturą? Tyle nam zaoferowali. Zawiodłem się bardzo, o maszynach cnc dowiedziałem sie tyle ze są i nauczyli nas pisac programy na proste detale na tokarki,4 lata zmarnowane bo nawet żadnego papierka o cnc nie dostałem. Bez poważania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasja, nauka i zaangażowanie - rokuje godziwą i sensowną przyszłośc tych młodych ludzi - pozostaje im gratulować i życzyć wytwałości w realizowanou coraz to nowych ambitnych pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez skończyłam tą szkołę, tyle nabiecywali tyle planów tyle och ach a co do czego to woda w usta. dno totalne. każdemu odradzam tą szkołę , bo człowiek zamiast się nauczyć czegoś to się daje zwieść obiecankom, ale co się dziwić... post-komunistyczna szkoła, żadna innowacja. stracone 4 lata, mogłam iść do liceum, miałabym ten sam efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GETTO 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skończyłem tę szkołę i dostałem się na polibudę. Przedmioty mechaniczne mam w paluszku; w przeciwieństwie do kolesi z LO. Szkołę bardzo miło wspominam i polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...