Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Świdniku przyjęli stanowisko ws. ideologii LGBT. W Lublinie wymiatali homofobię [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2019 r. o 18:51 Powrót do artykułu
Zboczenia trzeba leczyć. Na pewno jest na to jakiś sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda zjebów. Po co się tym afiszowac? Kogo obchodzi z kim chodzicie do łóżka? Do roboty byście się wzięli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby w XXI wieku min. 30% społeczeństwa była LBGTQZP+ jest cokolwiek dziwne. Ewolucja i postęp to tylko LGBTQZP+ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy protestujący wspierają też związki mężczyzna+koza (ew owca)? Wg mnie też to jest piękna miłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja zboczeń, nigdy ! Nikogo nie obchodzi gdzie i z kim się rypiecie, ale po co się z tym afiszować ? Naprawdę ludzi chcecie podk.rwić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjeby wszedzie widza homofobie tylko nie u siebie. Jak lubia babrac sie w gownie to niech to robia, ale niech sie z tym nie afiszuja, a ten pan radny niech szuka pedofili w urzedzie miasta warszawy ma tam duzo przykladow od prezydenta zaczynajac a nie w kosciele smiec jeden lowca hifa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać - tłumy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda zjebów. Po co się tym afiszowac? Kogo obchodzi z kim chodzicie do łóżka? Do roboty byście się wzięli.
 Twoi starzy nie lepsi zobacz jakiego chama wychowali że umie tylko ludzi obrażać na forach i nie ma dziewczyny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie. Po co się tym afiszować? Czy mam wystawić łóżko na środek Placu Litewskiego i promować hetero seksualność i żądać od tęczowej grupy, żeby przyjmowała stanowisko wobec mnie i większości w społeczeństwie? Bo ja chce tak i tak! Im więcej się pokazują tym więcej ludzie się na niech krzywo patrzą. Sami tworzą w ludziach ze zachowania, o których piszą na swoich broszurkach i plakatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no homofobiczne bagno wylało ... widać że jesteście ze świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie. Po co się tym afiszować? Czy mam wystawić łóżko na środek Placu Litewskiego i promować hetero seksualność i żądać od tęczowej grupy, żeby przyjmowała stanowisko wobec mnie i większości w społeczeństwie? Bo ja chce tak i tak! Im więcej się pokazują tym więcej ludzie się na niech krzywo patrzą. Sami tworzą w ludziach ze zachowania, o których piszą na swoich broszurkach i plakatach.
 Chętnie to zobaczę, z tego co słyszałem już dawno nie możesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolennicy i propagatorzy obojnactwa, zboczeń i nienormalności- oświećcie mnie. Co ciekawego jest w tym waszym wynaturzeniu że trzeba obnosić się z tym po mieście? Czy seksualne kontakty chłopa z chłopem, kobiety z kobietą, chłopa z kozą czy kobiety z bananem jest tak niezwykłe i ujmujące że trzeba do tego stworzyć partię, barwy /tęcza/ a może jeszcze ułożycie jakiś hymn? Musicie się z tym swoim wynaturzeniem obnosić i pokazywać dzieciom by je skrzywić psychicznie? O to wam chodzi? Co z tych waszych związków może się stworzyć co ulepszy życie innych? Pokazujecie coś co jest niezgodne z naturą i przyrodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Sodomia w Polsce nie przejdzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety gumofilce z gminno-powiatowych komitetów ZSL wspierają tęczową koalicję z LGBT - tylko patrzeć jak kaszaniaki zmienią partnerki na ... biedrońki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach tolerancji powinna obowiazywac obowiazkowa kastracja dewiantow i zakaz srania na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze sukcesy walki rodziców o bezpieczeństwo dzieci! × RADNI w LUBLINIE uchwalili deklarację „SAMORZĄD WOLNY od IDEOLOGII LGBT”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER DZIENNIK słowem nie wspomina o POwskim karygodnym głosowaniu za ACTA2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy UE-tuSSko-bandy chcą kontrolować internet, stąd ACTA2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zboczeńców bogiem i religią jest sex, zero rozumu dno moralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że znowu niepelnosprawni demonstruja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...