Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gminy przesadziły z opłatami za parkowanie. Pobierano je niezgodnie z prawem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 23:17 Powrót do artykułu
A nad jeziorem Firlej także okradają ludzi na parkingu każąc płacić w sobotę i niedzielę, a wójt Cieszko tylko zaciera łapki-bezprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga proszę sprostować kłamliwe informacje to nie gmina pobierała opłaty. Gmina nie jest właścicielem tej drogi i Rada Gminy mogła jedynie na wniosek zarządcy drogi podjąć uchwałę o ustanowieniu strefy płatnego parkowania. Uchwała po weryfikacji przez służby prawne wojewody została opublikowana w Dzienniku Urzędowym i obowiązywała przez pięć lat. Przez ten okres zarządca drogi zgodnie z prawem pobierał opłaty za parkowanie. To że prokuratura odmiennie od zespołu prawnego wojewody zinterpretowała zapisy ustawy skutkowało wystąpieniem do sądu a ten wydał wyrok, który z pewnością zarządca drogi będzie stosował. Przykre tylko, że Pan nie zasięgnął wiedzy u źródła. Wójt Gminy Włodawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie też nielegalnie nastawiali parkomatów i pomazali chodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka bezduszna patologia w pełni uzasadnia dążenie obecnego rządu (PiS) do wprowadzenia zmian w wyborach samorządowych! Ludzi glosujących na kandydatów nie gwarantujących troski o nasz wspólny los powinno się pozbawiać prawa wyborczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Eugeniusza to może od razu ich do gazu co się będą plątać po świecie i przeszkadzać wyborcom PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.