Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Pobili i zgwałcili swojego kolegę nad jeziorem. Katowali go przez cały dzień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2019 r. o 19:36 Powrót do artykułu
Dlaczego mowa tylko o tych typach dziewczynę też do więzienia,pewnie dostanie 15 za współudział lub podżeganie i wyjdzie po 7 chore to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać ich ryje odebrać prawa obywatelskie ile jeszcze razy wymiar sprawiedliwości będzie bronił wyrzutów społecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za takie coś z miejsca powinna być szubienica dla nich wszystkich. nie ma co się patyczkować z takimi zwyrolami bo oni wyjdą na wolność jeszcze bardziej zdeprawowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa, a dziewczyna Pana Damiana O wozi się po Suchowoli i ćpa:))) dodatkowo rodzice, „wykupili ja”:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opublikować wizerunki i dane. S***syństwo - współczuję ich matkom że urodziły takie potwory. Nieludzkie potwory. Zwierzęta się lepiej zachowują. 12 lat ? Leżenia na pryczy z fujarą do góry całymi dniami i dostawania żarcia za Nasze podatki ? Takiego wała jak ruski c***. Całe to towarzystwo do przymusowych prac i ciężkich warunkach za***ać, a cały zysk z pracy na odszkodowanie dla tego co został tak oprawiony.. oprawiony nie tylko cielesnie ale również psychiczne do końca życia. Aa i zapomniałam dodać, systematyczne kary cielesne w pakiecie dla tych oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary sa smieszne mam nadzieje ze chlopaki z zk.dadza im w *** kijem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ich teraz w celi penetrują, aż im du** porozrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Greta to na wolności lata. Normalnie do szkoły chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze na pewno nie ma czegoś takiego jak "Bezedura" a po drugie dla nerwowo-umysłowo chorych nie ma innego wyjścia jak dożywotni pobyt w zakładzie Psychiatrycznym ze względu na to że jest to ciężka nie uleczalna choroba psychiczna na którą nie ma lekarstwa oprucz silnych leków uspokajających mi mo których pacjent przebywa pod 24h obserwacją specjalistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 12 lat ?? "Dożywotnie Leczenie Psychiatryczne" Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego – jeden z największych i najstarszych w Polsce zakładów psychiatrycznych. Znajduje się przy ulicy Poznańskiej 15 w Gnieźnie ... bez jakich kolwiek przepustek nawet jedno dniowych!!!!
 Bezedura! Nie ma czegos takiego jak dozywotni pobyt. Nawet po kilku latach te odpady moglyby stamtad wyjsc, w dodatku z czysta kartoteka (nie karany). Tylko wyrok i wiezienie. Choc w tym przypadku mam nadzieje, ze nie dozyja konca wyroku, bo takich zwyrodnialcow nawet w pierdlu nie lubia...
po pierwsze na pewno nie ma czegoś takiego jak "Bezedura" a po drugie dla nerwowo-umysłowo chorych nie ma innego wyjścia jak dożywotni pobyt w zakładzie Psychiatrycznym ze względu na to że jest to ciężka nie uleczalna choroba psychiczna na którą nie ma lekarstwa oprucz silnych leków uspokajających mi mo których pacjent przebywa pod 24h obserwacją specjalistów -a jak nie siedziałeś/aś ani tu ani tam to niepisz bzdur-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa wlasnie "KOLEDZY" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi ludźmi ewidentnie jest coś nie tak. W ogóle nie powinni wychodzić bo bardzo wątpię że zmienia się. Powinno się im zrobić to samo. Najlepiej powiedzieć że bałam się czy bałem się dlatego nic nie zrobiłem. Razem pili razem się bawili j razem się znęcali. Wszyscy są tak samo nienormalni i powinni dostać najwyższy wymiar kary .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdź w google i wpisz greta p wisznice ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są koledzy? Dzicz. Zwierzęta mają więcej empatii niż to towarzystwo. Teraz na prawdę człowiek się zastanawia czy może komukolwiek zaufać. Cud, że chłopak przeżył. Ale trauma zostanie do końca życia. Ja bym takim, wszystkim z osobna zrobiła to samo. To by była najlepsza nauczka. Ale może w więzieniu ich czegoś nauczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa się jeszcze nie odbyła i jak zwykle dziennik "ubarwnił artykuł" gazeta nie zna do końca szczegółów i nie było żadnej próby samobójstwa ... Niech zadecyduje sąd i niech wyda sprawiedliwy wyrok i ukaże tak jak trzeba. A Wy ludzie ogarnijcie się bo nie którzy z Was mają większą wyobraźnię od nich! Pisać głupie komentarze  każdy potrafi,, ale akurat nad tą sprawą trzeba dobrze się zastanowić .. I zadać sobie pytanie dokąd ten świat prowadzi... Wpisywanie komentarzy na temat rodzin jest nie odpowiednie , nikt z nas nie wie czy nie znajdzie się kiedyś na ich miejscu, więc zastanówcie się ludzie nad tym co piszecie,, czasami mamy gorsze problemy w domu ale oczywiście ich nie widzimy, ale to że dzieje się u kogoś to zawsze człowiek dostrzega i komentuje !!  Zacznijmy więcej poświęcać uwagi dzieciom, bo dzisiejszy świat tabletów i smartphonów napewno ich nie wychowa!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...