Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera przed Festiwalem Kultury Włoskiej, czyli jak zrobili artystów na szaro

Utworzony przez Jakiś nieuk nie chórzysta, 26 maja 2009 r. o 22:59 Powrót do artykułu
** napisał:
A właśnie, skąd taka liczba 700 osób, które przewinęło się przez chór w przeciągu tych 25 lat, gdzie one są? Czego ich do tej pory nie ma?... może każdy z osobna miał dość takiego traktowania przez takie „kierownictwo” jak parę przydupasek u boku dyrygentki , które nadal zostały i które w dalszym ciągu ją podjudzają!!! Wam już się w dupach poprzewracało nie tylko w głowach, żeby tak traktować ludzi jak przedmiot. Chórzysta to nie tylko instrument jak np. skrzypce P. dyrygent. Czy nie można było jak odpowiedzialny człowiek powiedzieć, że nie chce się już współpracy z tymi ludźmi i podziękować? Jak takie postępowanie świadczy o tej kobiecie… to nie tędy droga! Życzę powodzenia w szukaniu osób do nowego składu, które tak chętnie będą oddane i podporządkowane dyrygentce jak Ci chórzyści, i to na tyle lat, i nie tylko na jeden koncert!!!
Dziecko nie używaj brzydkich słów . A wy czemu nie mówiliście że szukacie innego dyrygenta . Juz od dawna. Przypomnij sobie wpisy na portalach " jesteśmy rodziną bez niej ". To nie przydupaski sa kierownictwem , może ty chciałbyś być ale nie masz o tym bladego pojęcia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
** napisał:
A właśnie, skąd taka liczba 700 osób, które przewinęło się przez chór w przeciągu tych 25 lat, gdzie one są? Czego ich do tej pory nie ma?... może każdy z osobna miał dość takiego traktowania przez takie „kierownictwo” jak parę przydupasek u boku dyrygentki , które nadal zostały i które w dalszym ciągu ją podjudzają!!! Wam już się w dupach poprzewracało nie tylko w głowach, żeby tak traktować ludzi jak przedmiot. Chórzysta to nie tylko instrument jak np. skrzypce P. dyrygent. Czy nie można było jak odpowiedzialny człowiek powiedzieć, że nie chce się już współpracy z tymi ludźmi i podziękować? Jak takie postępowanie świadczy o tej kobiecie… to nie tędy droga! Życzę powodzenia w szukaniu osób do nowego składu, które tak chętnie będą oddane i podporządkowane dyrygentce jak Ci chórzyści, i to na tyle lat, i nie tylko na jeden koncert!!!
Nie używaj brzydkich słów dziecko. Zabolało . Przypomnij sobie wpisy na portalu " jesteśmy rodziną bez niej " . Przydupaski to nie kierownictwo , nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże jakie zatroskanie. Nie martw sie będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy chór Rezonans powinien się skrzyknąć, przyszlifować stary repertuar i wystąpić na tym festiwalu. Bez pani S. Tak byłoby najuczciwiej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie używaj brzydkich słów dziecko. Zabolało . Przypomnij sobie wpisy na portalu " jesteśmy rodziną bez niej " . Przydupaski to nie kierownictwo , nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.
Nie wiem, co pisano na jakimś portalu i do jakiej sytuacji miało to odniesienie, ale wiem jedno: ludzie w tym chórze byli wspaniali i tylko za wyjątkiem co do niektórych takich osób jak wyżej cytowanych odczułem niesmak. Dobrze, że odeszłem przed tą całą sytuacją! Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...."Zawiesiłam działalność chóru - przyznaje. - Pojawiła się jednak szansa, aby pokazać się na festiwalu. Taką propozycję dostałam na początku maja z Ratusza. Chcę to zrobić z zespołem, który taki ciężar udźwignie. Nie muszę się tłumaczyć, jak to zrobię. Ale znajdę takich, którzy np. czytają nuty. A byli chórzyści widzą tylko czubek własnego nosa"... Może i taka jest prawda,ale na jakiej podstawie zawieszony chór dostał w marcu 2009r dofinansowanie z Urzędu Miasta w Zamościu na stowarzyszenia i organizację działalności w zakresie kultury i turystyki: - Stowarzyszenie na rzecz Chóru Rezonans; (koncerty w ramach Triduum Caecilianum - 9 tys. 500 zł) - to powód na zajęcie się sprawą przez UM Zamość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mógłby ktoś dyrygentkę z chórzystami pogodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz się obawiam, że przy takich ambicjach Pani Dyrygent opuści chór w Komarowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na miejscu nowych chórzystów,zrezygnowałbym ze śpiewania z taką okropną dyrygentką, bo to zupełny obciach.Starzy powinni znaleść nowego chórmistrza lub dyrygenta i śpiewać dale pod starą nazwą.Pewnie teraz jak nie będą tyranizowani przez tą Saturską to będzie im spiew wychodził jeszcze lepiej.Zamość jest z wami !!!Powodzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
** napisał:
A właśnie, skąd taka liczba 700 osób, które przewinęło się przez chór w przeciągu tych 25 lat, gdzie one są? Czego ich do tej pory nie ma?... może każdy z osobna miał dość takiego traktowania przez takie „kierownictwo” jak parę przydupasek u boku dyrygentki , które nadal zostały i które w dalszym ciągu ją podjudzają!!! Wam już się w dupach poprzewracało nie tylko w głowach, żeby tak traktować ludzi jak przedmiot. Chórzysta to nie tylko instrument jak np. skrzypce P. dyrygent. Czy nie można było jak odpowiedzialny człowiek powiedzieć, że nie chce się już współpracy z tymi ludźmi i podziękować? Jak takie postępowanie świadczy o tej kobiecie… to nie tędy droga! Życzę powodzenia w szukaniu osób do nowego składu, które tak chętnie będą oddane i podporządkowane dyrygentce jak Ci chórzyści, i to na tyle lat, i nie tylko na jeden koncert!!!
Nie używaj brzydkich słów dziecko . Zabolało . Zajmij sie pracą . każdemu wolno pisać . I tak nic to nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chórzysta napisał:
Ja na miejscu nowych chórzystów,zrezygnowałbym ze śpiewania z taką okropną dyrygentką, bo to zupełny obciach.Starzy powinni znaleść nowego chórmistrza lub dyrygenta i śpiewać dale pod starą nazwą.Pewnie teraz jak nie będą tyranizowani przez tą Saturską to będzie im spiew wychodził jeszcze lepiej.Zamość jest z wami !!!Powodzenia!!
Nakręcajcie się. Wspaniali chórzyści. Koń by sie uśmiał. Równiez życzę powodzenia i przetrwania próby czasu w nowym zespole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówimy zgodnym chórem! Damy sobie radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety amatorzy nie daliby rady ..............jest ok 20 poważnych ,trudnych utworów ktorych w życiu nie zaśpiewają ,a na pewno w tak krótkim czasie ,musza to zrobic zawodowi muzycy ,ktorzy znają nuty ,liczą takty ,wiedzą kiedy wejść bo w międzyczasei gra orkiestra i czują skomplikowane rytmy ,a poze tym dochodzi jezyk włoski .Amatorzy tego się nigdy nie nauczą !!!!!!!!!!!! Nie masz szans. A jak sie rozstali z bylym dyrygentem to inna sprawa ,ktora nie ma znaczenia na festiwalu ,bo nawet gdyby pękli to nie zaśpiewają. My możemy ustąpic i bierzcie nuty amatorzy i dajcie radę!!!!!!!!!! hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaa.......... w Zyciu..............tlukliscie 3 kawalki 4 miesiace ,a teraz przez 3 tyg trzeba zrobić 20 skomplikowanych pod kazdym wzgledem utwórów .Bierzcie sie !!!!!!!!!!!! Chyba trzeba popatrzec szerzej na promocje miasta i schować swoja głupia ambicję ,która nie przeklada sie na umiejetnosci .Tu nie ma miejsca na senstymenty ,trzeba stanąć i śpiewać,bo miasto tego potrzebuje ...............A wy maluczkie chłopki co???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni 26.05.2009: „Wszystko zaczęło się pod koniec ub. roku, kiedy to Alicja Saturska, dyrygent i kierownik "Rezonansu”, oświadczyła, że ze względu na zły stan zdrowia zawiesza działalność zespołu. Chórzyści musieli oddać nuty i stroje. Zrobili to. Ale byli zaniepokojeni. /…/ Co na to Alicja Saturska? - Zawiesiłam działalność chóru - przyznaje. - Pojawiła się jednak szansa, aby pokazać się na festiwalu. Taką propozycję dostałam na początku maja z Ratusza. Chcę to zrobić z zespołem, który taki ciężar udźwignie. Nie muszę się tłumaczyć, jak to zrobię. Ale znajdę takich, którzy np. czytają nuty. A byli chórzyści widzą tylko czubek własnego nosa.” - Bo może widzą chęć samorealizacji i społecznikowską misję a nie kasę? No właśnie, to jak to jest z kasą dla chóru ZAWIESZONEGO , kto takie projekty pisał i kto akceptował: >/marzec 2009/ Dofinansowanie z Urzędu Miasta w Zamościu na stowarzyszenia i organizację działalności w zakresie kultury i turystyki: - -Stowarzyszenie na rzecz Chóru „Rezonans” (koncerty w ramach Triduum Caecilianum - 9 tys. 500 zł) - to powód na zajęcie się sprawą przez UM Zamość !!! >/kwiecień 2009/ Urząd Marszałkowski w Lublinie wesprze organizacje działające w dziedzinie kultury w Zamościu. Pieniądze te zostaną przeznaczone na realizację 11 zadań w okresie kwiecień - grudzień 2009 roku: - Stowarzyszenie na Rzecz Chóru "Rezonans" w Zamościu - 6 tysięcy złotych na 6. Triduum Caecilianum ?????????? Tygodnik Zamojski 27.05.2009: "Tak w historii Chóru "Rezonans" już przecież było..... Ale póki jest Alicja Saturska "Rezonans" będzie istniał, nawet jeśli ktoś myślał że będzie inaczej" - już raz w historii chóru ten język słyszałam i też oddawałam strój do ZDK… Dziś podobno ten „znamienity głos czytający nuty” znów jest w chórze. Jak to się ma z celem stowarzyszenia: integracja ludzi o zamiłowaniach muzycznych, wychowywanie i kształcenie członków Chóru dla wykonywania utworów polskich i innych narodów??????????? chyba, że cel stowarzyszenia zmieniony zostały w KRS - ie bo adres nie, choć ostatnio częściej kierownictwo Rezonansu ćwiczy na zamojskim OSiR /rozumiem, że chodzi o kondycję fizyczną przed letnim sezonem koncertowym/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety amatorzy nie daliby rady ..............jest ok 20 poważnych ,trudnych utworów ktorych w życiu nie zaśpiewają ,a na pewno w tak krótkim czasie ,musza to zrobic zawodowi muzycy ,ktorzy znają nuty ,liczą takty ,wiedzą kiedy wejść bo w międzyczasei gra orkiestra i czują skomplikowane rytmy ,a poze tym dochodzi jezyk włoski .Amatorzy tego się nigdy nie nauczą !!!!!!!!!!!! Nie masz szans. A jak sie rozstali z bylym dyrygentem to inna sprawa ,ktora nie ma znaczenia na festiwalu ,bo nawet gdyby pękli to nie zaśpiewają. My możemy ustąpic i bierzcie nuty amatorzy i dajcie radę!!!!!!!!!! hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaa.......... w Zyciu..............tlukliscie 3 kawalki 4 miesiace ,a teraz przez 3 tyg trzeba zrobić 20 skomplikowanych pod kazdym wzgledem utwórów .Bierzcie sie !!!!!!!!!!!! Chyba trzeba popatrzec szerzej na promocje miasta i schować swoja głupia ambicję ,która nie przeklada sie na umiejetnosci .Tu nie ma miejsca na senstymenty ,trzeba stanąć i śpiewać,bo miasto tego potrzebuje ...............A wy maluczkie chłopki co???????????
"Rezonans" był od samego początku i jest nadal wyjątkowy ze względu na swój amatorski profesjonalizm. To co, ze względu na jakiś jeden koncert trzeba było rozwalać całą grupę? Było sobie stworzyć nowy zespół składający się z profesjonalistów. A NOWY SKŁAD... NOWA NAZWA!!! "Rezonans" był stworzony dla amatorów, miłujących muzykę i śpiew. I nikt nikomu nie broni promować miasta w taki czy inny sposób. Każdy to robi jak potrafi najlepiej. A chór robił to bardzo dobrze!!! I nie ma co się oszukiwać, że poszło o to, że chór się już nie nadaje... ale jak zwykle o pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiadomo o co chodzi to w większości przypadków chodzi o kase, ale czy i tym razem tak jest to trudno ocenić, faktem jest jednak że przez ostatni czas pani dyrygent traktowała ludzi -przepraszam właściwie to ich nie traktowała, nie rozumiem tylko jak taka kobieta z klasą potraktowała tych ludzi , jak im teraz popatrzy w oczy jeśli nadarzy się jeszcze taka okazja, bo ja sobie nie wyobrażam,jestem za tym by przy najbliższej okazji tj. WŁoska Noc Operowa w trakcie koncertu chorzyści "byli" przynieśli transparenty w ramach prostestu, nie chciałabym być wtedy w skórze pani dyrygent oraz podróbki chóru Rezonans !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwas. Przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,////////jestem za tym by przy najbliższej okazji tj. WŁoska Noc Operowa w trakcie koncertu chorzyści "byli" przynieśli transparenty w ramach prostestu, nie chciałabym być wtedy w skórze pani dyrygent oraz podróbki chóru Rezonans !.......... Podróbka śpiewania to był Rezonans!!!!!! A niech sobie krzyczą //////////bedzie weselej ...............toż to impreza rozrywkowa .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna reklama dla imprezy i chóru ................mam nadzieje ,że będą wszystkie bilety sprzedane..............nie ważne jak mówią ,ważne ,że MÓWIĄ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartością tego chóru było to, że jego członkowie mogli rozwijać swoją pasję: muzykę. Teraz taka możliwość została im zabrana. To było nieodpowiedzialne, zrobiono jak zwykle, po zamojsku. Kiedy wreszcie dorośniemy, aby widzieć więcej niż właśnie czubek swojego nosa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...