Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów! Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie. Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze. Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją? Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha autobus rozje*any a WSK jak nowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MASZ COŚ DO MIESZKAŃCÓW WSI TO PODAJ ADRES PODJADE I Z TOBĄ PODYSKUTUJE NA TEN TEMAT ŚMIECIU ZAWSZONY.PEWNIE TWOJA STARA DAJE D.. ZA BIEDRONKĄ A OJCIEC ROBI ZA PAROBKA NA WSI.MAM NADZIEJE ŻE CIE pier***... AUTOBUS JAK BĘDZIESZ PO ZASIŁEK ZApier***A.....H...CI W DU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty mario jestes zwyczjnym pustakiem z miasta... Mogli by Twoi starzy zginac dwoje rodzicow niedorozwoja mniej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wszystkim ale to nie jest WSK!Stawiam na Czeską CZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice tych gnojków się pytam ??? Zabrać dzieciorobom prawa rodzicielskie a gdy jełopy dojdą do siebie umieścić w izolatce w domu dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mario"zabawne jest to,że kiedyś twój stary też jezdził WS-ką i pochodzi ze wsi!!!!!!!!!!!!Ha,ha,ha....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przejaw inteligencji autora artykułu - TO NIE WSK TYLKO CZ 175 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozpowszechniacie nieprawdziwe fakty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Kolejny przejaw tego, że wieśniaki nie mają mózgów! Szkoda, że przeżyli, 3-ch deb***i więcej na świecie. Ludziom ze wsi powinno się stawiać 10m mury, aby odgrodzić ich od społeczeństwa - to są nie wykształcone prościuchy, którzy swoją mądrość pokazuja jazdą w 3-ch bez kasków na motorze. Czy te wiesniaki kiedykolwiek zmadrzeją? Ale co wymagać od prostaków co ledwo podstawówkę skonczyli, a zawodówka to ich szczyt marzen.
Mario, zanim innym zarzucisz "nie wykształcenie" poćwicz ortografię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wieśniaki z Hrubieszowa a to duże miasto. ojciec matkę na zabawie w Kocudzy zapoznali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
jestem wieśniaki z Hrubieszowa a to duże miasto. ojciec matkę na zabawie w Kocudzy zapoznali...
Poprawnie pisze się jestem wieśniak z Hrubieszowa, a nie wieśniaki hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa napisał:
Poprawnie pisze się jestem wieśniak z Hrubieszowa, a nie wieśniaki hehe
Poprawnie pisze się (i mówi) - jestem wieśniakiem z Hrubieszowa. Przyganiał kocioł garnkowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
JAK MASZ COŚ DO MIESZKAŃCÓW WSI TO PODAJ ADRES PODJADE I Z TOBĄ PODYSKUTUJE NA TEN TEMAT ŚMIECIU ZAWSZONY.PEWNIE TWOJA STARA DAJE D.. ZA BIEDRONKĄ A OJCIEC ROBI ZA PAROBKA NA WSI.MAM NADZIEJE ŻE CIE pier***... AUTOBUS JAK BĘDZIESZ PO ZASIŁEK ZApier***A.....H...CI W DU...
I tu wlasnie dales kolejny przykład tego jak wieśniaki są ograniczonymi ludźmi. To że ty powstałeś podcas stosunku "za biedronką" to szczerze ci wspolczuje . . . idz do Opieki to może z tego powodu Ci zasiłek przyznają, za wypaczenie społeczne wskutek spłodzenia w wyniku "dawania dupy za biedronką". Chetnie bym ci podal adres, ale szanuje swoja prywatność przed takimi śmieciami jak ty łachudro! poza tym mam za drogi chodnik przed domem abys mogl swoimi obsranymi butami go brudzic! tak wiec idź pilnuj matki za biedronka, żeby ci brata nie slodzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
A Ty mario jestes zwyczjnym pustakiem z miasta... Mogli by Twoi starzy zginac dwoje rodzicow niedorozwoja mniej..
a w niedziele sie wyspowiadaj mendo z tego co życzysz innym - swołoczo wiejska! Wsiury do kompa sie dorwały i kozaczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To CZ 175 a nie WSK, czy nikt w prasie nie wie jak wygląda WSK, w kurierze to samo aby przepisują od siebie artykuły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
To CZ 175 a nie WSK, czy nikt w prasie nie wie jak wygląda WSK, w kurierze to samo aby przepisują od siebie artykuły
To jest WSK czwórka-spójrzcie na siedzenie które jest pechylone-Cezeta ma 2 stopniowe siedzenie czyli wyprofilowane dla pasazera wyzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
jestem wieśniaki z Hrubieszowa a to duże miasto. ojciec matkę na zabawie w Kocudzy zapoznali...
Ty Mario to ty jesteś pier***ony Ukrainiec zakuta pało ap ropo Hrubieszów to nie miasto to PGR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te barany nieodrozniaja cz od wsk he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha!Ha!-Narol Pany! A jak zwali się Ci młodzieńcy z Narola i dokładniej skąd byli?-z samego Narola? Lublin pozdrawia Narol! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest WSK czwórka-spójrzcie na siedzenie które jest pechylone-Cezeta ma 2 stopniowe siedzenie czyli wyprofilowane dla pasazera wyzej.
W życiu chyba nie widziałeś WSKi ani CZki z bliska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...