Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj: Fałszywa pielęgniarka ukradła staruszkowi 100 tys. zł

Utworzony przez To jest Polska wlaśnie, 24 maja 2010 r. o 13:43 Powrót do artykułu
Żeby teraz dziadek się zawału nie nabawił. Bo rozumem już nie zgrzeszył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie że chłopi są biedni. Nie płacą podatków ,nie płacą zusu i maja casch!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd "pielęgniarka" wiedziala,że dziadek ma tyle kasy?Czy przypadkiem dziadek nie był wcześniej u spowiedzi i nie pochwalił się plebanowi że ma "trochę" pieniędzy na czarną godzinę? A swoją drogą to ogromne świństwo ze strony złodzieji,którzy w bezczelny sposób okradają staruszków.Takich złodzieji powinno się eliminować ze społeczeństwa,lub obcinać dłonie,aby więcej nie kradły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność na "nowe ciuchy" go zgubiła. Jakoś mi go nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żal mi go. Ten biedny staruszek co miał 100 tys zł oszczędności jeszcze wyciągał łapę po pomoc państwową? Niektórzy ludzie to za grosz honoru i poczucia własnej wartości nie mają. Druga sprawa to idiota co trzyma 100 tys zł w domu w gotówce praktycznie zasługuje by go okraść. Zgubiła go chciwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, ze dziadek to w szufladzie miał sto a nie sto tysięcy złotych. Sciema na maxa. Gdyby miał tele pieniędzy to córka juz dawno by go ogoliła. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tatuś Palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Coś mi się wydaje, ze dziadek to w szufladzie miał sto a nie sto tysięcy złotych. Sciema na maxa. Gdyby miał tele pieniędzy to córka juz dawno by go ogoliła. Żal.pl
To jest Biłgoraj. Raczej miał 100000 zł. a nie sto.Kilka miesiecy temu ktos zgubił na ulicy olbrzymia ilośc pieniedzy. Pomimi wielokrotnych apeli w mediach nikt sie nia zglosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziadek aby zasłużył na posiadanie takiej kasy? Nawet jeśli to pewnie nie żałuje. Skoro trzyma ją w szufladzie pewnie stary śpi na kasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kradzież w piątek, info, rysopis i opis ciuchów /?!?/ we wtorek. Brawo dzielna Policja. A może wiedzą że to ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...