Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trudno po tym krótkim art., którejś stronie przyznać rację. Ale po tym jak zostałem potraktowany przez policję gdy zostałem okradziony jestem wstanie uwierzyć studentom. A czekając w komisariacie na złożenie zeznań, mogłem się jeszcze nieźle poduczyć od dyżurnych jeżeli chodzi o słownictwo na k..., ch..., itp. Panowie wogóle nie zwracali uwagi na to, że siedział również mały chłopiec, któremu ukradziono komórkę. Chłopak nieźle się podszkolił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nagranie można zawsze zmontować na podwórku.. czego nie robi się dla sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja ! Bić zaszczanego dresiarza w bejsbolówce i patrzeć czy krew równo sika a jak nie sika to ścieżka zdrowia i osiemdziesiątki w ruch !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam widziałem zachowanie gwiazdy puławskiej policji z jednym z barów w Puławach. Siedział z kolegami nachlany w barze (policjant też człowiek więc może), ale potem czepiał się do wszystkich i dziewczyn i chłopaków. Potem odwrócił się w stronę płotku na ogródku lokalu wyjął faje i zaczął sikać. Policja powinna wziąć się za swój wizerunek bo jak taka osoba ma pilnować bym ja przestrzegał prawa i porządku, zwykły cham i prostak ale z odznaką to kozak. Ostatnio największe sukcesy policji to łapanie pijanych rowerzystów (czasem fakt to zagrożenie) i małolatów z piwem i lufką trawy. I jak policja ma wzbudzać szacunek i zaufanie skoro w jej szeregach chamów idiotów i cwaniaków nie brakuje? (w innych zawodach też ale oni powinni być wzorem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarz a nie PAN i w tym Policjant miał rację. A Policjantów będzie coraz mniej i będą coraz bardziej znerwicowani, w końcu któryś rzeczywiście takiemu jołopowi wp**** bo trudno słuchać tych bzdur. Ha, "Biłgoraj jeśli chodzi o miejscowość". Elokwentny się znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie tych wszystkich policjantów to będzie wreszcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wg mnie ten chłopak (Adam S.) nie miał prawa nagrywać, a później udostępniać nagrania bez zgody i wiedzy osób, które w nim uczestniczyły. Nie wiem jak ujęte jest to w kodeksie prawa, ale wydaje się mi, ze powinno być tak jak napisałem powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie aspirancie to,że nie wierzy pan i broni kolegów to dla nas nic nowego.Doskonale wszyscy pamiętamy jak cała lubelska policja ze związkami zwodowymi policjantów na czele bronila kolege policjanta gwaciciela.Widocznie lubicie przestępców w swoich szeregach.Pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wg mnie ten chłopak (Adam S.) nie miał prawa nagrywać, a później udostępniać nagrania bez zgody i wiedzy osób, które w nim uczestniczyły. Nie wiem jak ujęte jest to w kodeksie prawa, ale wydaje się mi, ze powinno być tak jak napisałem powyżej.
Jeżeli uczestniczysz w rozmowie możesz nagrywać udostępniać co ci się podoba. Nie możesz nagrywać rozmowy czy czegoś innego jeżeli w tym czymś nie uczestniczysz ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal sluchac takiego pajaca, mleko pod nosem i kaze sie panem tytulowac. Slychac na nagraniu, ze ten "pan" student (pwenie I rok na jakiejs prywatnej uczelni)[/quote] I co ma do tego wykształcenie? Widać miał olej głowie, skoro dał radę włączyć dyktafon i nikt tego nie zauważył. Po pijaku, to nie sądzę, że dałby radę. [quote]a w społeczenstwie nadal pokutuje stereotyp niedouczonego policjanta.
No sory, ale to nie jest stereotyp. Żeby nie wiedzieć, jak się np. sprawdza numer seryjny telefonu? Idź się uczyć, broń kolegów dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa mieszkam w Biłgoraju od marca i powiem szczerze że bardziej niekompetentnych i chamskich policjantów ze świecą szukać !!! Są nieuprzejmi, chamscy, opryskliwi i robią łachę ze wszystkiego chociaż biorą za to pieniądze. Panowie Policjanci z sitwy biłgorajskiej kupie panom bilet w jedną stronę do Anglii i won nie wracajcie. Może na zachodzie ktoś nauczy was manier i prawidłowego wykonywania swoich obowiązków, tak tak OBOWIĄZKÓW. Wspomnę tylko o jednym. Jak grupa pijanych małolatów rozwalała Plac Wolności to jeden radiowóz jeździł w koło i nic. Po godzinie 23 szedłem tamtędy z psem, zniszczone kosze, wszędzie śmieci, ławki poprzewracane. Gdzie wtedy byliście ???? Pewnie ganialiście jakiegoś pijaka nad rzeką z piwem. POLICJA BIŁGORAJSKA TO TCHÓRZE !!!!!!! I SAMI O TYM WIECIE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś nie rozumię zamiast cieszyć się na widok policjanta nalezy się bać bo może przywalic w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez niedawno mialem starcie z Biłgorajska policja kryminalną ,przeszukiwali samochod chyba z nudów, szkoda ze niemialem wtedy dyktafonu bo to co jest na tym nagraniu to jest nic w porownaniu z tym co oni mi mowili!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PRAWDA BIŁGORAJSKA POLICJA TO CHAMSCY LUDZIE, W TOMASZOWIE LUB.POLICJA JEST WYCHOWANA, W LUBLINIE..A BIŁGORAJ TO WIOSKA W KTÓREJ STARE BETONY POLICYJNI JESZCZE SA...NIECH KULTURY SIĘ NAUCZĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram napisał:
brawo dla policjantów!! z takimi leszczami jak ten dziennikarzyna tak trzeba!! Szukał sensacji i tyle Nachlał się a póxniej wypełniającego swoje obowiązki policjanta traktuje z pogardą!! Wstydź się pijaku!! Po głosie idzie poznać że nachlany Dziennikarze powiinni dawać dobry przykład społeczeństwu a ten zachował się jak żul z bramy dresiarz, blokers!! Zasłanaia się gazetą, że opisze A co ty chłopcze immunitet masz jakiś?? Wstydź się za siebie Przemysl to i przeprosblicznie tych funkcjonariuszy Tylko w ten sposób wyjdziesz z honorem z tej sytuacji Pozdro dla Panów policantów Więcej takich z jajami to żyłoby sie nam bezpieczniej!!
A ty analfabeto najpierw naucz się pisać poprawnie po polsku. Pewnie jesteś kolegą tego chama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak Pan !!!! Aż tak ciężko było powiedzieć ??? Terapia szokowa nie pójdzie w las ... Zwracasz sie o pomoc a traktują cię jak przestępce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach sie gnojom poprzewracalo, za dobrych czasow dostal by w ryj i by bylo ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz dawno cwaniakowi powinien dac w ryja ipala na d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"za dobrych czasów" co to ma być za powiedzenie teraz za złych czasów jak trafisz na obecnie dobrego to będziesz miał tak dobrze jak twoi za twoich dobrych czasów komuchu śmierdzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...