Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostali medal, bo posłali synów do wojska

Utworzony przez STYX, 4 stycznia 2009 r. o 18:59 Powrót do artykułu
Nigdy nie posłałbym swojego dziecka do wojska !!! Mam w d...patriotyzm i tym podobne duperele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VENI VIDI VICI I SPIE............................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
]mimo wszystko to ja uwazam ze wojsko nie bedzie mialo tylu tysiecu chetnych do pracy , a pozniej z powodu braku zawodowych zolnierzu pobor wroci. dziwi mnie fakt ze nikt nie pomyslal wczesniej o tym zeby zapezbieczyc sobie pracownikow d o pracy w sluzbie. jesli minie kryzys gospodarczy w kraju to i tak armia nie bedzie miec z tych co przyjmna 100% etatow bo wielu z nich poprostu nie bedzie sie nadawac. szkoda ze robi sie w polsce jakies dziwne eksperymenty Pozdrawionka żółto-zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachanie to wieś koło tomaszowa lubelskiego mieszkaja tam same stefany ze mna byl w wojsku matwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To smutne że młody chłopak woli w obcym państwie pakować śrubki niż w swoim odsłużyć wojsko. Strach pomyśleć gdyby wybuchł u nas jakiś konflikt zbrojny kto by Polski bronił,wolności nikt nam na stałe nie dał. Taki statystyczny pakowacz śrubek wolałby uciec do Irlandii na zmywak zamiast bronić własną ojczyznę. Zero patriotyzmu w dzisiejszej młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fingerling napisał:
To smutne że młody chłopak woli w obcym państwie pakować śrubki niż w swoim odsłużyć wojsko. Strach pomyśleć gdyby wybuchł u nas jakiś konflikt zbrojny kto by Polski bronił,wolności nikt nam na stałe nie dał. Taki statystyczny pakowacz śrubek wolałby uciec do Irlandii na zmywak zamiast bronić własną ojczyznę. Zero patriotyzmu w dzisiejszej młodzieży.
Kazdy woli pakować śrubki, niż służyć w takim wojsu jakie było dotychczas. Miałem kupla w jakiejś takiej artylerii przeciwlotniczej i podczas całej służby strzelali do celu, który ciągnął się za samolotem (jakimś kukuruźnikiem) jeden raz. Pytanie czy trafili, pozostawię bez odpowiedzi. Jaki to patriotyzm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...