Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj młodzi ludzie przepadli bez śladu

Utworzony przez anka, 14 kwietnia 2009 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Imprezował przy ognisku??? w Wielkim Poście???? i niby miły spokojny chlopiec, jakos to wszystko nie współdziała ze soba .Chyba w tym przypadku zabraklo własciwego wychowania i oto efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie padł ofiarą naśladowcy Hannibala Lectera który podobno porywa młodych mężczyzn i zjada ich wnętrzności po czym wyrzuca gdzie popadnie. Takie informacje krążą od dawna, na Lubelszczyźnie grasuje seryjny morderca - kanibal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damian przebywa tam gdzie Marek czyli w spodku latającym , badany przez kosmitów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak bardzo mądrzy jesteście. Poszedł na imprezę w poście więc to chuligan - należało mu się . Marek - wiadomo kosmiczne jaja. Tylko że za nimi właśnie ktoś płacze . To są synowie , bracia , koledzy . To jest czyjaś tragedia. A skoro macie takie chore poczucie humoru to nie musicie się nim dzielic z resztą świata. I niech wam się przyśni że znika wasza bliska osoba a jej poszukiwania trwają tygodniami. Ciekawe z jak szerokim uśmiechem się obudzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma wspólnego ognisko w czasie postu z miarą spokojności?? n ie każdy jest wierzący czy praktykujący co nijak ma się do tego czy człowiek jest dobry, spokojny etc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z Toba co ma ognisko i spotkanie z przyjaciolmi do postu?? czy juz wszyscy sa tacy swieci ze w post nie pija czy nie spotykjaja sie ze znajomymi... boze ludzie wy sie naparwde zastanowcie 30razy nim cos madrego napiszecie bo trzeba bylo naprawde stac w kolejce po rozum a nie po wzrost:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi Drodzy pierwsze Damian był dresiarzem teraz okazuje się że zaginął bo poszedł na ognisko w poście i sam na to zasłużył.Zyje w tym mieście ponad 30 lat i nie wiedziałam że to takie zaściankowe miasto,że ludzie zamiast współczuć rodzinie i pomóc piszą takie brednie.Zastanówcie się czy gdyby to spotkało waszych bliskich też byście tak pisali?Znam Damiana od dziecka jestem jego rodziną i wiem jak wiele złego spotkało jego najbliższą rodzine wiec proszę nie piszcie takich rzeczy bo to boli.Jeśli naprawde chcecie pomóc to może zbierzcie się po kilka osób i pomóżcie nam szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadziwia mnie głupota niektorych ludzi... słów brakuje zeby to nazwać :/ sorry za OT, widze ze ~Gość~ przede mną oglądał dziś brzydulę :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteści beznadziejni.Wypisujecie takie bzdury że żal mi was.......... ;[ Ktoś się o niego martwi a wy sobie żarty robicie pff.... ;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy, KATOLICY. Czy nikt już nie wie ,że przykazania kościelne zostały narzucone przez KOŚCIÓŁ ??????? A jak wszyscy wiemy, kościół jest instytucją, więc idąc waszym tropem myślenia, na pewno porwali go księża ewentualnie zakonnice... Tak ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o wiadomość, gdzie tu jest napisane słowo BÓG, i gdzie jest tutaj odniesienie do wiary w sensie filozoficznym i nie pojętym w rzeczywistości, dziwi mnie głupota ludzi, którzy łączą kościół z Bogiem - owszem , dla wielu ludzi kościół oraz Bóg jest tym samym. Dla większości nie. Przykazania kościelne [edytuj] Z Wikipedii Skocz do: nawigacji, szukaj Przykazania kościelne — przyjęte za minimum, normy moralne obowiązujące w Kościele katolickim mające odniesienie do liturgii i Kościoła. Obowiązkowość tych zasad wynika z wiary katolików w wiążącą moc nauczania pasterskiego biskupów i zasady posłuszeństwa ich nauczaniu. Pierwsze wzmianki dotyczące istnienia Przykazań kościelnych sięgają XV wieku. Na przestrzeni lat były one modyfikowane. Ostatnia zmiana ich brzmienia wprowadzona została wraz z edycją w 1992 nowego wydania Katechizmu Kościoła Katolickiego, w którym przyjęły następujące brzmienie: 1. W niedzielę i inne nakazane dni świąteczne wierni są zobowiązani uczestniczyć we Mszy św. i powstrzymać się od prac służebnych. 2. Każdy wierny jest zobowiązany przynajmniej raz w roku spowiadać się ze swoich grzechów. 3. Każdy wierny jest zobowiązany przynajmniej raz w roku na Wielkanoc przyjąć Komunię świętą. 4. W dni pokuty wyznaczone przez Kościół wierni są zobowiązani powstrzymać się od spożywania mięsa i zachować post. 5. Wierni są zobowiązani dbać o potrzeby Kościoła W 2002 Konferencja Episkopatu Polski otrzymała z Kongregacji Nauki Wiary zgodę, by na terenie Polski obowiązywały Przykazania kościelne w następującym brzmieniu (Chodziło głównie o zapis unikania zabaw w okresach pokuty.): 1. W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy Świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych. 2. Przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty. 3. Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię Świętą. 4. Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymywać się od udziału w zabawach. 5. Troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne pytanie, czy Jezus kazał swoim wiernym w czasie zmartwychwstania pościć ??? Nie, więc ktoś to wymyślił. Kto, proszę czytać wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie co moge napisac ze to wszystko przykre..., co sie dzieje..., a najbardziej przykre jak ktos komus ginie a co najgorsze ze niewiadomo jak zagina..., ciekawi mnie jakby tym osoba zagineal ktos bliski czy by wypisywali tu swoje herezje..., mam nadzieje że nigdy tego nie doswiadczą, ciagłego sie marwienia..., koszmarów..., nieprzespanych nocy...,wiecznych wapliwości...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Damian się odnajdzie - wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro policja sprawdziła już wszystko, co możliwe, pozostaje jedna jedyna możliwość... na Lubelszczyźnie jakieś bandyckie UFO porywa młodzież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/25232859
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresiarz ten Damian co do Marka wyglada na milego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy te sprawy sa jakos powiazywane razem, tzn zaginiecia tych 2och chłopaków... jezeli , nie daj Bóg !! , okaze sie ze tak wlasnie jest.... To troche przerazajace bedzie... XXI wiek, a ludzie gina bez śladu , w przypadku tego drugiego , to jeszcze , niech rodzina mi wybaczy za to co pisze , ale nie mam zamiaru nikogo szkalowac itp , stwierdzam fakty tylko , mozna to jakos uchwycic rozumieniem , pijany mocno chłopaczyna , chaszcze jakies , rzeki sa tam pewno jakies , wrócil z Irlandii niedawno niby , moze faktycznie tam uciekl .... nie wiem ! No ale ten Marek.... centrum lublina i rozplynal sie w powietrzu .... straszne .... :( , jakos zawsze jak ogladam te filmy i widac jak Marek znika na ostatnim ujeciu w nim , przybija mnie to niesamowicie . Na dodatek jeszcze te plotki ze niby zostal znaleziony bez organow i tak dalej ... Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic co przezywa rodzina... Sadze ze nalezy tez podziekowac policji i wszystkim im pokrewnym organom , za wysilek ktory wlozyli do tej pory w poszukiwania Marka i Damiana. Wykonujecie dobra robote , nie poprzestawajcie :] . Wszyscy normalni ludzie sa dumni z tego ze ich bezpieczenstwa pilnuja ludzie ktorzy sa w stanie naprawde zaangazowac sie w sprawe , dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze, że ten czas tak szybko mija. Marka nie ma już 4 tygodnie, Damiana 11 dni, a dopiero co się czytało o ich zaginięciu... Być może te sprawy są jakoś powiązane, ale Marek zaginął w centrum Lublina, a Damian wracając gdzieś z ogniska... Jednak jakaś odległość i to spora między tymi miejscami istnieje, więc to nie są żadne porwania, jak dla mnie... Nie porywa się przypadkowo napotkanych chłopaków... I bardzo wątpliwym jest fakt, że to porwania (przynajmniej tak założyła policja w przypadku Marka), czy że rzekomi porywacze akurat chcieli kogoś porwać i im się napatoczył podpity młody chłopak, to akurat skorzystali... To kompletnie nie pasuje. Tak samo wątpliwe (ale nie niemożliwe) jest to, że oba zaginięcia mają coś ze sobą wspólnego... Odległość to jedno, a po drugie żaden porywacz raczej nie czyha gdzieś w ukryciu w oczekiwaniu, że może akurat trafi się ktoś, kogo będzie można porwać. A i motyw porwania miałby niby być jaki?? O okup się nikt nie upomina, nie ma świadków nawet, gdy wyznaczono nagrodę za odnalezienie Marka, nie ma też świadków, którzy widzieli Damiana w innym miejscu... Kompletnie bez sensu... Ale coś się jednak stać musiało... I przerażające jest to, że sieje to coraz większą panikę wśród ludzi... Dwa zaginięcia w przeciągu miesiąca i już... Straszne...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być brutalny,ale coś mi się widziże organy tych ludzi zostały już przeszczepione innym,potrzebującym świeżych organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...