Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

14 kwietnia 2009 r.
15:23
Edytuj ten wpis

Dwaj młodzi ludzie przepadli bez śladu

0 49 A A

Policjanci nie trafili na ślad Damiana Kucharskiego spod Zamościa, który przepadł 11 dni temu. Wciąż nie są znane losy studenta UMCS Marka Wojciechowskiego. Od jego zniknięcia mijają 4 tygodnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To najsmutniejsze urodziny, tych smutnych świąt wielkanocnych też nie pamiętam - mówi Agnieszka Pastuszka, siostra zaginionego.

Zaginięcie Damiana zgłosił policji 5 kwietnia ojciec. Chłopak nie wrócił z ogniska, na które wybrał się poprzedniego dnia z przyjaciółmi.

- Brat z domu by nie uciekł, zostawił zresztą wszystkie dokumenty - zapewnia pani Agnieszka. - Nigdy nie zdarzyło mu się znikać bez słowa na tak długo.

Wiadomo, że 4 kwietnia młodzież imprezowała przy ognisku w Sitańcu. W międzyczasie Damian wrócił jeszcze do domu po pieniądze i z powrotem pojechał do znajomych. Co się z nim dalej działo?

- Wiadomo, że o godz. 22.49 odebrał SMS-a, później prawdopodobnie rozładowała się bateria w jego telefonie komórkowym - mówi nadkomisarz Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. - Uczestnicy ogniska twierdzą, że około północy chłopak oddalił się w nieznanym kierunku. Wiadomo, że był pod wpływem alkoholu.

Mundurowi prowadzą poszukiwania.

- Przeczesaliśmy łąki, zarośla, oczka wodne i opuszczone posesje w okolicach Sitańca, Wysokiego i Chyżej - relacjonuje nadkom. Kopeć. - Poszukiwania prowadzono także z powietrza, ale nie natrafiono na ślad zaginionego.

Gdy pies policyjny zgubił trop przy rzece Łabuńce, do akcji włączyli się strażacy.

- Spenetrowaliśmy koryto rzeki na dziewięciokilometrowym odcinku od zamojskiej oczyszczalni ścieków do mostu w Białobrzegach. Bez rezultatu - mówi st. kpt. Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Mieszkańcy Wysokiego są wstrząśnięci. - To spokojny i grzeczny chłopak - mówi jeden gospodarzy. - Niedawno wrócił z Irlandii, chciał zapisać się na kurs prawa jazdy.

Co się stało z Damianem? - Nie można wykluczyć utonięcia, zabójstwa czy uprowadzenia, ale również świadomego zerwania kontaktu z rodziną - mówi rzecznik zamojskiej policji.



Gdzie jest Marek Wojciechowski?

Nie wiadomo też, co dzieje się z zaginionym przed czterema tygodniami studentem UMCS Markiem Wojciechowskim. W nocy z 17 na 18 marca wyszedł z krewnym z klubu Archiwum przy ul. Radziszewskiego w Lublinie. Miał samotnie wrócić na stancję przy ul. Tymiankowej. Ale tam nie dotarł.

- Odpowiedzialny, związany z rodziną, na pewno nie zniknąłby bez słowa - mówią o nim znajomi.

Policja przyznaje, że poszukując studenta chwytała się już wszystkiego. Od ustalenia czy nie wyjechał za granicę, przeczesywania całych połaci Lublina, przeglądania monitoringu z kamer, aż po sprawdzanie każdej informacji.

Nawet jeśli pochodziła od jasnowidzów i wróżbitów. I wciąż nie ma żadnego śladu, który wskazywałby co się z nim stało. (DJ)

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 lipca 2009 o 12:01
0
Gość napisał:
[color="#000080"]Damian Kucharski nie zyje !!! Znalezli go wczoraj w Łabunce mial zwiazane rece !!![/color]




byłeś tam?? widziałeś go?? nie jest potwierdzone w żaden sposób to, że był związany, może widziałeś sznurek którym go wyciągali bo to jedynie było widoczne...a może skoro tak dobrze jesteś poinformowany to maczałeś w tym palce?
Avatar
Gość / 7 lipca 2009 o 10:45
0
[color="#000080"]Damian Kucharski nie zyje !!! Znalezli go wczoraj w Łabunce mial zwiazane rece !!![/color]
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2009 o 10:13
0
gruby napisał:
Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy.



Proponuję udać się do psychiatry i tam opowiedzieć o swoich przypuszczeniach.



Proponuję udać się do psychiatry i tam opowiedzieć o swoich przypuszczeniach. rozwiń
Avatar
gruby / 18 kwietnia 2009 o 06:56
0
Gość napisał:
Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach sterylnych, są one usuwane przez specjalistów tak aby nie uszkodzić narządu. Zeby takie rzeczy wiedzieć nie trzeba być lekarzem a wystarczy lekko pomysleć.

Jeżeli chodzi o zaginiecie Marka to nadal uważam, ze był to nieszczęsliwy wypadek i ktoś celowo zatarł ślady przestępstwa a w tym drugim przypadku być moze prawdę znają koledzy z którymi ten drugi zaginiony chłopak imprezował przy ognisku, kto wie?




Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy.




Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy. rozwiń
Avatar
kinol / 17 kwietnia 2009 o 23:15
0
sun napisał:
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konkretnego do powiedzenia w tej sprawie nie piszcie nic!!! Nie robcie z ludzkiej tragedii pretekstu do glupich pogadanek!!!

Masz rację. Ja nie znam żadnego z zaginionych chłopaków, a tak samo mnie razi, jak ktoś pisze o dresie, Wielkim Poście, etc., tym bardziej, że nijak ma się to do całości, a już na pewno nie wnosi nic konkretnego. I jedyne co jest ważne, to to, żeby chłopaki się odnaleźli. Dla Rodzin przede wszystkim, a i dla nas wszystkich niemniej, ale ważne.

Masz rację. Ja nie znam żadnego z zaginionych chłopaków, a tak samo mnie razi, jak ktoś pisze o dresie, Wielkim Poście, etc., tym bardziej, że nijak ma się to do całości, a już na pewno nie wnosi nic konkretnego. I jedyne co jest ważne, to to, żeby chłopaki się odnaleźli. Dla Rodzin przede wszystkim, a i dla nas wszystkich niemniej, ale ważne. rozwiń
Avatar
sun / 17 kwietnia 2009 o 18:07
0
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konkretnego do powiedzenia w tej sprawie nie piszcie nic!!! Nie robcie z ludzkiej tragedii pretekstu do glupich pogadanek!!!
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konk... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2009 o 18:04
0
kinol napisał:
Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, a jeśli policja temu zaprzecza, to widocznie jest to plotką i plotką pozostanie. Jeśli jednak się okaże tak, a nie inaczej (w co osobiście nie wierzę), to policja zachowa się - lekko mówiąc - nieodpowiedzialnie. A chyba nie chcą dla nas źle?? Bo chyba zdajecie sobie sprawę jak to by wtedy poszło z echem na całą Polskę?? I że wtedy policja byłaby bardziej szykanowana, niż jest w obecnej chwili.



Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach sterylnych, są one usuwane przez specjalistów tak aby nie uszkodzić narządu. Zeby takie rzeczy wiedzieć nie trzeba być lekarzem a wystarczy lekko pomysleć.

Jeżeli chodzi o zaginiecie Marka to nadal uważam, ze był to nieszczęsliwy wypadek i ktoś celowo zatarł ślady przestępstwa a w tym drugim przypadku być moze prawdę znają koledzy z którymi ten drugi zaginiony chłopak imprezował przy ognisku, kto wie?



Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach... rozwiń
Avatar
kinol / 17 kwietnia 2009 o 15:48
0
Romuald napisał:
swoją drogą .. dlaczego wszystkie jak to mówicie "plotki" mówią tylko i wylącznie o prawdopodobieństwie że zostały mu wyciete narządy .. a dlaczego jak to taka plota nikt nie powie np. że go napadli .. tylko raptem cały Lublin mówi tylko o jednym że zostały mu wycięte narządy.. przecież ludzie z nieba sobie tej historii nie wzieli. skądś musiała ta inf wypłynąć.

Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, a jeśli policja temu zaprzecza, to widocznie jest to plotką i plotką pozostanie. Jeśli jednak się okaże tak, a nie inaczej (w co osobiście nie wierzę), to policja zachowa się - lekko mówiąc - nieodpowiedzialnie. A chyba nie chcą dla nas źle?? Bo chyba zdajecie sobie sprawę jak to by wtedy poszło z echem na całą Polskę?? I że wtedy policja byłaby bardziej szykanowana, niż jest w obecnej chwili.

Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, ... rozwiń
Avatar
nika9987 / 17 kwietnia 2009 o 13:04
0
anka napisał:
Imprezował przy ognisku??? w Wielkim Poście???? i niby miły spokojny chlopiec, jakos to wszystko nie współdziała ze soba .Chyba w tym przypadku zabraklo własciwego wychowania i oto efekt.

Czy to był wielki post czy ognisko czy cokolwiek to nie ma teraz najmniejszego znaczenia!!!!!!!!!!!!!!! bo nie ma człowieka i naprawde zastanówcie się co wy wogle wypisujecie na tym forum, ciekawa jestem jakby to w waszej rodzinie sie przytrafiło i co wtedy ??????????? takie rzeczy byscie chceili czytać !!!!!!!!Ludzie jestescie dziwni i macie i tak zawsze wszystko w du***!!! i oto jest własnie efekt znieczulicy!!!!!!!!!!!!!!!

Czy to był wielki post czy ognisko czy cokolwiek to nie ma teraz najmniejszego znaczenia!!!!!!!!!!!!!!! bo nie ma człowieka i naprawde zastanówcie się co wy wogle wypisujecie na tym forum, ciekawa jestem jakby to w waszej rodzinie sie przytrafiło i co wtedy ??????????? takie rzeczy byscie chceili czytać !!!!!!!!Ludzie jestescie dziwni i macie i tak zawsze wszystko w du***!!! i oto jest własnie efekt znieczulicy!!... rozwiń
Avatar
Romuald / 17 kwietnia 2009 o 10:28
0
swoją drogą .. dlaczego wszystkie jak to mówicie "plotki" mówią tylko i wylącznie o prawdopodobieństwie że zostały mu wyciete narządy .. a dlaczego jak to taka plota nikt nie powie np. że go napadli .. tylko raptem cały Lublin mówi tylko o jednym że zostały mu wycięte narządy.. przecież ludzie z nieba sobie tej historii nie wzieli. skądś musiała ta inf wypłynąć.
Avatar
Gość / 7 lipca 2009 o 12:01
0
Gość napisał:
[color="#000080"]Damian Kucharski nie zyje !!! Znalezli go wczoraj w Łabunce mial zwiazane rece !!![/color]




byłeś tam?? widziałeś go?? nie jest potwierdzone w żaden sposób to, że był związany, może widziałeś sznurek którym go wyciągali bo to jedynie było widoczne...a może skoro tak dobrze jesteś poinformowany to maczałeś w tym palce?
Avatar
Gość / 7 lipca 2009 o 10:45
0
[color="#000080"]Damian Kucharski nie zyje !!! Znalezli go wczoraj w Łabunce mial zwiazane rece !!![/color]
Avatar
Gość / 18 kwietnia 2009 o 10:13
0
gruby napisał:
Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy.



Proponuję udać się do psychiatry i tam opowiedzieć o swoich przypuszczeniach.



Proponuję udać się do psychiatry i tam opowiedzieć o swoich przypuszczeniach. rozwiń
Avatar
gruby / 18 kwietnia 2009 o 06:56
0
Gość napisał:
Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach sterylnych, są one usuwane przez specjalistów tak aby nie uszkodzić narządu. Zeby takie rzeczy wiedzieć nie trzeba być lekarzem a wystarczy lekko pomysleć.

Jeżeli chodzi o zaginiecie Marka to nadal uważam, ze był to nieszczęsliwy wypadek i ktoś celowo zatarł ślady przestępstwa a w tym drugim przypadku być moze prawdę znają koledzy z którymi ten drugi zaginiony chłopak imprezował przy ognisku, kto wie?




Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy.




Proponuje przeczytac ten reportaż [url="http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14"]http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14[/url] i to nie są PLOTKI.Takie przypadki od lat zdarzają się w Polsce i stoją zapewne za tym grube ryby naszego panstwa dlatego nic tym nie mozna zrobic. Co do transplantacji to wiadomo że człowiek z ulicy tego nie zrobił/robi tylko to są zawodowi transplantolodzy. rozwiń
Avatar
kinol / 17 kwietnia 2009 o 23:15
0
sun napisał:
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konkretnego do powiedzenia w tej sprawie nie piszcie nic!!! Nie robcie z ludzkiej tragedii pretekstu do glupich pogadanek!!!

Masz rację. Ja nie znam żadnego z zaginionych chłopaków, a tak samo mnie razi, jak ktoś pisze o dresie, Wielkim Poście, etc., tym bardziej, że nijak ma się to do całości, a już na pewno nie wnosi nic konkretnego. I jedyne co jest ważne, to to, żeby chłopaki się odnaleźli. Dla Rodzin przede wszystkim, a i dla nas wszystkich niemniej, ale ważne.

Masz rację. Ja nie znam żadnego z zaginionych chłopaków, a tak samo mnie razi, jak ktoś pisze o dresie, Wielkim Poście, etc., tym bardziej, że nijak ma się to do całości, a już na pewno nie wnosi nic konkretnego. I jedyne co jest ważne, to to, żeby chłopaki się odnaleźli. Dla Rodzin przede wszystkim, a i dla nas wszystkich niemniej, ale ważne. rozwiń
Avatar
sun / 17 kwietnia 2009 o 18:07
0
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konkretnego do powiedzenia w tej sprawie nie piszcie nic!!! Nie robcie z ludzkiej tragedii pretekstu do glupich pogadanek!!!
Ludzie o czym wy w ogole piszecie???????!!!!!!!!!!!!!!! Rodzina i bliscy przezywa koszmar a wy znalezliscie sobie temat do rozmow!!! Debata na temat wiary, Boga, Kosciola. Przeczytajcie uwaznie jeszcze raz TEMAT!!! Czy wazne jest w tej chwili jaki byl, czy pil w poscie czy nie?! Jest mi przykro czytajac takie rzeczy. Znam Damiana i nie moge powiedziec o nim ani jednego zlego zdania! Nie oceniajcie! Nie rancie rodziny! Jesli nie macie nic konk... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2009 o 18:04
0
kinol napisał:
Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, a jeśli policja temu zaprzecza, to widocznie jest to plotką i plotką pozostanie. Jeśli jednak się okaże tak, a nie inaczej (w co osobiście nie wierzę), to policja zachowa się - lekko mówiąc - nieodpowiedzialnie. A chyba nie chcą dla nas źle?? Bo chyba zdajecie sobie sprawę jak to by wtedy poszło z echem na całą Polskę?? I że wtedy policja byłaby bardziej szykanowana, niż jest w obecnej chwili.



Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach sterylnych, są one usuwane przez specjalistów tak aby nie uszkodzić narządu. Zeby takie rzeczy wiedzieć nie trzeba być lekarzem a wystarczy lekko pomysleć.

Jeżeli chodzi o zaginiecie Marka to nadal uważam, ze był to nieszczęsliwy wypadek i ktoś celowo zatarł ślady przestępstwa a w tym drugim przypadku być moze prawdę znają koledzy z którymi ten drugi zaginiony chłopak imprezował przy ognisku, kto wie?



Plotką mozna naprawdę zrobic wiele złego.
Od dawna ludzie wymyślają niestworzone historie po to aby mieć o czym rozmawiać ze znajomymi, a im bardziej nieprawdopodobna historyjka tym bardziej się w nią wierzy.
Każdy rozsądny człowiek zanim powieli takie głupoty pownien się zastanowić, że do takich rzeczy nie dochodzi na ulicach czy w samochodach, nikt nie wyłapuje ludzi, nie pozbawia narządów i nie wyrzuca w pobliskim parku czy rowie. Transplantacji narządów dokonuje się w szpitalach w warunkach... rozwiń
Avatar
kinol / 17 kwietnia 2009 o 15:48
0
Romuald napisał:
swoją drogą .. dlaczego wszystkie jak to mówicie "plotki" mówią tylko i wylącznie o prawdopodobieństwie że zostały mu wyciete narządy .. a dlaczego jak to taka plota nikt nie powie np. że go napadli .. tylko raptem cały Lublin mówi tylko o jednym że zostały mu wycięte narządy.. przecież ludzie z nieba sobie tej historii nie wzieli. skądś musiała ta inf wypłynąć.

Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, a jeśli policja temu zaprzecza, to widocznie jest to plotką i plotką pozostanie. Jeśli jednak się okaże tak, a nie inaczej (w co osobiście nie wierzę), to policja zachowa się - lekko mówiąc - nieodpowiedzialnie. A chyba nie chcą dla nas źle?? Bo chyba zdajecie sobie sprawę jak to by wtedy poszło z echem na całą Polskę?? I że wtedy policja byłaby bardziej szykanowana, niż jest w obecnej chwili.

Moim zdaniem, to tylko i wyłącznie efekt paniki. Ludzie się boją, to gadają i się domyślają co się mogło stać. I myślę, że ktoś usłyszał rozmowę dwóch osób na ten temat, gdzie ktoś rozmawiał z kimś o tym, że mogłoby to dotyczyć narządów, i albo źle dosłyszał w przerażeniu, podał dalej i tak narodziła się ta plotka.
Gdyby to była prawda, to policja, nie ujawniając takiego szczegółu, świadomie narażałaby nas na takie zaginięcia... Bo ludzie i tak są pewnie spanikowani, zwłaszcza gdy słyszą takie plotki i w to wierzą, ... rozwiń
Avatar
nika9987 / 17 kwietnia 2009 o 13:04
0
anka napisał:
Imprezował przy ognisku??? w Wielkim Poście???? i niby miły spokojny chlopiec, jakos to wszystko nie współdziała ze soba .Chyba w tym przypadku zabraklo własciwego wychowania i oto efekt.

Czy to był wielki post czy ognisko czy cokolwiek to nie ma teraz najmniejszego znaczenia!!!!!!!!!!!!!!! bo nie ma człowieka i naprawde zastanówcie się co wy wogle wypisujecie na tym forum, ciekawa jestem jakby to w waszej rodzinie sie przytrafiło i co wtedy ??????????? takie rzeczy byscie chceili czytać !!!!!!!!Ludzie jestescie dziwni i macie i tak zawsze wszystko w du***!!! i oto jest własnie efekt znieczulicy!!!!!!!!!!!!!!!

Czy to był wielki post czy ognisko czy cokolwiek to nie ma teraz najmniejszego znaczenia!!!!!!!!!!!!!!! bo nie ma człowieka i naprawde zastanówcie się co wy wogle wypisujecie na tym forum, ciekawa jestem jakby to w waszej rodzinie sie przytrafiło i co wtedy ??????????? takie rzeczy byscie chceili czytać !!!!!!!!Ludzie jestescie dziwni i macie i tak zawsze wszystko w du***!!! i oto jest własnie efekt znieczulicy!!... rozwiń
Avatar
Romuald / 17 kwietnia 2009 o 10:28
0
swoją drogą .. dlaczego wszystkie jak to mówicie "plotki" mówią tylko i wylącznie o prawdopodobieństwie że zostały mu wyciete narządy .. a dlaczego jak to taka plota nikt nie powie np. że go napadli .. tylko raptem cały Lublin mówi tylko o jednym że zostały mu wycięte narządy.. przecież ludzie z nieba sobie tej historii nie wzieli. skądś musiała ta inf wypłynąć.
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 0 0

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 14

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!