Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Cała gmina opłakuje śmierć trójki nastolatków

Utworzony przez kulturalny, 27 kwietnia 2009 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Zginęły trzy osoby...przez pijanego nastolatka który wsiadł za kierownicę będąc pijany... czy ta śmierc była naprawdę potrzebna???? i jeszcze grozi mu do 15 lat...to jest kompletna paranoja.....bo wychodzi na to że śmierć trzech osób jest wyceniona na 15 lat więzienia...a przed tą trójką było całe życie....głebokie wyrazy współczucia dla rodziców.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz mu grozi do 12 lat wiezienia, czytaj uwaznie poza tym sprawca skladal falszywe zeznania chcial aby jego kolega wzial odpowiedzialnosc za tragedie ktory wczesniej mial go wiezc i ich znajomych ale po klotni z dziewczyna wsiadl pijany za kiere i wyruszyl w podroz zabijajac 3 dzieci i jedna ranne. glupi ten sprawca widzialem go na naszej klasie wyglada na zmarnowanego chlopa ze wsi taki smierdzaty zulik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Zobaczcie - idealny przykład deb***a: 1. rażące błędy ortograficzne, 2. brak składni, 3. cała wypowiedź jest nielogiczna, 4. nie wiem, czy to nawet po polsku. I taki deb*** ma dostęp do komputera i może dać upust swoim frustracjom. Koleś pewnie mieszka z kotem i mamą, bo widać, że jest zapięty na cały świat....
Jednak jesteś pieprzniętym głupkiem,bo nie potrafisz zrozumieć sedna sprawy!!! I po co ćwoku udajesz uczonego i piszesz to czego twój mały rozumek nie potrafi pojąć ogromu tragedii.Lecz się i módl o zdrowie,bo o rozum jest już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisanie co robiły 15-latki o 2-ej w nocy na ulicy jest bezzasadne, to nie jest dobry kierunek ograniczanie swobody czy to dzieci czy młodzieży czy dorosłych, nawet zakładając że ich zachowanie nie było prawidłowe , widać że zabrakło uświadomienia, jednak komuna miała swoje dobre strony było mało samochodów mały ruch a akcji uświadamiających niebezpieczeństwo na drogach było dużo zarówno dla młodzieży jak dorosłych, może warto niektóre wzorce z komuny zaadoptować do dzisiejszych czasów - bo widać że głównie chyba to stało się przyczyną tragedii zaraz po alkoholu, alkohol plus brak wyobraźni = tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale 16 o 3 nad ranem wraca z zabawy??? przecież powinien być w domu i spać!!! jak by tak było to by nie było tej tragedii ale ze rodzice pozwalają na tak wiele......szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już o tym pisałem, człowiek pijany wsiadając za kierownicę, z definicji staje się drogowym przestępcą i wszystkie inne czynnki mają już tutaj znaczenie drugorzędne, nawet jeśli ofiary były też po alkoholu, różnica pomiędzy pijanym pieszym a pijanym kierującym autem jest taka jak pomiędzy wariatem a wariatem z siekierą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie i ja mam takie samo zdanie przecież to jeszcze dzieci a po nocach zamiaast spać to zabawa mieli by na to jeszzcze czas ale własnie mieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisze jakaś Kasia i ubliża innym.Otóż Jesteś głupiutką istotą która nie rozumie istoty sprawy.Pijany bandyta zabił młodziutkie osoby,a ty piszesz o jakichś błędach.Po co zabierasz głos/chyba masz problemy psychiczne/jak nie zdajesz sobie sprawy z ogromu tragedii.Chyba masz problemy z myśleniem.Idż szybko do psychiatry lub jedz czosnek-podobno pomaga w myśleniu.LECZ SIĘ i proś Boga o zdrówko,bo o rozum jest już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ale 16 o 3 nad ranem wraca z zabawy??? przecież powinien być w domu i spać!!! jak by tak było to by nie było tej tragedii ale ze rodzice pozwalają na tak wiele......szkoda
na terenie gminy ulhowek nie byla ogloszona godzina policyjna wiec dlaczego ktos mialby sie nie znajdowac na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
używanie tagów w postach nie jest równoznaczne z mieniem racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja wygląda tak że jest sprawa karna ścigana z urzędu a tutaj wycinek z kodeksu karnego http://images45.fotosik.pl/113/10c8a5fcbec6b748.jpg i to http://images39.fotosik.pl/109/2710af153fa29b7d.jpg http://images39.fotosik.pl/109/00fc2e97eed03734.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIECI DO 17. ROKU ZYCIA NIE POWINNI CHODZIC NA NOCNE DYSKOTEKI, BO TO NIE JEST DLA NICH MIEJSCE TYLKO ICH RODZICE PUSZCZAJA, BO SA PUSCI ALBO ICH POCIECHY. CO DO DYSKOTEKI TO WLASCICIELE NIE ODPOWIADAJA ZA TE DZIECI JAK WCHODZILY NA NOCNA DYSKOTEKE OZNACZA TO ZE ZAAKCEPTOWALY WEJSCIE A KLUB NA TYM FAJNIE ZARABIA. TE MALE DZIECI MOGA ZROBIC SOBIE DOMOWKE NP. U ZNAJOMYCH ALE DO NOCNEGO KLUBU TO PRZESADA. PAMIETACIE MOZE WIEKSZA TRAGEDIE MLODYCH MEZCZYZN, KTORZY WRACALI Z DYSKOTEKI "SKR" Z OBSZY BYLI DOROSLI I ZGINELI WSZYSCY W SUMIE 5 OSOB W TICO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***u po pierwsze to nie był żaden klub tylko wijska dyskoteka!!! 16 lat to wiek w którym wchodzi się w dorosłość!! Jeśl nie znasz sprawcy to nie oceniaj pochopnie, każdy z nas mógłby być na jego lub ich miejscu!! Jak masz pisać bez sensu to lepiej polam sobie paluszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie bylo jechal pijany zachaczyl pobocze poczym scial znak drogowy ktorym uderzyl jedna z ofiar:( dziewczyna byla przecieta w pol:( jakby wyszedl lydzie by go zabili a ja bym go dobijala:( to byli moi znajomi;( jeden z nich mateusz poszedl pierwszy raz na dyskoteke i nie doszedl do domu;(((( przez chujbasa;(((((((((((morderca 4rodzin tzn 3 bo 4 ta rodzina walczy o zycie corki;(((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ Odpisujcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i masz rację ale ja go znam i wiem że gdyby mógł cofnąć czas napewno nie wsiadł za kierownice w takim stanie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wygląda samochód po wypadku, myślisz że rozsądek pieszych mógł mieć wpływ na jego obecny wygląd ? http://www.mmlublin.pl/rep/newsph/8373/15371.3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o rozsądek, Ty jakbyś szedł szosą a jak by Cię ktoś z tyłu pier***ną??!! Ciekawa jestem gdzie byś Spieprzał? Ty poeta ale głowa nie TA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie to nie Twoja mocna strona!! zostaw to mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek był chłopakiem mojej koleżanki... Wiązała z nim plany na przyszłość... Nie mogę uwierzyć w to że ona już Go nigdy nie zobaczy! Tego bandyta powinni skazać na dożywocie a nie tylko 15 lat!!! Boże ja sama mam 16 lat, tyle życia było przed nimi... ;( Pokój ich duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...