Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzaminator WORD był zbyt łaskawy?

Utworzony przez eeeeeeej buraku, 27 czerwca 2010 r. o 18:33 Powrót do artykułu
ten artykul pokazuje jak bardzo nieudolny jest nasz system egzaminacyjny na prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No urzędnicy widocznie nudzą się , czepiać się dobrego chłopiska, że zaliczył egzamin , niech najlepiej wszystkie nagrania poprzeglądają i cofną 80% egzaminów. Przecież to po 10 minutach jazdy widać czy ktoś się orientuję czy nie , a taka jazda super mega hiper poprawna wg. przepisów które czasami na serio stwarzają większe zagrożenie niżeliby ich nie było , to jest praktycznie nie spotykana przez nikogo . Proponuję temu puryście prawnemu z WORDu, mówię o dyrektorze , założyć po pierwsze monitoring w aucie , zobaczymy czy sam jest taki skrupulatny , a po drugie sprawdzić historię jego prawa jazdy , czy przypadkiem nie popełnił jakiegoś wykroczenia, jeżeli tak, to przykro mi , na takim stanowisku może być tylko ktoś czysty jak łza w tym względzie ! Szkoda egzaminatora, bo widocznie chciał dobrze , a tutaj o ,niech się Pan trzyma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz jeszcze trudniej będzie zdać, bo egzaminator jeden z drugim zastanawiając się czy nie za dobrze ktoś pojechał to go dla swojego bezpieczeństwa obleje. To co sie dzieje w tych osrodkach to wola o pomstę do nieba, żeby tylko przypadkiem za duzo osób nie przepuscić bo trzeba na siebie zarabiac w koncu. Najgorsze jest to zdawanie ludzi ktorzy lekko mówiać nie specjalnie posiedli umiejetnosc prowadzenia pojazdu mimo to zdaja egzamin za pierwszym czy za ktorymś z pierwszych podejść, a inni ktorym naprawde idzie dobrze za kolkiem musza sie meczyc po kilka kilkanascie razy tracac nerwy i pieniadze. Śmiezne, a w zasadzie żałosne jest to ze dana osoba powiedzmy zdawała kilka razy plac i w przypadku oblania egzaminiu na miescie, na nastepnym znowu musi zaliczac plac i jaki to ma sens skoro te kilka razy wczesniej zaliczyla to moze jej sie udało. Ci ktorzy walcza o prawko mówie jedno nie poddawać i walczyć, miejmy nadzieje ze sposób egzaminowania sie kiedys zmieni. Niech sie pan trzyma panie egzaminatorze, chociaż jeden w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego podatnicy muszą pokrywać koszty funkcjonowania WORD-ów ? Kiedyś egzaminy prowadzone były w ośrodkach szkolenia i dawniejsi kierowcy wcale nie są gorsi od obecnie "produkowanych" a jeśli nie lepsi. Czy nasz Kraj stać na tego typu niepotrzebne wydatki. Samochody egzaminacyjne, cały sztab pracowników w WORDACH. Zobaczmy jak robi się to za granicą. Testy zdaje się w wydziale komunikacji a na egzamin praktyczny umawia się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Egzamin odbywa się tylko na mieście i nie ma żądnych placów. Nie ma też kolejek, nerwów a egzamin w Polsce, to przedsięwzięcie w randze conajmniej egzaminu maturalnego jeśli nie jeszcze bardziej stresujące. Czy więc można się zastanowić aby spowodować żeby w Sejmie znalazł się odpowiedni projekt zmieniające te niedorzeczności, które wprowadzą zachodnią normalność w życiu polskich kandydatów na kierowców a przy okazji - a może co najważniejsze - pozwolą na znaczące oszczędności w budżecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, w WORDACH nie wiecie jak jest? Dyrekcja to bardzo skrupulatni zachęca do oblewania dużej ilości kursantów. Ktoś powie, że WORD musi zarabiać. A WORD musi zmieniać auta co rok? 5 lat spokojnie odpowiednio serwisowane jeździć mogą!!!!!! A poza tym kto jest dyrektorem WORDU w Zamościu ? aha dziekujue wiecej nie potrzeba mówic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opadła mi szczęka,kiedy pan egzaminator jadąc solo autem z napisem ,,egzamin" popełnił dwa wykroczenia pod rząd. mnie oblali za toczenie się-ponoć-samochodu na linii stop.mnie się tam nie wydawało,żeby się toczył.banda durniów i frustratów,bo monitoring ukrócił łapówy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzaminatorzy z WORD-u w Zamościu macie nieźle ,,wyje*ane" stare dziadki na emeryture won! A nie wyżywać się na nie winnych kursantach , oblewać za byle ,,gówno" bo za późno włączył kierunkowskaz itp. albo kazać zatrzymać się w miejscu gdzie stoi znak ZAKAZ ZATRZYMYWANIA ??? Żałosne sam Wasz widok jest przerażający ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jurek~ napisał:
Dlaczego podatnicy muszą pokrywać koszty funkcjonowania WORD-ów ? Kiedyś egzaminy prowadzone były w ośrodkach szkolenia i dawniejsi kierowcy wcale nie są gorsi od obecnie "produkowanych" a jeśli nie lepsi. Czy nasz Kraj stać na tego typu niepotrzebne wydatki. Samochody egzaminacyjne, cały sztab pracowników w WORDACH. Zobaczmy jak robi się to za granicą. Testy zdaje się w wydziale komunikacji a na egzamin praktyczny umawia się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Egzamin odbywa się tylko na mieście i nie ma żądnych placów. Nie ma też kolejek, nerwów a egzamin w Polsce, to przedsięwzięcie w randze conajmniej egzaminu maturalnego jeśli nie jeszcze bardziej stresujące. Czy więc można się zastanowić aby spowodować żeby w Sejmie znalazł się odpowiedni projekt zmieniające te niedorzeczności, które wprowadzą zachodnią normalność w życiu polskich kandydatów na kierowców a przy okazji - a może co najważniejsze - pozwolą na znaczące oszczędności w budżecie.
Pieniądze dla WORDów nie pochodzą z podatków. WORD zarabia sam na siebie poprzez egzaminowanie i szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Word w zamościu to jakiś żart . Sami nie potrafią jeździc a kogoś oblewają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WORD,,,,zamosc to maszynka zarabiania kasy dla PSLu..kiedy te chłopy sie nasyca,,,zarembski,,,przyjezdza gratem a co ma w garazu.....niby zonka uzywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Word Zamojski to patologia jak można oblać kogoś za nie domkniecie drzwi skandal tak kręcą tak kombinują aby tylko oblać bo kasa kasa się  liczy i jeszcze te głupie komentarze wręcz skandaliczne obrażanie osoby egzaminowanej jedno gniazdo ten Word nie wiem gdzie jest gorszy ale wiem że w Zamościu to co się wyrabia to po prostu brak słów wiadomo ze nie można kogoś puścic jak zle jezdzi i nie zna przepisów ale jak osoby ktore dobrze jeżdża i wiedzą co robia znają przepisy tylko po prostu sie stresują za to są oblewane a na dodatek głupimi gadkami stresują i denerwują jak kto cię uczył do dupy szkoła do dupy instruktor jaki jesteś tępy itp. władca pan Rogowski no to przesada i że pozwala sobie na takie gadki ten gość  jedno mnie zastanawia że mimo skarg do dyrektora nic sie nie poprawia zachowanie egzaminatorów robią co chcą  żadnej dyscypliny ale wiadomo jedna klika ale jakas rada na to co się wyrabia tam musi być mam nadzieje że w końcu ktoś się znajdzie i zrobi porządek w koncu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Word Zamojski to patologia jak można oblać kogoś za nie domkniecie drzwi skandal tak kręcą tak kombinują aby tylko oblać bo kasa kasa się  liczy i jeszcze te głupie komentarze wręcz skandaliczne obrażanie osoby egzaminowanej jedno gniazdo ten Word nie wiem gdzie jest gorszy ale wiem że w Zamościu to co się wyrabia to po prostu brak słów wiadomo ze nie można kogoś puścic jak zle jezdzi i nie zna przepisów ale jak osoby ktore dobrze jeżdża i wiedzą co robia znają przepisy tylko po prostu sie stresują za to są oblewane a na dodatek głupimi gadkami stresują i denerwują jak kto cię uczył do dupy szkoła do dupy instruktor jaki jesteś tępy itp. władca pan Rogowski no to przesada i że pozwala sobie na takie gadki ten gość  jedno mnie zastanawia że mimo skarg do dyrektora nic sie nie poprawia zachowanie egzaminatorów robią co chcą  żadnej dyscypliny ale wiadomo jedna klika ale jakas rada na to co się wyrabia tam musi być mam nadzieje że w końcu ktoś się znajdzie i zrobi porządek w koncu.
 
Word Zamojski to patologia jak można oblać kogoś za nie domkniecie drzwi skandal tak kręcą tak kombinują aby tylko oblać bo kasa kasa się  liczy i jeszcze te głupie komentarze wręcz skandaliczne obrażanie osoby egzaminowanej jedno gniazdo ten Word nie wiem gdzie jest gorszy ale wiem że w Zamościu to co się wyrabia to po prostu brak słów wiadomo ze nie można kogoś puścic jak zle jezdzi i nie zna przepisów ale jak osoby ktore dobrze jeżdża i wiedzą co robia znają przepisy tylko po prostu sie stresują za to są oblewane a na dodatek głupimi gadkami stresują i denerwują jak kto cię uczył do dupy szkoła do dupy instruktor jaki jesteś tępy itp. władca pan Rogowski no to przesada i że pozwala sobie na takie gadki ten gość  jedno mnie zastanawia że mimo skarg do dyrektora nic sie nie poprawia zachowanie egzaminatorów robią co chcą  żadnej dyscypliny ale wiadomo jedna klika ale jakas rada na to co się wyrabia tam musi być mam nadzieje że w końcu ktoś się znajdzie i zrobi porządek w koncu.
Kup sobie okulary z mikrokamerą i nagraj to, co się tam dzieje. Potem to nagranie wyślij do Uwaga TVN lub Interwencja Polsat  - niech będzie wstyd na całą Polskę ! Nie od dziś wiadomo, co się wyprawia w tamtejszym zamojskim WORDzie... Niech WRESZCIE znajdzie się ktoś odważny i zrobi coś, co pokaże "co się tam dzieje" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre. Jak nie zdasz i się odwołasz i uznają że miałeś rację to prawka i tak nie dostaniesz, tylko darmowy egzamin, natomiast jak zdasz ale komuś coś się nie spodoba to już tak nie ma i prawka nie będzie. To jak to jest? Przecież decyzji administracyjnej nie można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...