Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

Utworzony przez Obywalel Polski C, 11 czerwca 2008 r. o 17:04 Powrót do artykułu
To fakt, ze ludziom brak wyobrazni ale jesli chodzi o predkosc to nie uwazam ze jest to jedna z wazniejszych przyczyn raczej jak juz powiedzialam brak wyobrazni i przedewszystkim stare lub malo sprawne auto. Tu gdzie mieszkam wszyscy jezdzimy szybko (po miescie rownierz) i owszem czesto sa wypadki ale w porownaniu do Polski to "maly pikus".. i nie ma tak wielu wypadkow smiertelnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego co dla Ciebie oznacza szybko i po mieście? jechałeś kiedyś ponad 320km/h? A na A4 jest to możliwe ale tylko na ZX 12R. Mam takie coś i uwierz mi 150 na jednośladzie to jest nic. Ale w wiekowym aucie to już jest poważna prędkość. A jak do tego dojdzie brak umiejętności, brawura i głupota sukces murowany. Skoro jeździcie szybko po mieście równierz radzę wypełnić kartę dawcy. Podaj adres e-mail to ci takową wyślę. Wóź zawsze w portfelu. Ktoś ci podziękuje za ten czyn. A jeśli mogę zapytać po jakim mieście tak szybko jeździsz? Może kiedyś ustawimy si ę na światełkach. Proponuję Zamość, moje rodzinne miasto. Na światłach koło starego szpitala. Jest długa prosta. Zobaczymy jak jeździsz szybko. Bo pewnie uważasz się za kierowcę wyśmienitego i pewnie masz takich kolegów którzy też jeżdżą po tym samym mieście też szybko. Byłem na pogrzebach których nie powinno być. I tu się z tobą nie zgodzę. Bo zawsze winowajcą była prędkość. Ale w naszym środowisku tak jest. Zawsze jakiś dzwon zawsze jakieś czoło. Brak wyobraźnie i wcale nie potrzeba niżu demograficznego. Chyba pora zamknąć top forum. Moderator wher are you?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TKW M.P napisał:
NIE jesteście ludzmi nie macie uczuć to jest chore po ile wy macie lat?????!!!!! a ty psie zamilcz bo huja wiesz o Kamilu i jego jezdzie !!! a jej nie podaruje bo to jest suk..
hej a kogo masz na mysli piszac ta suk.a? bo chyba myslimy o jednej osobie ale pewna nie jestem bardzo prosze o odpowiedz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasty Riders napisał:
Kolego co dla Ciebie oznacza szybko i po mieście? jechałeś kiedyś ponad 320km/h? A na A4 jest to możliwe ale tylko na ZX 12R. Mam takie coś i uwierz mi 150 na jednośladzie to jest nic. Ale w wiekowym aucie to już jest poważna prędkość. A jak do tego dojdzie brak umiejętności, brawura i głupota sukces murowany. Skoro jeździcie szybko po mieście równierz radzę wypełnić kartę dawcy. Podaj adres e-mail to ci takową wyślę. Wóź zawsze w portfelu. Ktoś ci podziękuje za ten czyn. A jeśli mogę zapytać po jakim mieście tak szybko jeździsz? Może kiedyś ustawimy si ę na światełkach. Proponuję Zamość, moje rodzinne miasto. Na światłach koło starego szpitala. Jest długa prosta. Zobaczymy jak jeździsz szybko. Bo pewnie uważasz się za kierowcę wyśmienitego i pewnie masz takich kolegów którzy też jeżdżą po tym samym mieście też szybko. Byłem na pogrzebach których nie powinno być. I tu się z tobą nie zgodzę. Bo zawsze winowajcą była prędkość. Ale w naszym środowisku tak jest. Zawsze jakiś dzwon zawsze jakieś czoło. Brak wyobraźnie i wcale nie potrzeba niżu demograficznego. Chyba pora zamknąć top forum. Moderator wher are you?
no coz widze ze fantazja sie wlaczyla, ja mowie o swiecie realnym o jezdzie po miescie a nie o rajdzie wyscigowym. Chciales pokazac jaki jestes obcykany w tych sprawach prosze bardzo mnie to nie kreci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kolego nic sie nie włączyło. Przez swój post chciałem pokazać o czym ty pisałeś że szybko jeździsz po mieście. Skoro ty jeździsz szybko po mieście skończysz jak Zientarski, chociaż nie wątpię że on maiła o niebo lepsze doświadczenie i umiejętności niż my tutaj razem wzięci. Ale brawura też dała znac o sobie. Dwóch młodych naszych znajomych pokazało że nie potrafią szybko jeździć, i zakończyli to tragicznie. Ile jeszcze trzeba będzie takich tragedii żeby to zmienić. Ile jeszcze ludzi musi zginąć, żeby młody człowiek zrozumiał że o śmierć jest bardzo łatwo. W świecie motocyklowym, również to jest i mój świat, dużo ludzi to zrozumiało. Niektórzy po fakcie i teraz jeżdżą na wózkach, inni już nie zrozumieją. Ale wy jesteście młodzi. Po co sie śpieszycie? Nie ważne czym jeździsz. Ja jeżdżę do pracy autem. Na weekendy przesiadam sie na jednoślad. Ale na miłość boską. Na drogach publicznych kilka razy przekroczyłem dozwolona prędkość. A wyżywać sie można na niemieckich Autobam'ach. Ale trzeba mieć czym. Tyle w temacie. Chciałem cię sprowokować skoro lubisz szybką jazdę założyłem że jesteś młody. max 25 lat, więc takie pseudowyścigi po mieście cie kręcą. Jeśli sie pomyliłem to sie bardzo cieszę. Są jednak młodzi ludzie którzy wiedzą co niesie za sobą szybka jazda. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie z wulgarnymi komentarzami.Zginął młody człowiek!Ukochany syn,brat,maż,ojciec.Łączę się z rodziną w ich bólu i rozpaczy.Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasty Riders napisał:
Kolego co dla Ciebie oznacza szybko i po mieście? jechałeś kiedyś ponad 320km/h? A na A4 jest to możliwe ale tylko na ZX 12R. Mam takie coś i uwierz mi 150 na jednośladzie to jest nic. Ale w wiekowym aucie to już jest poważna prędkość. A jak do tego dojdzie brak umiejętności, brawura i głupota sukces murowany. Skoro jeździcie szybko po mieście równierz radzę wypełnić kartę dawcy. Podaj adres e-mail to ci takową wyślę. Wóź zawsze w portfelu. Ktoś ci podziękuje za ten czyn. A jeśli mogę zapytać po jakim mieście tak szybko jeździsz? Może kiedyś ustawimy si ę na światełkach. Proponuję Zamość, moje rodzinne miasto. Na światłach koło starego szpitala. Jest długa prosta. Zobaczymy jak jeździsz szybko. Bo pewnie uważasz się za kierowcę wyśmienitego i pewnie masz takich kolegów którzy też jeżdżą po tym samym mieście też szybko. Byłem na pogrzebach których nie powinno być. I tu się z tobą nie zgodzę. Bo zawsze winowajcą była prędkość. Ale w naszym środowisku tak jest. Zawsze jakiś dzwon zawsze jakieś czoło. Brak wyobraźnie i wcale nie potrzeba niżu demograficznego. Chyba pora zamknąć top forum. Moderator wher are you?
Ziomus wyslij mi ta karte dawcy....gggggggg8.O2.pl!!! Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasty Riders napisał:
Nie kolego nic sie nie włączyło. Przez swój post chciałem pokazać o czym ty pisałeś że szybko jeździsz po mieście. Skoro ty jeździsz szybko po mieście skończysz jak Zientarski, chociaż nie wątpię że on maiła o niebo lepsze doświadczenie i umiejętności niż my tutaj razem wzięci. Ale brawura też dała znac o sobie. Dwóch młodych naszych znajomych pokazało że nie potrafią szybko jeździć, i zakończyli to tragicznie. Ile jeszcze trzeba będzie takich tragedii żeby to zmienić. Ile jeszcze ludzi musi zginąć, żeby młody człowiek zrozumiał że o śmierć jest bardzo łatwo. W świecie motocyklowym, również to jest i mój świat, dużo ludzi to zrozumiało. Niektórzy po fakcie i teraz jeżdżą na wózkach, inni już nie zrozumieją. Ale wy jesteście młodzi. Po co sie śpieszycie? Nie ważne czym jeździsz. Ja jeżdżę do pracy autem. Na weekendy przesiadam sie na jednoślad. Ale na miłość boską. Na drogach publicznych kilka razy przekroczyłem dozwolona prędkość. A wyżywać sie można na niemieckich Autobam'ach. Ale trzeba mieć czym. Tyle w temacie. Chciałem cię sprowokować skoro lubisz szybką jazdę założyłem że jesteś młody. max 25 lat, więc takie pseudowyścigi po mieście cie kręcą. Jeśli sie pomyliłem to sie bardzo cieszę. Są jednak młodzi ludzie którzy wiedzą co niesie za sobą szybka jazda. Pozdrawiam
A Ty uważasz się za super kierowcę? WOW!!! Jeszcze sam o sobie nie napisałeś jak byłeś młody 18-25lat to co robiłeś chyba też jeździłeś szybko i popisywałeś się i być może dalej to samo robisz więc nie cwaniakuj nam tu piracie drogowy Na drogach publicznych kilka razy przekroczyłem dozwolona prędkość. kilka razy? ładnie oszukujesz ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasty Riders napisał:
jechałeś kiedyś ponad 320km/h? A na A4 jest to możliwe ale tylko na ZX 12R. Mam takie coś i uwierz mi 150 na jednośladzie to jest nic.
Kogo obchodzi ile jechałeś? Kogo obchodzi, że masz Kawasaki? Piszesz jak mądry gość, a chwalisz się jak gówniarz. A co do "150 na jednośladzie to jest nic" - cóż, głupszego tekstu dawno nie czytałem. Walnij se w coś przy 150. Jak się posklejasz do kupy, to opowiedz jak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evanowi życzę śmierci [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Evanowi życzę śmierci [*]
A ja tobie życzę, żebyś w końcu odnalazł swoje miejsce w życiu i społeczeństwie. Bo po Twojej wypowiedzi można wysnuć jeden wniosek - jesteś zwykłym śmieciem. A miejsce śmiecia jest na wysypisku. Twoja argumentacja jest tak rozbudowana jak na Twój malutki rozumek, że aż dziw bierze, że potrafisz używać polskich znaków pisząc:) Współczuję Twoim rodzicom, że udało im się zrobić taką kreaturę. To musiała być dla nich prawdziwa trauma... PS. Tego buziaka to mogłeś sobie darować - ja jestem hetero. Ucałuj kolegów za to, ucieszą się:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno tu zagladalem...widze ze zrobiliscie sobie prywatna wymiane zdan,to nie jest miejsce na klotnie!!!!dajcie juz spokoj!!!piszesz ze on jest kreatura???a kim ty jestes???myslisz ze jestes lepszy od niego???jestescie siebie warci...kolo znajdz sobie inny temat moze na pudelku cos pokomentuj co???robisz z siebie idiote te twoje przechwalki(((____))))smiechu warte!!!!ile ty masz lat???wsiadz na ten swoj super szybki sprzet i przejedz sie najszybciej jak potrafisz moze dobrze ci to zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Evan Wszechmogący napisał:
A ja tobie życzę, żebyś w końcu odnalazł swoje miejsce w życiu i społeczeństwie. Bo po Twojej wypowiedzi można wysnuć jeden wniosek - jesteś zwykłym śmieciem. A miejsce śmiecia jest na wysypisku. Twoja argumentacja jest tak rozbudowana jak na Twój malutki rozumek, że aż dziw bierze, że potrafisz używać polskich znaków pisząc:) Współczuję Twoim rodzicom, że udało im się zrobić taką kreaturę. To musiała być dla nich prawdziwa trauma... PS. Tego buziaka to mogłeś sobie darować - ja jestem hetero. Ucałuj kolegów za to, ucieszą się:]
ustaw sie ze mna bo jak nie to masz co sie bac jestes zwyklym ch_jem ze wsi Twoja mama i tata sa tacy jak Ty czyli ochu_jlowani jak swinie trzeba spalic Was zywcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ustaw sie ze mna bo jak nie to masz co sie bac jestes zwyklym ch_jem ze wsi Twoja mama i tata sa tacy jak Ty czyli ochu_jlowani jak swinie trzeba spalic Was zywcem
POSLOCHAJ LESZCZU,JAK JA CIE USTAWIE TO BEDZIESZ CHODZIL JAK SZWAJCARSKI ZEGAREK... i co to za smieszne teksty??sam jestes ze wsi frajerze...tylko taki prymityw jak ty ktory nie wie co napisac napier***a obrazliwymi tekstami na rodzine...jestes zalosny wielki ku*** kibic sie znalazl i chce sie ustawiac hahahahahahahahahahah pewnie pier***na bym ci z liscia i to wszystko...dobra pier*** sie cioto...CZY MOZE JUZ KTOS ZAMKNAC TO FORUM?????????????????????????TO NIE JEST TEMAT NA KLOTNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO JEST ku*** Z TYM DZIENNIKIEM WSCHODNIM????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
POSLOCHAJ LESZCZU,JAK JA CIE USTAWIE TO BEDZIESZ CHODZIL JAK SZWAJCARSKI ZEGAREK... i co to za smieszne teksty??sam jestes ze wsi frajerze...tylko taki prymityw jak ty ktory nie wie co napisac napier***a obrazliwymi tekstami na rodzine...jestes zalosny wielki ku*** kibic sie znalazl i chce sie ustawiac hahahahahahahahahahah pewnie pier***na bym ci z liscia i to wszystko...dobra pier*** sie cioto...CZY MOZE JUZ KTOS ZAMKNAC TO FORUM?????????????????????????TO NIE JEST TEMAT NA KLOTNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO JEST ku*** Z TYM DZIENNIKIEM WSCHODNIM????
no bardzo ciekawe czy chcialbys sie ze mna ustawic ku_tasie smierdzaty ucieklbys jak patyk nie jestem kibicem, mylisz sie ćwoku wiesz ze masz ryj jak garb krasnala ty stolcolubny leśny rąbaku? powiedz skad jestes? miej troche odwagi cieniaku je_bany cio_ta fuck you mother.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto cie uczyl pisac?chetnie sie z toba spotkam pier***ony leszczu,co to za hasla???ku*** nie moge((((((((((((ty to jestes dobry...pewnie masz podrecznik dla akwizytorow co????ooooooooooooooooooo je***y ale dajesz...najpierw po polsku mi dopier*** a pozniej bierz sie za angielski)))))))))))))))ty cwoku je***y!!!!!!po ch*** atakujesz moja rodzine???????????idz do sklepu i kup sobie ksiazeczke z odzywkami cioto moze wtedy mnie zagniesz bo jak narazie to sie glebisz...aha i wiem ze nie jestes kibicem idioto to byla taka przenosnia wiesz?????nara karakanie))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
Kto cie uczyl pisac?chetnie sie z toba spotkam pier***ony leszczu,co to za hasla???ku*** nie moge((((((((((((ty to jestes dobry...pewnie masz podrecznik dla akwizytorow co????ooooooooooooooooooo je***y ale dajesz...najpierw po polsku mi dopier*** a pozniej bierz sie za angielski)))))))))))))))ty cwoku je***y!!!!!!po ch*** atakujesz moja rodzine???????????idz do sklepu i kup sobie ksiazeczke z odzywkami cioto moze wtedy mnie zagniesz bo jak narazie to sie glebisz...aha i wiem ze nie jestes kibicem idioto to byla taka przenosnia wiesz?????nara karakanie))))
songo, wyluzuj. Nie odpisuj burakowi bo to nic nie da, po co ta złość. Koleś po prostu nie umie się wypowiedzieć po ludzku, bo jest mało inteligentny. A jak nie umie stworzyć nic konstruktywnego, to bluzgami leci. Na prymitywizm jest tylko jedno skuteczne lekarstwo - olewanie. Niech sobie prowadzi ten swój pseudoegzystencjalny byt, który jak mu się wydaje jest jego życiem. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
fuck you mother.
jedziesz na wszystkich, a na końcu obrażasz własną matkę hahaha. Czyżby problemy z osobowością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co sam jestesm hujem i leszczem i nie wyzywaj nikogo tak i nie pisz komętarzy na ten temat skoro nic nie wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem ze powinienem wyluzowac ale ten koles mnie rozpier...a,wez poczytaj jego komentarze od poczatku...to jakis niedorozwiniety oszolom,moze rodzice zamkneli go w pokoju i dali tylko internet bo w realnym swiecie jest zagrozeniem dla innych...sam nie wiem jak to wytlumaczyc)))))kamil byl moim dobrym kolega i jak zobaczylem komentarze tego typu to nie moglem sie powstrzymac,kto normalny zyczy smierci drugiemu czlowiekowi????kazdy z nas ma wrgow i przyjaciol,ja nawet swojemu najwiekszemu wrogowi nie zycze smierci----a wiec do kolsia z ktorym pisalem,zastanow sie co piszesz!!!ustawiac to sie bedziesz na apelu w wojsku jezli jeszcze nie byles,a z angielskim to radze nie pisz wiecej bo obrazasz sam siebie durniu.To chyba tyle jesli chodzi o mnie pozdrawiam normalnych ludzi na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...