Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Internowani chcą ustapienia Zamoyskiego

Utworzony przez STYX, 27 stycznia 2009 r. o 00:03 Powrót do artykułu
Kurczę, zrobiłbym sobie kanapkę ale nie wiem czy ww Stowarzyszenie mi pozwoli.A gdy nie zapytam pewnie zechcą mie zawiesić w członkostwie zjadacza kanapek...Krótko mówiąc Panie Zacharow i reszta, że w tym wieku jeszcze się wam chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się zdaje, że w "tym wieku" skleroza i ślepota pozwalają im już tylko mleć ozorami... Ciekawe, jak się będą czuli, kiedy w następnej transzy IPNowskich "dokumentów"znajdą swoje nazwiska. Wszak niezbadane są zasoby produktów własnych sbecji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy internowani juz wystawili rachunek spoleczenstwu i otrzymali pieniadze jak Pan Czuma. Bawiac sie w opozycjonistow w swoim mniemaniu siegneli wyzyn potriotyzmu i dlatego maja podobnie jak niektorzy histerycy z IPN prawo stosowac metody NKWD,UB,SB. Panowie faryzesze wychowano was k komunistycznym mysleniu ,znacie metody tamtych sluzb niestety nie wyciagneliscie wnioskow i stosujecie metody Ub w Wolnej Polsce. Czy IPN nie lamie prawa o Ochronie Danych Osobowych rzucajac na zer opinii publicznej nazwiska osob,ktore z racji pochodzenie byly dla wladz PRL wrogami klasowymi? Jak znalazlem w ksiazce Romana Dziewonskiego;W cieniu ;ZLEGO; w 1954 r zakwalifikowano do wrogow klasowych,wrogow ludu 10.000000 Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie, że ta paranoja nigdy się nie skończy. Ci, co niegdyś ramię w ramię walczyli o Polskę - dziś się wzajemnie opluwają i dyskredytują. Ludzi prawych oczerniamy, patriotów oskarżamy o zdradę, bohaterów stawiamy na równi z oprawcami... A ci, którzy najwięcej krzyczą, mają też największy posłuch w społeczeństwie. I nikogo nie obchodzi już, że mieszają fakty lub tworzą własne, fikcja i rzeczywistość są dla nich równoważne, bo pamięć nie ta, a i własne czyny, choć niebyłe, warto kosztem innych podkoloryzować. Dla własnej chwały! O mores, o tempora........ Mnie też umieszczono na liście, ponieważ moja rodzina miała czelność posiadać majątek ziemski i kształcić się na zagranicznych uniwersytetach. Nękano moją rodzinę po wojnie bardziej, niż w czasie wojny, choć wszyscy czynnie walczyli o Polskę. Może właśnie dlatego. A ja studiowałam na KULu, czyli w pewnym okresie miejscu pełnym "wyrzutków społeczeństwa i wrogów klasowych", należałam do studenckiej organizacji mocno niemiłej ówczesnym władzom i ciągano mnie na przesłuchania. Jestem na "ichniej liście", ale patrząc w lustro widzę twarz uczciwej kobiety, patriotki, która nigdy nie zdradziła ideałów, wpojonych przez Rodzinę, wie, co to patriotyzm i honor. Tyle, że ścierwo, które nadało mi pseudonim, ma się dziś lepiej, niż ja. Bo mój rodzinny majątek władza ludowa zmiotła z powierzchni ziemi i rozgrabiła, została tylko aleja, prowadząca niegdyś do dworu. I kapliczka wystawiona przez mojego pradziadka. Ale o tym nie wolno i dziś pamiętać. Bo tacy właśnie zaślepieni "solidarnościowcy" założyli klapki na oczy i ciągną swój wóz. Szkoda, że nie widza przed sobą przepaści, nie czują zła, które ze sobą niosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba być szarpniętym, by wysuwać takie żądania. A czym zmierzyć ich >patriotyzm i zasługi< Jeśli pieniactwem, to z pewnością są liderami. To nie są bohatery z mojej bajki. Panie Zamoyski jeden błąd - trzeba było ich po prostu kupić. Nadać medale, wysupłać jakąś kasę. I dzisiaj byli to najwięksi Pańscy zwolennicy. Kocham Francję -Francuzów NIE. Patrząc co czynią quasi internowani , to zaczynam rozumieć, to powiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspolczuje Zamoyskim,nie wspolczuje Szanownej Pani.Wszyscy normali Polacy winni WAM SZACUNEK, Normalni Polacy powinni przyjmowac sensacjie IPN tak gorliwie naglaszane przez srodki masowego przekazu przez dystans ,a nie utozsamianie. Do tego potrzebna jest niestety wiedza i czeste uzywanie mozgu.na co niestety nie stac ludzi ktorzy w PRL konczyli Akademie 1-Majowe ,a cale dorosle zycie budowali socjalizm. Mam podejrzenie ,ze walka klas w Polsce dalej trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
ek...Krótko mówiąc Panie Zacharow i reszta, że w tym wieku jeszcze się wam chce...
Takim tylko dać władzę, a jak kto woli dopuścić do koryta, wówczas ....kłania się w pas Pan Dzierżynski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jeżeli chodzi o tzw opozycjonistów to własnie wystawiają rachunki a są to : odszkodowania , bezpłatne leki , synekurki w radach nadzzorczych itp a zapominaja że ruch solidarnościowy tworzyło 10 mln rodaków , śmietane spijają sami - przeszli opluwana komunę ktora nie urasta im do pięt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawzięte i nieciekawe osobowości i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota to jakaś i tyle. Pan Zacharow już nie wie co ma wymyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zacharow jest osobą publiczną, więc nic sie nie stanie jakby ktoś kto go zna - przedstawił jego życiorys. Szukałem w necie i zero informacji. Chodzi mi o wykształcenie, czy i gdzie odbył słuzbę wojskową, gdzie pracuje, dokonania zawodowe-społeczne. Sprawy rodzinne oraz orientacje seksualne mnie nie interesują. Z góry dziękuję za informacje. W końcu brakuje nam ludzi w Zamościu, którzy swoją wizją i charyzmą pchnęli by do przodu rozwój regionu. Może to człowiek czynu na ktorego warto postawić w zbliżających się wyborach samorządowych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logika napisał:
Pan Zacharow jest osobą publiczną, więc nic sie nie stanie jakby ktoś kto go zna - przedstawił jego życiorys. Szukałem w necie i zero informacji. Chodzi mi o wykształcenie, czy i gdzie odbył słuzbę wojskową, gdzie pracuje, dokonania zawodowe-społeczne. Sprawy rodzinne oraz orientacje seksualne mnie nie interesują. Z góry dziękuję za informacje. W końcu brakuje nam ludzi w Zamościu, którzy swoją wizją i charyzmą pchnęli by do przodu rozwój regionu. Może to człowiek czynu na ktorego warto postawić w zbliżających się wyborach samorządowych. Pozdrawiam
Czynu na pewno tylko jakiego ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego czynu? Własnego. Bo są tacy, którzy wierzą, że przed nimi nie było historii, a po nich już tylko pustka. I tylko ONI kształtowali jedynie słuszne dzieje, im należą się fanfary i wyłącznie oni maja rację. Czytaj - "internowani" ze swoim przywódcą i im podobni. Właśnie, w internecie można znaleźć wszystko, a jego dokonań nie ma... Może trzeba poszukać na półkach w IPN wśród najgorliwszych współpracowników, którzy ze względu na swoje wybitne zasługi będą utajnieni jeszcze przez 50 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znalazlem nic co wskazywolo by na jakies szczegolne zangazowanie tego Pana w dzialalnosc opozycyjna.Nie posiada nawet teczki ,a powinien. Czy to znaczy, ze nic nie znaczyl dla sb,czy to tez znaczy to o czym wszyscy wiedza ,a ja sie domyslam. Jak to jest z IPN,ze wywolujac nazwisko Pana Bratkowskiego jako TW na drugi dzien wyjasnia,ze z zasadzie nie byl przydatny jako agent. Czy IPN tak gorliwie publikujac nazwiska dziala na zlecenie sluzb specjalnych ,partii poltycznych czy wybranych przedstawicieli Narodu. Nieraz mam wrazenie,ze pokolenie utrwalaczy wladzy ludowej swoje poglady przekazalo na swoje dzieci. TO JEST ZEMSTA KOMUNISTOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
TO JEST ZEMSTA KOMUNISTOW.
Żadna zemsta, a jest to celowe działanie > partii, która urodziłą tego bękarta skupiajaca o jednoznacznym zabarwieniu histeryków. A co do internowanych, to władza ludowa zafundowała im wcvzasy ,grajali sobie w pokerka, micha była, a dziś to są to kombatanci. Heh wstydu nie mają. Który z nich w wyniku przetrzymywania utracił zdrowie? A dzisiaj swoją nienawiścią nakarmiliby cały swiat. Dgyby takie podejscie prezentowali np Japonczycy , to za za zrzucony atom na nich, powinni dzisiaj Amerykanów zagryzc, Żydostwo za holokaus Niemców. A my nadal w gównie tkwimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to, to! "Spisane będą czyny i rozmowy..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów. Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Na wygnaniu w Warszawie' date='28.01.2009, 13:43' post='88555'] No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów. Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa? Właśnie, kto to jest i co zrobił? Dobrego, rzecz jasna, Może to temat dla zdolnych dziennikarzy śledczych? Ale czy nikt w Zamościu nie zna tego pana? Przecież to podobno bohater narodowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Kurczę, zrobiłbym sobie kanapkę ale nie wiem czy ww Stowarzyszenie mi pozwoli.A gdy nie zapytam pewnie zechcą mie zawiesić w członkostwie zjadacza kanapek...Krótko mówiąc Panie Zacharow i reszta, że w tym wieku jeszcze się wam chce...
przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody. siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze! malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Oj, działo się jak oprotestował budowę pomnika króla Dawida w Zamościu i w swoim uzasadnieniu podał argument, że król Dawid jest osoba obcą kulturowo Polakom. Na sesji rady Zamoscia zapewniał, że nie nie żywi żadnych oprzędzeń w stosunku do Żydów, o ile pozostają w Izraelu.< No cóż Panie Zacharow - zaprawdę powiadam CI wszak nie tylko Dawid był Żydem. Jezus też był Żydem, czyżby i on był kulturowo nam obcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...