Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 stycznia 2009 r.
14:33
Edytuj ten wpis

Internowani chcą ustapienia Zamoyskiego

0 24 A A

Do czasu ostatecznego wyjaśnienia sprawy Marcin Zamoyski powinien zawiesić swoją prezydenturę - uznali członkowie Stowarzyszenia Internowanych Zamojszczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta z takim wnioskiem do prezydenta Zamościa wystąpił Jerzy Zacharow, były radny miejski i internowany w latach 80. działacz "Solidarności”.

Chodzi o opublikowaną kilka tygodni temu przez IPN listę osób pełniących funkcje publiczne, których nazwiska pojawiły się w dokumentach organów bezpieczeństwa, na której Zamoyski znalazł się jako TW "Hrabia”.

Prezydent Zamościa odpowiedział, że jedyną jego reakcją na tę propozycję jest oświadczenie wydane przez niego zaraz po ujawnieniu listy IPN. Zaprzeczył w nim kategorycznie informacjom IPN.

- Ustawa o IPN stworzyła kuriozum - stwierdził Zamoyski. - To, co zostało opublikowane musiało ujrzeć światło dzienne, nie zważając na to, kto te dokumenty wytworzył. Nie podpisywałem żadnego dokumentu o współpracy. Nic takiego nie istnieje. (BN)

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Slawek W. / 31 stycznia 2009 o 12:58
0
kajo napisał:
przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow.

A co zlego widzisz w narodowym socjalizmie?
Przeciez cale PiS jest przesiakniete zamordyzmem, chamstwem i okultyzmem.

Na szczescie czesciej uzywajaca rozumu czesc spoleczenstwa zdolala szybko przejrzec te formacje.
Dostrzec ich zamiary, ambicje, aspiracje i genetyczna nieudolnosc.
Oni sa jednak nadal znaczaca i niebezpieczna dla kraju i spoleczenstwa
grupa manipulowanych przez Kaczynskich i kler oszolomow.
Bezmozgowcy i frustraci. ktorzy nie zdazyli "zalapac" sie na (ich zdaniem) zasluzone profity.

A co zlego widzisz w narodowym socjalizmie?
Przeciez cale PiS jest przesiakniete zamordyzmem, chamstwem i okultyzmem.

Na szczescie czesciej uzywajaca rozumu czesc spoleczenstwa zdolala szybko przejrzec te formacje.
Dostrzec ich zamiary, ambicje, aspiracje i genetyczna nieudolnosc.
Oni sa jednak nadal znaczaca i niebezpieczna dla kraju i spoleczenstwa
grupa manipulowanych przez Kaczynskich i kler oszolomow.
Bezmozgowcy i frustraci. ktorzy nie zdazyli "zalapac" sie na (i... rozwiń
Avatar
Zibi / 30 stycznia 2009 o 15:55
0
Acha, czyli tak, jak myślałem. Pan Zacharow jest człowiekiem walczącym. Bez walki z wrogiem żyć nie potrafi. A jak wroga nie ma, to wspierać nie potrafi, tylko bruździć będzie! Może niech powalczy z kretami na działce, a porządnych ludzi zostawi w spokoju, bo to już przestaje być niesmaczne, a zaczyna być obrzydliwe! Dziękuję polak za info.
Avatar
polak / 29 stycznia 2009 o 16:23
0
Jak dowiedzielem sie z netu Pan Zacharow wystawil spoleczenstwu rachunek za dzialalnosc opozycyjna i otrzymal suma 25000 zl.
Mysle,ze sadzac sie ze spoleczenstwem o pieniadze stracil prawo powowylania sie na przeszlosc kombatancka.
Dowiedzialem sie rowniez,ze ten Pan walczy z kolejnymi Prezydentami miasta o dom w ktorym ma warsztat wiec jednak watek osobisty.
Zapoznalem sie z wspomniem Pana J.Harasina ,ktory latem 1981 r wspolnie z Leszkiem P. wracali do domu.Rozstali sie bardzo pozno w nocy,a bladym switem Pan Zacharow przybiegl do domu gdzie nocowal Pan JH z wiadomoscia,ze widzial cialo LP w kostnicy..Poszla informacja,ze zostal zamordowany przez sb.Pozniej okazalo sie ,ze LP byl tajnym wspolpracownikiem.Gdzie tu logika.SB zabilo swojego?.Jak jest rowniez mozliwe by Pan Z. nie wiedzac o spotkaniu zlokalizowal miejsce pobytu PANA JH DOWIEDZIAL SIE O SMIERCI LESZKA P>. I ZDARZYL BYC W KOSTNICY. Nie wystarczy nosic krzyzyk na szyji trzeba zyc wg DEKALOGU >BEZ NIENAWISCI I PSEUDO PATRIOTYZMU NA POKAZ.
Jak dowiedzielem sie z netu Pan Zacharow wystawil spoleczenstwu rachunek za dzialalnosc opozycyjna i otrzymal suma 25000 zl.
Mysle,ze sadzac sie ze spoleczenstwem o pieniadze stracil prawo powowylania sie na przeszlosc kombatancka.
Dowiedzialem sie rowniez,ze ten Pan walczy z kolejnymi Prezydentami miasta o dom w ktorym ma warsztat wiec jednak watek osobisty.
Zapoznalem sie z wspomniem Pana J.Harasina ,ktory latem 1981 r wspolnie z Leszkiem P. wracali do domu.Rozstali sie bardzo pozno w nocy,a bladym switem Pan Zacharow p... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2009 o 10:17
0
Fascynacja faszyzmem.Co kulturowo obce - to zniszczyć, bądź do pieca.
Avatar
Oko Boże / 29 stycznia 2009 o 08:30
0
>Oj, działo się jak oprotestował budowę pomnika króla Dawida w Zamościu i w swoim uzasadnieniu
podał argument, że król Dawid jest osoba obcą kulturowo Polakom.
Na sesji rady Zamoscia zapewniał, że nie nie żywi żadnych oprzędzeń w stosunku do Żydów, o
ile pozostają w Izraelu.<
No cóż Panie Zacharow - zaprawdę powiadam CI wszak nie tylko Dawid był Żydem. Jezus też był Żydem, czyżby i on był kulturowo nam obcy?
Avatar
kajo / 28 stycznia 2009 o 16:48
0
STYX napisał:
Kurczę, zrobiłbym sobie kanapkę ale nie wiem czy ww Stowarzyszenie mi pozwoli.A gdy nie zapytam pewnie zechcą mie zawiesić w członkostwie zjadacza kanapek...Krótko mówiąc Panie Zacharow i reszta, że w tym wieku jeszcze się wam chce...

przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow.

przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow. rozwiń
Avatar
Zibi / 28 stycznia 2009 o 15:21
0
[quote name='Na wygnaniu w Warszawie' date='28.01.2009, 13:43' post='88555']
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa?

Właśnie, kto to jest i co zrobił? Dobrego, rzecz jasna, Może to temat dla zdolnych dziennikarzy śledczych? Ale czy nikt w Zamościu nie zna tego pana? Przecież to podobno bohater narodowy?
[quote name='Na wygnaniu w Warszawie' date='28.01.2009, 13:43' post='88555']
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie ... rozwiń
Avatar
Na wygnaniu w Warszawie / 28 stycznia 2009 o 13:43
0
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa?
Avatar
Stasio / 28 stycznia 2009 o 12:57
0
O to, to! "Spisane będą czyny i rozmowy..."
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 12:30
0
polak napisał:
TO JEST ZEMSTA KOMUNISTOW.

Żadna zemsta, a jest to celowe działanie > partii, która urodziłą tego bękarta skupiajaca o jednoznacznym zabarwieniu histeryków.
A co do internowanych, to władza ludowa zafundowała im wcvzasy ,grajali sobie w pokerka, micha była, a dziś to są to kombatanci. Heh wstydu nie mają. Który z nich w wyniku przetrzymywania utracił zdrowie? A dzisiaj swoją nienawiścią nakarmiliby cały swiat. Dgyby takie podejscie prezentowali np Japonczycy , to za za zrzucony atom na nich, powinni dzisiaj Amerykanów zagryzc, Żydostwo za holokaus Niemców. A my nadal w gównie tkwimy.

Żadna zemsta, a jest to celowe działanie > partii, która urodziłą tego bękarta skupiajaca o jednoznacznym zabarwieniu histeryków.
A co do internowanych, to władza ludowa zafundowała im wcvzasy ,grajali sobie w pokerka, micha była, a dziś to są to kombatanci. Heh wstydu nie mają. Który z nich w wyniku przetrzymywania utracił zdrowie? A dzisiaj swoją nienawiścią nakarmiliby cały swiat. Dgyby takie podejscie prezentowali np Japonczycy , to za za zrzucony atom na nich, powinni dzisiaj Amerykanów zagryzc, Żydostwo ... rozwiń
Avatar
Slawek W. / 31 stycznia 2009 o 12:58
0
kajo napisał:
przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow.

A co zlego widzisz w narodowym socjalizmie?
Przeciez cale PiS jest przesiakniete zamordyzmem, chamstwem i okultyzmem.

Na szczescie czesciej uzywajaca rozumu czesc spoleczenstwa zdolala szybko przejrzec te formacje.
Dostrzec ich zamiary, ambicje, aspiracje i genetyczna nieudolnosc.
Oni sa jednak nadal znaczaca i niebezpieczna dla kraju i spoleczenstwa
grupa manipulowanych przez Kaczynskich i kler oszolomow.
Bezmozgowcy i frustraci. ktorzy nie zdazyli "zalapac" sie na (ich zdaniem) zasluzone profity.

A co zlego widzisz w narodowym socjalizmie?
Przeciez cale PiS jest przesiakniete zamordyzmem, chamstwem i okultyzmem.

Na szczescie czesciej uzywajaca rozumu czesc spoleczenstwa zdolala szybko przejrzec te formacje.
Dostrzec ich zamiary, ambicje, aspiracje i genetyczna nieudolnosc.
Oni sa jednak nadal znaczaca i niebezpieczna dla kraju i spoleczenstwa
grupa manipulowanych przez Kaczynskich i kler oszolomow.
Bezmozgowcy i frustraci. ktorzy nie zdazyli "zalapac" sie na (i... rozwiń
Avatar
Zibi / 30 stycznia 2009 o 15:55
0
Acha, czyli tak, jak myślałem. Pan Zacharow jest człowiekiem walczącym. Bez walki z wrogiem żyć nie potrafi. A jak wroga nie ma, to wspierać nie potrafi, tylko bruździć będzie! Może niech powalczy z kretami na działce, a porządnych ludzi zostawi w spokoju, bo to już przestaje być niesmaczne, a zaczyna być obrzydliwe! Dziękuję polak za info.
Avatar
polak / 29 stycznia 2009 o 16:23
0
Jak dowiedzielem sie z netu Pan Zacharow wystawil spoleczenstwu rachunek za dzialalnosc opozycyjna i otrzymal suma 25000 zl.
Mysle,ze sadzac sie ze spoleczenstwem o pieniadze stracil prawo powowylania sie na przeszlosc kombatancka.
Dowiedzialem sie rowniez,ze ten Pan walczy z kolejnymi Prezydentami miasta o dom w ktorym ma warsztat wiec jednak watek osobisty.
Zapoznalem sie z wspomniem Pana J.Harasina ,ktory latem 1981 r wspolnie z Leszkiem P. wracali do domu.Rozstali sie bardzo pozno w nocy,a bladym switem Pan Zacharow przybiegl do domu gdzie nocowal Pan JH z wiadomoscia,ze widzial cialo LP w kostnicy..Poszla informacja,ze zostal zamordowany przez sb.Pozniej okazalo sie ,ze LP byl tajnym wspolpracownikiem.Gdzie tu logika.SB zabilo swojego?.Jak jest rowniez mozliwe by Pan Z. nie wiedzac o spotkaniu zlokalizowal miejsce pobytu PANA JH DOWIEDZIAL SIE O SMIERCI LESZKA P>. I ZDARZYL BYC W KOSTNICY. Nie wystarczy nosic krzyzyk na szyji trzeba zyc wg DEKALOGU >BEZ NIENAWISCI I PSEUDO PATRIOTYZMU NA POKAZ.
Jak dowiedzielem sie z netu Pan Zacharow wystawil spoleczenstwu rachunek za dzialalnosc opozycyjna i otrzymal suma 25000 zl.
Mysle,ze sadzac sie ze spoleczenstwem o pieniadze stracil prawo powowylania sie na przeszlosc kombatancka.
Dowiedzialem sie rowniez,ze ten Pan walczy z kolejnymi Prezydentami miasta o dom w ktorym ma warsztat wiec jednak watek osobisty.
Zapoznalem sie z wspomniem Pana J.Harasina ,ktory latem 1981 r wspolnie z Leszkiem P. wracali do domu.Rozstali sie bardzo pozno w nocy,a bladym switem Pan Zacharow p... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2009 o 10:17
0
Fascynacja faszyzmem.Co kulturowo obce - to zniszczyć, bądź do pieca.
Avatar
Oko Boże / 29 stycznia 2009 o 08:30
0
>Oj, działo się jak oprotestował budowę pomnika króla Dawida w Zamościu i w swoim uzasadnieniu
podał argument, że król Dawid jest osoba obcą kulturowo Polakom.
Na sesji rady Zamoscia zapewniał, że nie nie żywi żadnych oprzędzeń w stosunku do Żydów, o
ile pozostają w Izraelu.<
No cóż Panie Zacharow - zaprawdę powiadam CI wszak nie tylko Dawid był Żydem. Jezus też był Żydem, czyżby i on był kulturowo nam obcy?
Avatar
kajo / 28 stycznia 2009 o 16:48
0
STYX napisał:
Kurczę, zrobiłbym sobie kanapkę ale nie wiem czy ww Stowarzyszenie mi pozwoli.A gdy nie zapytam pewnie zechcą mie zawiesić w członkostwie zjadacza kanapek...Krótko mówiąc Panie Zacharow i reszta, że w tym wieku jeszcze się wam chce...

przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow.

przeciez ten Zacharow, to oszolom i klerykal najczystszej wody.
siedzialem z nim w Kwidzynie i doskonale pamietam "bojkot" mojej skromnej osoby, bedacy reakcja na protesty , gdy dosc obsesowo zareagowalem na ich (cala cela) poranne wydzieranie sie (spiew) "Kiedy ranna wstaja zorze!
malo powazny i (mozliwe, ze) szkodliwy w pewnych srodowiskach typ czlowieka omamionego przez kler i narodowych socjalistow. rozwiń
Avatar
Zibi / 28 stycznia 2009 o 15:21
0
[quote name='Na wygnaniu w Warszawie' date='28.01.2009, 13:43' post='88555']
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa?

Właśnie, kto to jest i co zrobił? Dobrego, rzecz jasna, Może to temat dla zdolnych dziennikarzy śledczych? Ale czy nikt w Zamościu nie zna tego pana? Przecież to podobno bohater narodowy?
[quote name='Na wygnaniu w Warszawie' date='28.01.2009, 13:43' post='88555']
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie ... rozwiń
Avatar
Na wygnaniu w Warszawie / 28 stycznia 2009 o 13:43
0
No jasne, generał Sikorski zginął, bo go zastrzelili, Napoleona podesłali Francuzom Anglicy i był ich szpiegiem, a zamojscy internowani byli torturowani i siedzieli w Głantananamo, czy jakoś tak, a i dodam też, że komunisty wymyślili IPN. Niech zyje 1 maja - niech żyje teoria spiskowa dziejów.
Do cholery jasnej, czy ktoś też jak pisali wcześniej udzieli mi informacji, kto to jest ten Zacharow. Nie podawać nacji, bo zaraz będzie rwetes, że szowinista, czy tam nacjonalista. Konkretnie co on zrobił dla Zamościa?
Avatar
Stasio / 28 stycznia 2009 o 12:57
0
O to, to! "Spisane będą czyny i rozmowy..."
Avatar
Gość / 28 stycznia 2009 o 12:30
0
polak napisał:
TO JEST ZEMSTA KOMUNISTOW.

Żadna zemsta, a jest to celowe działanie > partii, która urodziłą tego bękarta skupiajaca o jednoznacznym zabarwieniu histeryków.
A co do internowanych, to władza ludowa zafundowała im wcvzasy ,grajali sobie w pokerka, micha była, a dziś to są to kombatanci. Heh wstydu nie mają. Który z nich w wyniku przetrzymywania utracił zdrowie? A dzisiaj swoją nienawiścią nakarmiliby cały swiat. Dgyby takie podejscie prezentowali np Japonczycy , to za za zrzucony atom na nich, powinni dzisiaj Amerykanów zagryzc, Żydostwo za holokaus Niemców. A my nadal w gównie tkwimy.

Żadna zemsta, a jest to celowe działanie > partii, która urodziłą tego bękarta skupiajaca o jednoznacznym zabarwieniu histeryków.
A co do internowanych, to władza ludowa zafundowała im wcvzasy ,grajali sobie w pokerka, micha była, a dziś to są to kombatanci. Heh wstydu nie mają. Który z nich w wyniku przetrzymywania utracił zdrowie? A dzisiaj swoją nienawiścią nakarmiliby cały swiat. Dgyby takie podejscie prezentowali np Japonczycy , to za za zrzucony atom na nich, powinni dzisiaj Amerykanów zagryzc, Żydostwo ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin. Ma obsłużyć milion pasażerów rocznie [zdjęcia]
galeria

Rozbudowa terminala Portu Lotniczego Lublin. Ma obsłużyć milion pasażerów rocznie [zdjęcia] 3 0

Nowa poczekalnia, dodatkowe linie bezpieczeństwa i pięć bramek, które będą w stanie obsłużyć cztery samoloty na godzinę. Na budowie nowej części terminala Portu Lotniczego Lublin widać już szkielet powiększonej hali odlotów. Ma być gotowa za rok.

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje?

Urlop rodzicielski, urlop ojcowski. Ile osób korzysta, ile dni przysługuje? 0 0

471,2 tys. osób skorzystało w pierwszym półroczu tego roku z urlopów dla rodziców: rodzicielskiego, macierzyńskiego i ojcowskiego – podało Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka
galeria

Malarzowi ogrodów. Wasylówka dla Bazylego Albiczuka 0 0

Dąbrowica Mała pamięta o Bazylim Albiczuku. Jak co roku, w rocznicę śmierci malarza zorganizowano Wasylówkę.

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie
28 lipca 2018, 14:00

4Dreamers w Galerii Plaza w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Empik mieszczący się w Galerii Plaza (ul. Lipowa 13) zaprasza miłośników dobrej muzyki na spotkanie z członkami młodego zespołu 4Dreamers. Artyści pojawią się w Lublinie 28 lipca o godz. 14.

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac

Kolejna grupa zawodowa ze szpitala przy Jaczewskiego w Lublinie chce podwyżek płac 10 4

1400 zł brutto podwyżki chcą technicy elektroradiologii ze szpitala przy Jaczewskiego. – Szpital najwięcej zarabia na badaniach, które wykonujemy. A paradoksalnie zyski, które my wypracowaliśmy, pójdą na realizację porozumienia z pielęgniarkami – denerwują się technicy elektroradiologii.

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie
galeria

Alarm 24: Ktoś zrobił sobie dzikie śmietnisko na Felinie 2 0

Zdjęcia śmieci wyrzuconych na drodze w lasku między akademikami a Felinem przysłała do nas Czytelniczka.

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza
27 lipca 2018, 18:00
galeria

Lublin: Masa Krytyczna Śladami Józefa Czechowicza 2 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejna odsłona przejażdżek po Lublinie w ramach Masy Krytycznej. 27 lipca o godz. 18 z Placu Litewskiego wyruszy rajd śladami Józefa Czechowicza.

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina

Paweł Fajdek (Agros Zamość): Chcę wracać do Lublina 3 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość, srebrnym medalistą mistrzostw Polski

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii

Sukces Katarzyny Krawczyk na zawodach w Hiszpanii 2 0

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm zdobyła brązowy medal podczas Międzynarodowego Turnieju o Grand Prix Hiszpanii. Srebro wywalczyła inna z Polek Agnieszka Wieszczek-Kordus w kategorii 72 kg

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku?

Powiat lubartowski: Potrąciła pieszego, dlaczego odjechała z miejsca wypadku? 2 2

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 21 na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Wola Blizocka (pow. lubartowski).

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu

18-latek wpadł podczas kontroli na ul. Turystycznej w Lublinie. Trzy miesiące aresztu 0 3

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej samochód audi.

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem

Lubelskie: Nieszczęśliwy skok ze spadochronem 17 1

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w miejscowości Mokre koło Zamościa.

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią
galeria

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią 1 5

Jesienią z Lublina znikną sklepy Aldik. Zastąpią je Stokrotki. Pracownicy sieci czekają na zmiany z niepokojem.

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie
film

PO zmieniła kandydata na prezydenta Wrocławia. Duże zaskoczenie 1 1

Kazimierz Michał Ujazdowski nie będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia – ogłosił przewodniczący tej partii Grzegorz Schetyna. Nowego kandydata Koalicji Obywatelskiej wskaże Nowoczesna. 

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 6 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010