Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie złe rzeczy robią mieszkańcy Zamościa. I gdzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2020 r. o 22:07 Powrót do artykułu
Był kiedyś w Zamościu Małpi Gaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś się te sumy nie zgadzają syma rodzaju interwencji jest różna od sumy miejsc interwencji To jest raczej liczba ich spacerów żeby się pokazać że niby coś robią... Zawsze każda władza jest przeciwko ludziom i jeszcze musimy ns to łożyć. Policja wystarczy. Może jakiś radny odważy się w końcu i zaproponuje likwidację tego wytworu który miał ukryć bezrobocie i tak zostało... Nie chcemy Straży Miejskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego. Właśnie tam są urzędy i obraduje Rada Miejska. Więc i patologii najwięcej. Gołębie srają a SM jeździ po Rynku Wielkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to przeklęte miejsce :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam straż miejska przecież oni nic nie robią a te interwencję są wyssane z palca na polnej samochody stawiane na trawnikach schodząc z chodnika zastawione przejście a od czasu do czasu SM przejedzie się swojm samochodzikiem i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przeklęte to wyparować sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stek bzdur!!!! Chodzą i wypisują mandaty za nieprawidlowe parkowanie i tyle!!!! A jak cos komus się dzieje zlego to tego nie widzą!!! A nawet twierdza ze oni nie są od tego!!!! ŻENADA NIE STRAŻ MIEJSKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYCHODZĄ Z PRACY PO 15 I ROZRABIAJĄ .NIE WYTRZYMUJĄ PRESJI ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z kimś kto napisał że to przeklęty zakątek świata bez perspektyw i możliwości rozwoju, ja uciekłem stąd kilka lat temu i to najlepsza decyzja jaka z żoną podjęliśmy. Ludzie po studiach wracają tutaj pracować w zabce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu to przeszkadzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowe działanie ludzie muszą się uczyć stosować do przepisów, skoro są nie potrzebni to po co ludzie dzwonią, jak dzwonią to są potrzebni. Policja wszystkiego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej mandatów wystawili wtedy gdy została starówka zmieniona na strefę zamieszkania byłem kilka dni pod rząd i widziałem jak na siłę pisali każdemu kto źle zaparkował niektórzy nie wiedzieli o zmianie stąd takie statystyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mają pilnować porządku i bezpieczeństwa jak z tego nie mają pieniędzy, lepiej stanąć z radarem w krzakach i trzepać mandaty. Nie raz przejechałem samochodem przez całą Polskę nigdzie nie ma kontroli a wjeżdżasz do Zamościa i już stoją w paru miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...